Prekių Ženklai NETATMO
Prekės kodas: Starter Pack
Likutis: Turime
167.99€
Be PVM: 138.83€
Netatmo starter pack


Netatmo starter pack
Sutaipyite iki 37% energijos išlaidų* 

Daugiau efektyvumo

Termostatas prisitaiko prie jūsų gyvenimo rutinos ir šildo namus tik tada, kai yra būtina.

Stebėkite šildymo išlaidas programėlėje, išmaniajame telefone.

Gaukite naudingus patarimus, kurie jums padės taupyti energiją.

*Šaltinis: Vidutiniškai sutaupomas energijos kiekis, naudojant Netatmo termostatą, Europoje 2015, 2016 metais. Pagal šalį: Vokietija: 37%, Belgija: 37%, Ispanija: 42%, Prancūzija: 33%, Didžioji Britanija: 35%, Italija: 39%.


Valdykite šildymą iš bet kurios pasaulio vietos.

Atlikite šildymo sistemos nustatymus, išmaniajame telefone, arba kompiuteryje. Nustatykite ir jūsų šildymo sistema pasirūpins, kad jūs galėtumėte grįžti į šiltus namus. Valdykite išmanųjį termostatą, naudodami tik balso komandas su Siri arba Alexa.


Netatmo starter pack


Netatmo starter pack

Pažangus šildymas

Auto-Adapt funkcija, atsižvelgia į jūsų būsto charakteristikas, bei lauko temperatūrą ir parenka optimaliausius nustatymus. Auto-Care funkcija, informuos jumis apie problemas, aptiktas, šildymo sistemoje.


Netatmo starter pack

Unikalus dizainas

Netatmo termostato dizainas buvo sukurtas kompanijos Starck. Jūs galite adaptuoti dizainą, keisdami įrenginio spalvą, naudojant spalvotus lipdukus, kurie komplektuojami kartu su įrenginiu.


Netatmo starter pack

Lankstus

Netatmo termostato diegimas užtruks mažiau, nei valandą. Jūs jį galite nešioti ir laikyti bet kurioje namų vietoje. Termostatas suderinamas su dujiniais, kieto kuro šildymo katilais ir šilumos siurbliais.

Netatmo starter pack

Apie viską pagalvota

Komplekte rasite visus reikiamus priedus, patogiam ir greitam diegimui. Pritaikymo antgaliai garantuos, kad radiatoriaus termostatai galės būti prijungti prie daugumos tipų, populiarių radiatorių.

Techniniai duomenys
Funkcijos Šildymo sistemos automatizavimas
Technologija Wi-Fi
Temperatūros imtis 0°C - 50°C
Tipas Šildymo komplektas