Prekių Ženklai SMANOS
Prekės kodas: L020
Likutis: Turime
102.99€
Be PVM: 85.12€


Išmani Apsaugos Sirena 
L020 

Išmanus pasaulis
Apsauga Elegancija Komfortas
Viskas Jūsų Rankose

L020Išmani Sirena

Apsauga Paprastai

L020 pasiruošusi pilnai veikti, vos tik prijungsite įrenginį prie interneto. Sukurkite išmanią apsaugos sistemą, atitinkančią jūsų poreikius, pridėdami apsaugos jutiklius ir kitus išmanius įrenginius. L020 idealiai tinka namų ir mažų komercinių patalpų apsaugai.

ty in Disguise


Intuityvūs Sprendimai
Smanos L20 yra plug-and-play tipo įrenginys. Tiesiog įjunkite L20 į maitinimo tinklą, prijunkite prie interneto, parsisiųskite iOS arba Android programėlę, pridėkite norimus įrenginius prie sistemos ir jūs pasirengę!


Paprasta Kaip 123
Kas galėjo pagalvoti, kad apsaugos sistemą bus taip paprasta įdiegti ir naudoti? L020 yra bevielis įrenginys, kurio diegimui nereikalingi elektros darbai, ar specialistų pagalbą. Sistemą galėsite išplėsti, taip, kaip norite jūs, pridėdami papildomus jutiklius prie sistemos. Išplėskite sistemą, naudodami judesio, langų ir durų, dūmų jutiklius ir sukurkite visapusišką apsaugos sistemą.

Smanos

Pirmenybė Apsaugai
Sistema L020 atitinka aukščiausius apsaugos standartus, sistema niekuo nenusileidžia įprastinėms apsaugos sistemoms.

 
Smanos

Patikima 
Smanos įrenginiai naudoja pasaulinio lygio bevielio ryšio protokolą, kuris užtikrina didelį veikimo diapazoną, stabilų ryšį be trukdžių.

 
Smanos

Apsauga 24/7
Smanos L020 užtikrins nepertraukiamą apsaugą. Jūs galėsite būti ramūs ir tikri, kad sistema yra funkcionali. Įrenginys turi atsarginę bateriją, kuri užtikrins, kad įrenginys veiks net tada, kai nutrūksta energijos tiekimas.

Smanos Smanos

Integruota Sirena
Sistemai užfiksavus pavojų, jūs busite informuoti pranešimu, išmaniajame telefone, bei integruotos sirenos skleidžiamais garsais. 


Lanksti ir suderinama
Nesvarbu ar jūs esate Apple ar Google fanas, Smanos programėlės yra prieinamos abejų platformų įrenginiams.Techniniai duomenys
Bevielis ryšys 868 MHz arba 915 MHz
Funkcijos Garsinė sirena
Išmatavimai 117 x 118.5 x 40.5mm
Maitinimas DC 12V 500mA
Sirena 105dB
Spalva Balta
Tipas Sirena