Prekių Ženklai OOMI
Prekės kodas: Cube+Touch+Dock
Likutis: Užklausti
424.99€
Be PVM: 351.23€

Susipažinkite su Oomi. Jūsų Išmanių Namų Sistema Jau Čia.

Oomi išmanių namų sistema, tai ir dizainas ir funkcionalumas ir intuityvumas – viskas viename.

Oomi Cube

Dauguma gamintojų juos vadina valdikliais. Valdiklis, tai įrenginys, kuris dažniausiai atlieka tik vieną funkciją – apjungia įrenginius ir leidžia juos valdyti. Oomi Cube, tai valdiklis, turintis 8 integruotus aplinkos jutiklius, kamerą su naktinio matymo funkcija, 360º IR blasterį, skirtą TV ir Audio sistemų  ir kitų įrenginių valdymui.

Tai padaro Oomi valdiklį, išskirtiniu valdikliu.

Oomi Touch

Oomi Touch – išties įspūdingas. Šis elegantiškas, stiklinis, lietimams jautrus įrenginys nukels jumis į modernų pasaulį, kuriame aplinka jums paklūsta, vieno mygtuko paspaudimu. Kartu su Oomi Infinity dock stotele, jie susilieja į vieną elegantišką, funkcionalią, nepakeičiamą ir tobulą valdymo konsolę.

Vos vienu paspaudimu, su Oomi Touch jūs galėsite lengvai prie išmanių namų tinkle prijungti norimus įrenginius. Jums nereikės siųstis programėlių, prisijungti prie cloud serverių ar vietinių tinkle.

Oomi Touch bus vienintelis ir nepakeičiamas jūsų namų valdymo konsole. Pamirškite, dešimtis skirtingų pultelių.

Oomi Infinity Dock

Infinity Dock, tai priedas, skirtas Oomi Touch įkrovimui, tačiau ne tik - protingas dizainas, leidžia patogiai laikyti ir valdyti įrenginį.

Pastatykite Infinity Dock jums patogioje vietoje ir naudokitės Oomi Touch patogiai, užtikrindami, jog įrenginys įkraunamas.

Kartu jie viską atliks už jumis.

Žinokite, kas vyksta

Naudokite Cube apsaugos kamerą ir visada žinokite, kas vyksta jūsų namuose, kad ir kur bebūtumėte.

Gaukite Pranešimus

Cube turi aštuonis integruotus aplinkos jutiklius, kurie jus padės geriau žinoti, kas vyksta namuose. Būkite nedelsiant informuoti, iškilus pavojui.

Automatizavimas

Cube jutikliai, užfiksavę tam tikrus veiksmus, gali aktyvuoti tam tikrus scenarijus, pavyzdžiui temstant paryškinti apšvietimą.

Įrenginių Valdymas

Valdykite be vargo, namuose esančius Audio, Video ar kitus elektronikos įrenginius. Veikia ir su senesnėmis sistemomis.

Shortcut Mygtukai

Touch planšetės mygtukai gali būti nustatyti, atlikti norimus veiksmus. Nustatykite mygtuką ir jis bus atsakingas už muzikos įjungimą/išjungimą.

Visapusiškas Valdymas

Naudokitės Touch planšete ir suteikite savo kasdienybei modernumo. Nesvarbu, ką norite atlikti, tai padarysite vos keliais paspaudimais.

Išmanūs Namai Paprastai

Su Oomi jūs galėsite apjungti atskirus įrenginius į grupes. Įrenginiai su Oomi grupuojami į tris pagrindines grupes: Smart Devices (išmanūs įrenginiai), The Hub (valdiklis) ir Sensors (jutikliai). Valdiklis yra vienas iš centrinių sistemos įrenginių ir atsakignas už viso tinklo ir jame esančių įrenginių valdymą. Kai jūs siunčiate komandą  - įjungti apšvietimą, komanda perduodama valdikliui, kuris įjungia reikalingas lemputes ar šviestuvus. Oomi sistemoje, jutikliai yra atsakingi už aplinkos stebėjimą. Oomi naudoja, jutiklių gaunamą informaciją tam, kad atitinkamai valdytų jūsų namus. Pavyzdžiui, jeigu apšvietimo jutiklis užfiksavo, kad namuose yra per tamsu, Oomi Cube automatiškai padidins apšvietimo ryškumą iki tinkamo lygio.

Atskirų Įrenginių Valdymas, Scenarijai ir Automatizavimas

Įjunkite apšvietimą, reguliuokite termostatą arba įjunkite mėgstamą muziką, valdydami atskirus įrenginius. Oomi programėlė leidžia jums valdyti įrenginius, nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos.

Sukurkite mygtukus, kurie ne tik aktyvuos pavienius įrenginius, bet ir sudėtingus scenarijus, leidžiančius vienu metu valdyti daug įrenginių. Scenarijų galimybės yra ribojamos tik jūsų fantazijos. Sukurkite “Nakties” scenarijų, kuris išjungs apšvietimą, užrakins duris, įjungs signalizaciją, kad galėtumėte jaustis visiškai saugūs. Arba sukurkite scenarijų “Movietime”, kuris pritaikys apšvietimą, filmo žiūrėjimui.

Suderinamumas su geriausiomis sistemomis

Oomi sistema yra suderinama su populiariausiomis technologijomis: Nest Thermostat, Amazon, Philips Hue. Tai išplės sistemos galimybes ir leis jums sukurti sistemą, atitinkančią jūsų norus ir fantazijas.

Techniniai duomenys
Funkcijos Namų automatizavimas
Matavimo imtis Temperatūros: 0ºC-50ºC Drėgmės: 20% -80% Šviesos: 0-2000 Lux
Spalva Juoda
Stebėjimo kampas Kameros: 110º Jutiklio: 100º
Technologija Z-Wave Plus
Tipas Išmanių namų komplektas