Prekių Ženklai TADO
Prekės kodas: Tado KitV3
Likutis: Užklausti
265.99€
Be PVM: 219.83€


Tado Išmanus Termostatas – Tikras Efektyvumas Ir Tikros Santaupos.


Kaip veikia tado° išmanus termostatas?

tado° išmanus termostatas naudoja jūsų namų interneto ryšio, kas leidžia jums valdyti šildymo sistemą, naudojant išmaniuosius įrenginius. Net ir nutrūkus interneto ryšiui, sistema išliks funkcionali ir leis jums valdyti šildymo sistemą. 

Atnaujinimai

Galite būti tikri ramus ir, kad jūsų termostatas turi naujausią programinę įrangą. tado° termostatui, esant prijungtam prie interneto, visi atnaujinimai įrenginį pasieks automatiniu būdu.

Apsauga

Visa tarp tado° ir kitų įrenginių apsikeičiama informacija yra šifruojama ir apsaugota, todėl galėsite būti tikri, kad jūsų sistema ir namai būs saugūs.

tado° Bridge

tado° Bridge, tai įrenginys, kuris leidžia prijungti tado° Smart Thermostat prie interneto ir valdyti jį nuotolinio būdu.

Extension Box

Extension Box, tai įrenginys kuris leidžia susieti šildymo katilą su išmaniu tado° išmaniu termostatu ir jį valdyti.

Jūsų asmeninis pagalbininkas

tado° leis jums pasiekti naujas energetinio efektyvumo aukštumas. tado° naudoja išmanias technologijas, leidžiančias nustatyti, kaip toli jūs esate nuo namų ir pagal tai nusprendžia ar reikia įjungti ar išjungti šildymo sistemą. Su tado° jūs galėsite sutaupyti iki 31% šildymo išlaidų.

Laikas išmaniam šildymui

Šildymo išlaidos sudaro net iki 60% vidutinių pajamų šeimos biudžeto išlaidų, nepaisant to, dažnai, daugelio mūsų šildymo sistemos yra neefektyvios, to pasekoje yra švaistoma energija ir pinigai. Su tado° išmaniais sprendimais, investicijos į išmanų šildymą atsipirks, ne daugiau, nei per metus laiko.

Sistema, kuri pažįsta jūsų namus

Kiekvieni namai yra skirtingi, tačiau paprastos šildymo sistemos tai ignoruoja ir šildo vienodai. Apšiltinimas, kambarių dydis, langai, vamzdžiai, visai tai turi didelę įtaką, šildymo efektyvumui.  tado° naudojami algoritmai, analizuoja visus jūsų namų ypatumus ir užtikrina optimaliausius šildymo sistemos nustatymus.

tado° ir orų prognozės

tado° analizuoja ir remiasi orų prognozėmis, kad optimaliai adaptuotų šildymą. Esant pakankamam natūralios šilumos kiekiui, įeinančiam per langus - sistema automatiškai sumažins šildymą, kad nebūtų eikvojama energija. Tai ne tik taupo pinigus, bet ir skatina ekologiją!

Grindinis šildymas

Naudokite tado° išmaniam grindinio šildymo valdymui. tado° galima naudoti, net ir esant centriniam šildymui.

tado° greitai įsisavins jūsų šildymo sistemos ypatumus ir parinks efektyviausius veikimo nustatymus.

Valdykite ir stebėkite iš bet kurios pasaulio vietos

tado° sistemą galima valdyti ir stebėti iš bet kurios namų ir pasaulio vietos, naudojant išmanųjį telefoną per tado° programėlę. Atlikite svarbius nustatymus, vos kelių mygtukų paspaudimu.

Aiškiai suprantami grafikai, leis jums geriau suprasti, kaip efektyviai veikia jūsų šildymo sistema, kiek išleidžiate šildymui, bei priimti tinkamus sprendimus, leidžiančius dar geriau valdyti jūsų namų šildymą.

Techniniai duomenys
API Google Home, IFTTT
Atitinka direktyvas ISO 14001 / ISO 9001 / BS OHSAS 18001 / EU RoHS
Bevielis ryšys 868 MHz, Mesh (6LoWPAN)
Išmatavimai 104 x 104 x 19 mm
Jutikliai Temperatūros, drėgmės, šviesos
Maitinimas 5-36V DC 0.2A / 4.5V DC - (3xAAA baterijos, 1,200 mAh,)
Technologija Tado
Tipas Termostatas ir tiltas