Prekių Ženklai POPP
Prekės kodas: KeyPad
Likutis: Užklausti
179.99€
Be PVM: 148.75€

Edisio

Išmani Kodinė Klaviatūra POPP Keypad 

Tai yra pirmoji Z-Wave lauko kodinė klaviatūra, smart-home rinkoje. Klaviatūra yra skirta apsaugos sistemos įjungimui/išjungimui, naudojant PIN kodą.  Ši klaviatūra turi multi-code funkciją, kurios dėka galima priskirti atskirus apsaugos kodus, skirtingiems įrenginiams,ar atskiroms apaugos sistemoms. Integracija su išmanių namų sistema užtikrina, kad kiekvieną kartą įjungus/išjungus įrenginį ar apsaugos sistemą jūs nedelsiant būsite apie tai informuotas. 

Popp klaviatūra gali išsaugoti iki 20 skirtingų PIN kodų. Kiekvienas kodas gali būti sudarytas iš 4-10 skaitmenų. Kodai gali būti priskiriami kiekvienam iš šeimos narių, taip jūs galėsite žinoti, kada tam tikras iš šeimos narių įjungė/išjungė apsaugos sistemą.

POPP klaviatūra turi integruotą skambutį, kuriam suskambus galima nustatyti, kad pasileistų tam tikri išmanių namų scenarijai: nutiltu audio-video aparatūra ir įsijungtų apšvietimas prie durų.


Klaviatūra turi apsaugą nuo bandymo ją sugadinti arba pašalinti, todėl jūs galėsite būti tikri, kad jūsų namai yra nuolatos apsaugoti. Apie kiekvieną bandymą pakenkti klaviatūrai, arba įvesta klaidingą kodą - jūs būsite apie tai informuotas. Integruotas šviesos diodas parodo, ar PIN kodas buvo įvestas teisingai, ir praneša, ar įvestas kodas buvo sėkmingai perduotas į sistemą.

Privalumai

  • Daug galimų kodų variantų
  • Z-Wave 
  • Galima naudoti atskirai, nesusiejant su namų tinklu
  • Integruota LED lemputė
  • Turi skambučio funkciją
  • Lengvas diegimas

  • Compatible Zwave PLUS

Techniniai duomenys
Funkcijos Atrakinimas/užrakinimas, LED indikatorius
Išmatavimai 75 x 120 x 24 mm
Maitinimas 4 x AAA arba 5V adapteris
Technologija Z-Wave Plus
Tipas Kodinė klaviatūra