Temperatūros jutikliai
Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Temperatūros Jutiklis FIBARO Heat Controller Thermostat Sensor
Temperature Sensor for Radiator Thermostat Fibaro Temperature Sensor yra bevielis temperatūros jutiklis, kuris skirtas naudojimui su Fibaro radiatoriaus termostatais, kad užtikrinti optimalų temp..
Aqara Temperature Sensor Smart Home
Aqara Temperature Sensor Smart HomeBudget temperature and humidity sensor by Xiaomi which is smaller than you think. Works on a CR2032 battery. PrivalumaiAQARAZigBee WirelessHomey compatible..
Judesio Daviklis NEO Coolcam Motion Sensor 2in1
Judesio daviklis, nuolatos besirūpinantis jūsų namų apsauga. Judesio jutiklis naudoja PIR (passive infrared) technologiją, kuri aptinka, aplinkoje esančią infraraudonąją spinduliuotę. Kambario te..
Dio Išmanus Temperatūros Jutiklis
Dio šmanus Temperatūros Jutiklis Šis temperatūros jutiklis yra skirtas patalpų tempratūros matavimui ir šildymo sistemos valdymui. Susietas su išmanių namų sistema jis siunčia informaciją apie te..
Zipato Trio Multisensor 3in1 Jutiklis
Zipato Multisensor 3in1 Jutiklis Suteikite savo namams aukštesnį apsaugos lygį su Zipato Multisensor 3in1 jutikliu! Šis daugiafunkcinis jutiklis turi integruotus trys jutiklius: temperatūros, drė..
Temperatūros Jutiklis NODON Wireless EnOcean temperature sensor (balta)
Temperatūros Jutiklis NODON Wireless EnOcean temperature sensorNODON temperatūros jutiklis yra skirtas vidaus temperatūrai matuoti. Jutiklis perduoda informaciją centriniam valdikliui, kuris atlieka r..
Philio 2in1 Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis
PHILIO 2in1 Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis PHILIO 2in1 temperatūros ir oro drėgmės jutiklis tai daugiafunkcinis jutiklis, padedantis užtikrinti svarbiausius oro parametrus namuose. Jis ne tik s..
Aeotec MultiSensor 6 Daugiafunkcinis Jutiklis
Paverskite savo namus išmaniais su Aeotec MultiSensor Aeotec MultiSensor 6 yra labiausiai tinkantis įrenginys stebėti namuose vykstantiems procesams realiu laiku. Šis modernus įrenginys turi inte..
PHILIO 4in1 Daugiafunkcinis Jutiklis
PHILIO 4in1 Daugiafunkcinis Jutiklis PHILIO 4in1 jutiklis, tai keturi skirtingi jutikliai viename įrenginyje. Jis gali būti naudojamas, kaip langų/dūrų, judesio, šviesos ir temperatūros jutiklis...
Temperatūros Ir Šviesos Jutiklis Sensative STRIPS Comfort
Strips Comfort  - Tobulas ir Tikslus Temperatūros ir Šviesos Jutiklis Strips Comfort by Sensative yra itin plono dizaino Z-Wave Plus jutiklis sukurtas temperatūros ir šviesos lygio stebėjimu..
Secure Indoor Temperature Sensor Temperatūros Jutiklis
Temperatūros Jutiklis Secure Indoor Temperature Sensor Secure temperatūros jutiklis yra skirtas tiksliam temperatūros matavimui. Susietas su išmanių namų sistema, jis siųs informaciją į centrinį ..
Daugiafunkcinis Daviklis OOMI MultiSensor
Susipažinkite su Oomi. Jūsų Išmanių Namų Sistema Jau Čia. Oomi išmanių namų sistema, tai ir dizainas ir funkcionalumas ir intuityvumas – viskas viename. Šeši jutikliai vianeme įrenginyj..
Daviklis Zipato Quad 4in1
Zipato Z-Wave 4in1 Quad DaviklisSuteikite savo namams aukštesnį funkcionalumo lygį su Zipato Multisensor 4in1 jutikliu! Šis daugiafunkcinis jutiklis turi integruotus keturis jutiklius: judesio, l..
Secure Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis
Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis Secure Secure temperatūros ir drėgmės jutiklis yra skirtas tiksliam temperatūros ir drėgmės matavimui. Susietas su išmanių namų sistema, jis siųs informaciją..
Danfoss Z-Wave Temperatūros Jutiklis
Danfoss Z-Wave Temperatūros Jutiklis Danfoss Link™ RS Room Sensor yra išmanus temperatūros jutiklis, skirtas patalpų temperatūros matavimui. Įrenginys yra Danfoss Link ™ išmanios šildymo sistemos..
Rodoma 1 iki 15 iš 17 (2 Puslapis)