Šildymo komplektai
Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Šildymo Komplektas FIBARO Heat Controller Thermostat Starter Pack
Išmanus Šildymo Reguliavimas.  Išmaniausias, kada nors sukurtas termostatas. Fibaro Heat Controller nuotoliniu būdu valdomas radiatoriaus termostatas, skirtas kambarių temperatūrai valdyti. Jis m..
Protingo Šildymo Komplektas Netatmo Starter Pack
Sutaipyite iki 37% energijos išlaidų*  Daugiau efektyvumoTermostatas prisitaiko prie jūsų gyvenimo rutinos ir šildo namus tik tada, kai yra būtina.Stebėkite šildymo išlaidas programėlėje, išmania..
Dio Išmanaus Šildymo Komplektas
Dio Išmanaus Šildymo Komplektas Dio išmanaus šildymo komplektas suteiks jūsų namams dar daugiau funkcionalumo ir patogumo. Su šiuo komplektu - galėsite nuotoliniu būdu valdyti savo namų šildymo s..
Z-Wave Šildymo Komplektas Z-heat
Z-heat šildymo komplektasZ-wave Z-heat šildymo komplektas skirtas paversti šildymo sistemą išmania. Komplektą sudaro Zipamicro valdiklis ir Popp radiatoriaus termostatas (x3 vnt.). Veikimo principas y..
Tado Protingo Šildymo Sistema
Tado Išmanus Termostatas – Tikras Efektyvumas Ir Tikros Santaupos. Kaip veikia tado° išmanus termostatas? tado° išmanus termostatas naudoja jūsų namų interneto ryšio, kas leidžia jums valdyti šildy..
-6%
Išmaniojo Šildymo Sistema Danfoss Link
Danfoss Link išmanioji šildymo sistemaTai išmanioji belaidė šildymo sistema, kuri užtikrina, kad namuose būtų tokia temperatūra, kuri Jums tinka. Jūsų namai bus šilti ir patogūs, kai sugrįšite namo an..
Šildymo Sistema Bosch Smart Home Room Climate Starter Pack
Bosch Smart Home Šildymo Sistema Tai puikus pasirinkimas, norintiems valdyti šildymą nuotoliniu ir automatizuotu būdu. Komplekte esantys išmanieji radiatoriaus termostatai ir jutikliai yra apjungti į ..
Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapis)