Prekių Ženklai YALE
Prekės kodas: Yale Entr
Likutis: Turime
249.00€ 264.99€
Be PVM: 205.79€


Išmani Spyna Yale ENTR - Technologijos Saugiam Ir Patogiam Gyvenimui

 Spyna kuri suteiks jums daugiau laisvės, ramybės, bei saugumo. Išmanioji spyna Yale Entr tai modernus, tai patogus būdas valdyti durų užraktą iš bet kurios pasaulio vietos, kada tik prireiktų, bei visada žinoti ar jūsų namai yra saugūs.
Yale Entr App

Sudie raktams

Pamirškite raktus, išmanioji spyna Yale ENTR - visam laikui jus ir jūsų artimuosius išvaduos nuo nuolatinio raktų ieškojimo, bei su jais sujusių rūpesčių. Duris nuo šiol galėsite atrakinti - jums patogiu būdu.  Yale Entr functionalities

Patogu ir lengva

Telefone galėsite sukurti savo nustatymus, kad duris galėtumėte atrakinti, taip, kaip norite jūs. Suteikite užrakinimo/atrakinimo leidimus savo artimiesiems, draugams, arba svečiams, kurie lankosi jūsų nuomojame bute. 

Yale Entr Easy fix

Lengvas diegimas

Spynos montavimas ir diegimas yra itin paprastas, todėl galėsite jį atlikti ir patys. Pasirinkite reikalingus Yale ENTR priedus ir sukurkite jūsų poreikius atitinkančią užrakinimo sistemą.

Yale Entr know who comes

Būkite ramūs

Nuo šiol visada galėsite žinoti, kada jūsų artimieji grįžo namo. Naudojant mobiliuosius raktus, jūs galėsite gauti įspėjimus, apie bet kokius su užraktu susijusius įvykius.

Yale ENTR

Piršto antspaudo skaitytuvas

Pridėkite prie spynos Yale ENTR piršto antspaudo skaytuvo modulį ir spyną galėsite atrakinti vos piršto prilietimu. Tai ypač patogus sprendimas patalpose, kur yra dažnas judėjimo
Yale ENTR

Kodinis atrakiniams

Yale ENTR kodinio atrakinimo modulis leis jums spyna atrakinti, naudojant specialiai sukurtą kodą. Yale sprendimai suteikia jums pasirinkimo laisvę, kad galėtumėte išsirinkti jums aktualiausią užrakto sistemą.


Yale ENTR remote


Skaitmeniniai pulteliai

Yale ENTR pultelis, tai puikus priedas, kuris leis duris atrakinti greitai, bei, kai reikalingas individualizuotas sprendimas. Vieną spyną galima susieti su 20 skirtingų pultelių.

Yale ENTR charger


Įkrovimas

Jei šalia užrakto nėra pastovaus maitinimo, galima naudoti Yale ENTR bevielį įkrovėją. Šis įkrovėjas pakraus spyną per keturias valandas ir netrukdo pilnam spynos funkcioavimui.