Termostatai
Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Danfoss ECO Termostatas
Danfoss Eco Bluetooth Pajuskite maksimalų komfortą, valdydami radiatorius per Bluetooth su išmaniuoju radiatoriaus termostatu - Danfoss Eco.Nustatykite, kad termostatas veiktu, jūsų gyvenimo ritmu. Ši..
Danfoss Living Connect Termostatas
Danfoss Living Connect Termostatas Danfoss Living Connect išmanus radiatoriaus termostatas (TRV), tai šiuolaikinis būdas valdyti šildymo sistemą. Prijungę termostatą prie radiatoriaus ir pridėję ..
Grindų Šildymo Sistemos Termostatas Qubino On/Off Thermostat
Šildymo Sistemos Termostatas Qubino On/Off Thermostat Qubino Flush On/Off termostatas skirtas automatizuoti ir nuotoliniu būdu valdyti elektrines, grindinio šildymo sistemas, elektrinius vandens ..
Termostatas Eurotronic Spirit Radiatoriaus
Radiatoriaus Termostatas Eurotronic Spirit Šis išmanus radiatoriaus termostatas, prijungtas prie radiatoriaus leidžia nuotoliniu būdu ir automatizuotai valdyti temperatūrą. Jis automatiškai regul..
Bosch Smart Home Radiator Thermostat
Bosch Smart Home Radiator Thermostat Norite jaustis savo namuose komfortiškai? Su Bosch Smart Home radiatoriaus termostatu, jūs galėsite atskirai parinkti idealiai tinkančią temperatūrą, kiekvienam sa..
Radiatoriaus Reguliatorius Netatmo Additional Smart Radiator
Sutaipyite iki 37% energijos išlaidų*  Daugiau efektyvumoTermostatas prisitaiko prie jūsų gyvenimo rutinos ir šildo namus tik tada, kai yra būtina.Stebėkite šildymo išlaidas programėlėje, išmania..
Popp Išmanus Radiatoriaus Termostatas
Popp Išmanus Radiatoriaus Termostatas Šis išmanus radiatoriaus termostatas, prijungtas prie radiatoriaus leidžia nuotoliniu būdu ir automatizuotai valdyti temperatūrą. Jis automatiškai reguliuoja..
Termostatas Grindinio Šildymo TKB Thermostat for Floor heating
TKB Thermostat for Floor heating Šis išmanus Z-Wave šildymo termostatas yra skirtas elektrinio arba grindinio šildymo sistemos valdymui ir automatizavimui. Grindiniame šildyme jis reguliuoja vožt..
Termostatas SCHWAIGER Radiator Thermostat
Termostatas SCHWAIGER Radiator Thermostat Šis išmanus radiatoriaus termostatas, prijungtas prie radiatoriaus leidžia nuotoliniu būdu ir automatizuotai valdyti temperatūrą. Jis automatiškai reguli..
Termostatas Secure Wall Thermostat Gen5
Termostatas Secure Wall Thermostat Gen5 Secure yra išmanus termostatas skirtas išmaniam šildymo sistemos valdymui. Naudodami šį termostatą jūs galėsite nuotoliniu būdu ir automatizuotai vald..
Elgato Eve Thermo Thermostat
Išmanus Šildymas – Taupo Energiją Su Eve Thermo, jūs galėsite valdyti kambarių temperatūrą, kaip niekada iki šiol. Mėgaukitės išmanių technologijų teikiamais patogumais ir tuo pačiu taupykite ene..
Tado Išmanusis Radiatoriaus Termostatas
  Tado ° Garantija Išbandykite Tado ° niekuo nerizikuodami. Jeigu jūs išbandėte tado ir jis per pirmus metus nepateisino jūsų lūkesčiu – grąžinkite jį ir atgaukite pinigus. Daugiau inf..
Termostatas Secure Su Relės Moduliu
Termostatas Secure Su Relės ModuliuSecure yra išmanus termostatas, šis termostatas skirtas išmaniam šildymo sistemos valdymui. Naudodami šį termostatą jūs galėsite nuotoliniu būdu ir automatizuotai va..
Tado Termostato Extention Modulis
Tado ° Expansion Kit gali būti naudojamas tik su Thermostat Starter Kit (v2 / v3). Jis naudojamas, norint susieti Tado ° Intelligent termostatą su jūsų šildymo katilo, kad galėtumėte jį paversti išma..
Termostatas SCHWAIGER Temperature Sensor
Termostatas SCHWAIGER Temperature Sensor SCHWAIGER Temperature Sensor yra išmanus temperatūros jutiklis, skirtas patalpų temperatūros matavimui. Įrenginys suteikia galimybę automatizuoti ir ..
Rodoma 1 iki 15 iš 33 (3 Puslapis)