Prekių Ženklai VERA
Prekės kodas: VistaCam 900
Likutis: Užklausti
169.99€
Be PVM: 140.49€

Kai Apsauga Sutinka Išmanų Dizainą 

Ši universali aukštos raiškos kamera garantuoja geros kokybės vaizdą, bei platų stebėjimo kampą. Stebėkite tiesioginės vaizdo transliacijas arba įrašus iš savo namų, išmaniajame telefone arba kompiuteryje. Dėka elegantiško dizaino, VistaCam 900 puikiai įsilies į jūsų namų interjerą. VistaCam turi integruotą judesio jutiklį, kuriam užfiksavus judesius - kamera automatiškai pradės įrašinėti vaizdą. Kamera taipogi fiksuoja garsus ir reaguoja į juos, pradėdama vaizdo įrašymą. Kameros VistaCam 900 IR naktinio matymo technologija, leis stebėti aplinką, net ir tamsiu paros metu.

Bevielė Full HD Vidaus Kamera – Pradėkite Stebėti Vaizdą, Tai Truks Vos Akimirką

VistaCam 900, tai full HD kamera, kuri garantuoja aiškų ir kokybišką vaizdą, net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Platus matymo kampas, leis jums apžvelgti įvairius namų kampus ir išsiaiškinti, kas vyksta jūsų namuose. Kamera turi integruotą mikrofoną, leidžiantį klausytis garsų, bei geriau suprasti aplinką ir kas joje vyksta.

Be visų minėtų funkcijų, kamera turi integruotą judesio jutiklį, kuris užfiksavus judesiams - automatiškai įjungs vaizdo įrašymą. Tai funkcija, kuri itin pravers, komercinėse patalpose.

Susiejus kamerą su išmanių namų tinklu, bus galima kurta automatizavimo scenarijus, įtraukiant į juos VistaCam 900 kamerą.

   VistaCam 900 Privalumai

  • Universali aukštos raiškos vidaus kamera, kurią prijungsite prie tinklo, vieno mygtuko paspaudimu
  • 1080p HD video užtikrina aiškų, aukštos kokybės vaizdą. Kurį galėsite stebėti, išmaniajame telefone, iš bet kurios pasaulio vietos
  • Elegantiškas dizainas, puikiai tinkantis įvairiems interjerams
  • Integruotas judesio jutiklis
  • Pasukamas korpusas, kurio dėka galima nustatyti norimą stebėjimo kryptį
  • IR technologijos naktinis matymas
Techniniai duomenys
Funkcijos Vaizdo stebėjimas
Išmatavimai 76.4mm x 76.4 mm x 32.8mm
Maitinimas 12V / 1.5A, 100 – 240V
Rezoliucija 1080p(1920×1080)
Stebėjimo kampas 110 laipsnių
Technologija WiFi
Tipas IP Kamera