Prekės kodas: z-heat
Likutis: Turime
218.90€
Be PVM: 180.91€


Z-heat šildymo komplektas

Z-wave Z-heat šildymo komplektas skirtas paversti šildymo sistemą išmania. Komplektą sudaro Zipamicro valdiklis ir Popp radiatoriaus termostatas (x3 vnt.). Veikimo principas yra itin paprastas: įprastinis radiatoriaus reguliatorius yra pakeičiamas išmaniuoju radiatoriaus termostatu Popp ir yra pridedamas prie Z-Wave tinklo, naudojant Zipamicro valdiklį. Šis komplektas suteiks galimybę valdyti šildymo sistemą nuotoliniu būdu, naudojant išmanųjį telefoną, kurti šildymo scenarijus: nustatant, kada ir kokia temperatūra automatiškai turi būti nustatyta. Dėka Z-Wave, jums nebereikės rankiniu būdu nustatynėti temperatūros, tai už jumis atliks sistema, arba patys galėsite pakeisti nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos, naudodami išmanųjį telefoną. 
Qubino


Z-Wave Valdiklis Zipato Zipamicro

Išmanių namų technologijos nepalieka abejingų ir daugelis iš mūsų nori jomis naudotis ir mėgautis. Išmanios technologijos padaro jūsų namus patogesniais, efektyvesniais, bei modernesniais, todėl natūralus klausimas, kaip paversti namus išmaniais lengvai ir už prieinamą kainą?

Zipamicro išmanių namų valdiklis naudoja pažangias technologijas, kad sudėtingus dalykus paverstu paprastais. Tiesiog įjunkite valdiklį į maitinimą ir jis atras visus, jūsų namuose esančius išmanius įrenginius ir juos valdyti.

Zipamicro yra vienas iš mažiausių Zipato įrenginių. Jis turi integruota Z-Wave radijo modulį, kuris leidžia bendrauti su visais Z-Wave ir Z-Wave plus įrenginiais. Valdiklis taipogi turi WiFi ir Ethernet IP sąsają, kurios dėka jūs prie prie išmanių namų tinkle prijungti tokių gamintojų, kaip Nest, Philips Hue, Sonos įrenginius. Daugiau informacijos apie Zipato Zipamicro
Qubino

Popp Išmanus Radiatoriaus Termostatas 

Šis išmanus radiatoriaus termostatas, prijungtas prie radiatoriaus leidžia nuotoliniu būdu ir automatizuotai valdyti temperatūrą. Jis automatiškai reguliuoja radiatoriaus vožtuvą ir paduodamą vandens kiekį. 

Norimą temperatūros lygį galima nustatyti, tiek nuotolinių būdu, tiek ant korpuso esančiais mygtukais, o integruotas LED ekranas leis iškart sužinoti, kokia temperatūra yra nustatyta. 

Termostatas turi numatytojo tvarkaraščio funkciją, kuri leidžia išsaugoti 9 skirtingus temperatūros lygius, septynių dienų laikotarpiui. Dėl šios funkcijos jums beveik nereikės papildomai atlikti jokių nustatymų ar kitaip rūpintis termostato veikimu. Išmanūs sprendimai čia dar nesibaigia, termostatas turi anti-frost funkciją, kuri apsaugo radiatorių nuo užšalimo, arba open window funkciją, kurį adaptuoja temperatūrą, aptikusi kambaryje atidarytą langą.

Vienas iš didžiausių šio termostato pranašumų, palyginus su kitais tokio tipo termostatais yra tai, kad šis termostatas matuoja temperatūrą ir perduoda informaciją centriniam valdikliui, kuris gali imti atitinkamų veiksmų. Tai reiškia, kad jums nebereikės įrengti papildomą temperatūros jutiklį kambaryje, nes jis jau integruotas pačiame termostate.