Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: Siren
Likutis: Užklausti
65.99€
Be PVM: 54.54€

Aeon Siren Gen5

Aeotec Siren – Saugiems Ir Išmaniems Namams 

Z-Wave Aeotec Siren garsinė sirena naudoja pažangiausią išmanių namų technologiją, kad padarytų jūsų namus dar saugesniais. Tai įrenginys, kurį lengva sumontuoti, įdiegti ir naudoti. Sirena turi penkis skirtingus tonus, skirtus jumis įspėti apie iškilusį pavojų, ar tai būtų gaisras, potvynis, įsilaužimas…

Aeotec Siren turi integruotą atsarginę ličio jonų bateriją, kuri užtikrins nepertraukiamą apsaugą, net ir nutrūkus elektros energijos tiekimui.  

Sirena jūsų saugumui

Dauguma garsinių sirenų yra sukurtos, naudojimui lauke, kad atkreipti aplinkinių dėmesį į įsilaužimą. Aeotec Siren sukurta, naudojimui viduje, kad apsaugotu jumis ir jūsų artimuosius nuo pavojų, jums būnant namie.

Sirena turi 5 skirtingus tonus, kurie gali būti priskirti informuoti, esant skirtingam pavojaus atvejui. Kitaip nei įprastinės sirenos, ši sirena yra Z-Wave, tai reiškia, kad ją galėsite integruoti į išmanių namų scenarijus, nustatydami automatinę veiksmų seką, kuri bus aktyvuota, sirenai suveikus.

Tikrai Smart

Atsarginė Baterija

Nepertraukiamas apsaugos sistemos įrenginių veikimas yra kritiškai svarbus, nes kartais, tai gyvybės ar mirties klausimas. Sirena turi integruotą atsarginę bateriją, kuri užtikrins sirenos funkcionalumą, net ir dingus elektros energijos tiekimui.

Aeon Siren Gen5 - Smart

Bevielė technologija

Aeotec sirena yra visiškai bevielis įrenginys, kurį paprasta sumontuoti ir įdiegti. Aeotec siren naudoja Z-Wave technologiją, kuri yra viena iš pažangiausių bevielių technologijų, naudojamų išmaniuose namuose. Z-Wave užtikrina stabilų ryšį, net 150 metrų atstumu, bei leidžia sujungti net 1000 suderinamų įrenginių į vieną sistemą.


Techniniai duomenys
Funkcijos Garsinė sirena
Išmatavimai 84x57x67 mm
Sirena 106 dB
Technologija Z-Wave Plus
Tipas Sirena