Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Temperature Sensor
Likutis: Turime
21.99€
Be PVM: 18.17€

Temperature Sensor for Radiator Thermostat 

Fibaro Temperature Sensor yra bevielis temperatūros jutiklis, kuris skirtas naudojimui su Fibaro radiatoriaus termostatais, kad užtikrinti optimalų temperatūros reguliavimą. Padėtas, bet kurioje namų, ar kambario vietoje, jis matuos temperatūrą ir perduos informaciją radiatoriaus termostatui, pagal kurią jis parinks šildymo nustatymus.

Fibaro Radiator Thermostat yra nuotoliniu būdu valdomas radiatoriaus termostatas, skirtas kambarių temperatūrai valdyti. Jis matuoja temperatūrą ir automatiškai parenka šildymo nustatymus.  Su šiuo termostatu, temperatūrą galima reguliuoti tiek nuotoliniu, tiek rankiniu būdu. Nuo šiol temperatūrą kambariuose galėsite valdyti, išmaniajame telefone iš bet kurios namų, ar pasaulio vietos. Integruotas temperatūros jutiklis, užtikrins, kad temperatūra automatiškai adaptuosis iki jūsų pageidaujamo lygio.

Neribotos galimybės

Su Fibaro idealiai tinka daugiazonio šildymo sistemoms. Su šiuo termostatu, jūs galėsite parinkti individualius šildymo nustatymus, skirtingiems kambariams ir taip sutaupyti šildymo išlaidų.

Rankinis Temperatūros Valdymas

Reguliuokite temperatūrą rankiniu būdu, pasukdami termostato galvutę ir nustatydami reikiamą temperatūros lygį. Termostatas, atsižvelgia į kambario tūrį ir tolygiai sušildo kambarį iki reikiamos temperatūros.

Nuotolinis Temperatūros Valdymas

Mėgaukites modernių technologijų teikiamais patogumais, valdydami temperatūrą, išmaniajame telefone. Parsisiųskite Fibaro programėlę ir galėsite nustatyti temperatūrą iš bet kurios pasaulio vietos, naudodami savo išmanųjį telefoną.

Šildymo Programos

Su Fibaro jūs galite pasirinkti šildymo grafikus, pritaikytus jūsų gyvenimo būdui. Nepaisant automatinių grafikų, jūs vis tiek galėsite įvesti savo nustatymus, kurie veiks tam tikrą laiką, kol paskui vėl atsistatys į automatinį rėžimą.

Ergonomiškas dizainas

Dėka mažo korpuso, estetiško dizaino ir aukščiausios kokybės medžiagų, Fibaro termostatą nepaprastai lengva ir malonu naudoti. Jis ne tik suteiks jums modernias šildymo valdymo galimybes, bet ir primins, kokios technologijos gali būti gražios.

Techniniai duomenys
Atitinka direktyvas RoHS 2011/65/EU; RED 2014/53/EU
Funkcijos Matuoja temperatūrą
Išmatavimai 38 x 12 mm
Maitinimas CR2032
Matavimo tikslumas +/-0.5°C
Technologija Z-Wave Plus
Tipas Temperatūros jutiklis