Temperatūros jutikliai
Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Aeotec MultiSensor 6 Daugiafunkcinis Jutiklis
Paverskite savo namus išmaniais su Aeotec MultiSensor Aeotec MultiSensor 6 yra labiausiai tinkantis įrenginys stebėti namuose vykstantiems procesams realiu laiku. Šis modernus įrenginys turi inte..
Danfoss Z-Wave Temperatūros Jutiklis
Danfoss Z-Wave Temperatūros Jutiklis Danfoss Link™ RS Room Sensor yra išmanus temperatūros jutiklis, skirtas patalpų temperatūros matavimui. Įrenginys yra Danfoss Link ™ išmanios šildymo sistemos..
Daugiafunkcinis Daviklis OOMI MultiSensor
Susipažinkite su Oomi. Jūsų Išmanių Namų Sistema Jau Čia. Oomi išmanių namų sistema, tai ir dizainas ir funkcionalumas ir intuityvumas – viskas viename. Šeši jutikliai vianeme įrenginyj..
Daviklis 4in1 SCHWAIGER - 4 in 1 Multi Sensor Outdoor
SCHWAIGER - 4 in 1 Multi Sensor Daugiafunkcinis SCHWAIGER® jutiklis, tai keturi skirtingi jutikliai viename įrenginyje. Jis gali būti naudojamas, kaip langų/dūrų, judesio, šviesos ir temperatūros..
Daviklis Zipato Quad 4in1
Zipato Z-Wave 4in1 Quad DaviklisSuteikite savo namams aukštesnį funkcionalumo lygį su Zipato Multisensor 4in1 jutikliu! Šis daugiafunkcinis jutiklis turi integruotus keturis jutiklius: judesio, l..
Dio Išmanus Temperatūros Jutiklis
Dio šmanus Temperatūros Jutiklis Šis temperatūros jutiklis yra skirtas patalpų tempratūros matavimui ir šildymo sistemos valdymui. Susietas su išmanių namų sistema jis siunčia informaciją apie te..
Eltako CO2 Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis
ELTAKO CO2 Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis Šis daugiafunkcinis Eltako jutiklis skirtas patalpų oro kokybei sekti. Kaip daugiafunkciniame įrenginyje, jame yra įdiegti CO2 (anglies dvideginio), te..
Judesio Daviklis NEO Coolcam Motion Sensor 2in1
Judesio daviklis, nuolatos besirūpinantis jūsų namų apsauga. Judesio jutiklis naudoja PIR (passive infrared) technologiją, kuri aptinka, aplinkoje esančią infraraudonąją spinduliuotę. Kambario te..
Philio 2in1 Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis
PHILIO 2in1 Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis PHILIO 2in1 temperatūros ir oro drėgmės jutiklis tai daugiafunkcinis jutiklis, padedantis užtikrinti svarbiausius oro parametrus namuose. Jis ne tik s..
PHILIO 4in1 Daugiafunkcinis Jutiklis
PHILIO 4in1 Daugiafunkcinis Jutiklis PHILIO 4in1 jutiklis, tai keturi skirtingi jutikliai viename įrenginyje. Jis gali būti naudojamas, kaip langų/dūrų, judesio, šviesos ir temperatūros jutiklis...
Secure Indoor Temperature Sensor Temperatūros Jutiklis
Temperatūros Jutiklis Secure Indoor Temperature Sensor Secure temperatūros jutiklis yra skirtas tiksliam temperatūros matavimui. Susietas su išmanių namų sistema, jis siųs informaciją į centrinį ..
Secure Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis
Temperatūros Ir Drėgmės Jutiklis Secure Secure temperatūros ir drėgmės jutiklis yra skirtas tiksliam temperatūros ir drėgmės matavimui. Susietas su išmanių namų sistema, jis siųs informaciją..
Temperatūros Ir Šviesos Jutiklis Sensative STRIPS Comfort
Strips Comfort  - Tobulas ir Tikslus Temperatūros ir Šviesos Jutiklis Strips Comfort by Sensative yra itin plono dizaino Z-Wave Plus jutiklis sukurtas temperatūros ir šviesos lygio stebėjimu..
Temperatūros Jutiklis FIBARO Heat Controller Thermostat Sensor
Temperature Sensor for Radiator Thermostat Fibaro Temperature Sensor yra bevielis temperatūros jutiklis, kuris skirtas naudojimui su Fibaro radiatoriaus termostatais, kad užtikrinti optimalų temp..
Temperatūros Jutiklis NODON Wireless EnOcean temperature sensor (balta)
Temperatūros Jutiklis NODON Wireless EnOcean temperature sensorNODON temperatūros jutiklis yra skirtas vidaus temperatūrai matuoti. Jutiklis perduoda informaciją centriniam valdikliui, kuris atlieka r..
Rodoma 1 iki 15 iš 17 (2 Puslapis)