Prekių Ženklai SMANOS
Prekės kodas: DB-20
Likutis: Užklausti
126.99€
Be PVM: 104.95€

Išmanus Durų Skambutis

Namai, Visada Šalia Jūsų

smanos Smart Video Doorbell išmanus durų skambutis, tai naujausias smanos produktas, tęsiantis tobulo dizaino ir lengvo naudojimo tradicijas. Svečiui atvykus prie jūsų durų ir paskambinus skambučiu, arba jutikliui užfiksavus judesius prie jūsų durų, jūs nedelsiant gausite pranešimą į išmanųjį telefoną, kada galėtumėte pradėti pokalbį su svečiu, arba tiesiog stebėti vaizdą. O geriausia žnia yra ta, kad visa tai galėsite atlikti, išmaniajame telefone iš bet kurios pasaulio vietos. Jūsų namai bus visada šalia jūsų. Daugiau jums nebeteks spėlioti ir nerimauti, ar nepraleidote, kažko svarbaus.

App Store&Google play
doorbell_icon
See and speak with anyone at your door

Nuotolinis Stebėjimas

Atsisiųskite nemokamą iOS arba Android programėlę ir valdykite durų skambutį iš bet kurios namų ar pasaulio vietos. Dėka reguliuojamo kameros kampo, jūs galėsite stebėti savo kiemą, net 170 laipsnių kampu ir užfiksuoti kiekvieną svarbią detalę.
smanos Doorbell

Cloud Serverio Paslauga

Prireikus, jūs galite įsigyti cloud serverio paslaugą ir saugoti visus jums svarbius vaizdo įrašus.

Atsarginė Baterija

smanos skambutis gali būti prijungtas prie AC 8-24V maitinimo, vietoje jūsų seno skambučio. Atsarginė baterija užtikrins, kad įrenginys bus funkcionalus dvi valandas, net ir nutrūkus energijos tiekimui.

Techniniai duomenys
Funkcijos Dūrų skambutis, vaizdo kamera
Išmatavimai 131.7 x 62.2 x 36.2 mm
Maitinimas AC 8-24V
Rezoliucija Full HD 1080p
Spalva Juoda
Stebėjimo kampas H: 170°, V: 90°
Technologija Wi-Fi
Tipas Išmanus skambutis