Prekių Ženklai DANALOCK
Prekės kodas: Danalock V3
Likutis: Turime
178.99€
Be PVM: 147.93€

Galimi variantai

Danalock V3. Išmaniusia, Mažiausia, Saugiausia, Greičiausia ir Patvariausia, Kada Nors Sukurta Durų Spina

Danalock V3 tai išmani durų spyna su integruotu motoru, skirta montavimui į jūsų laukines duris. Šios spynos veikimą, jūs galėsite valdyti išmaniuoju telefone (per ZigBee valdiklį arba tiesiogiai per Bluetooth). Danalock galima naudoti su bet kuriomis, Europietišką širdelę, turinčiomis durimis.

Danalock V3 tai intriguojantys dizaino ir technologijų sprendimai sutelkti, viename įrenginyje. Nuo šiol naudokite vien savo išmanųjį telefoną, kad užrakintumėte ir atrakintumėte duris.

Nauji standartai

Danalock V3 buvo sukurta, remiantis vartotojų atsiliepimais, kurie padėjo sukurti dar tobulesnę išmanios spynos versiją.

V3 yra mažesnė, tvirtesnė, lengviau diegiama. Ši spyna neabejotinai yra viena pažangiausių išmanių spynų rinkoje.

Paprasčiau nebūna

Norėdami suteikti įėjimą į namus savo svečiams, ar šeimos nariams, tiesiog nusiųskite laikiną arba pastovų skaitmeninį įėjimo raktą per SMS arba el. paštą.

Gaukite pranešimą ir sužinokite, kas pasinaudojo skaitmeniniu raktu.

Sužinokite, kada jūsų vaikai grįžo namo

Daugiau nepergyvenkite, dėl neužrakintų durų, ar duryse paliktų raktų. Su Danalock šiuos nemalonius momentus galėsite pamiršti. Jūsų vaikams bus paprasta naudotis šia spyna, tuo pačiu sužinosite, kada jie grįžo ar išėjo iš namų.

Lengvas montavimas

Danalock V3 montavimas greitas ir paprastas. Tiesiog pakeiskite standartinę durų spynos širdelę, išmania Danalock širdele ir pritvirtinkite prie jos Danalock išmanų užraktą.

Lankstumas

Suderninamumas ir lankstumas visada buvo Danalock įrenginių tikslas. V3 naudoja labiausiai suderinamą ir lanksčią platformą.

Aukšto lygio apsauga ir AES 256

Danalock V3 naudoja specialią TMP mikroschemą, užtrinančią įvairius saugumo aspektus. Mikroschema atsakinga už šifruotą, skaitmeninių raktų apsaugą.

Ryšys tarp Danalock V3 spynos ir mobiliojo įrenginio naudoja panašaus į TLS 1.2 lygio apsaugą, kuri naudojama pasaulinių bankų sistemose.

TwistAssist

Užrakinkite arba atrakinkite duris, švelniai pasukdami rankenėlę. Palaukite 5 sekundes po pasukimo ir vėl naudokites twistassist funkcija.

Techniniai duomenys
Funkcijos užrakinimas/atrakinimas
Maitinimas 4x CR123
Technologija zigbee, Bluetooth
Tipas Išmani spyna