Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Smart Plug
Likutis: Turime
54.90€ 59.99€
Be PVM: 45.37€


Mažiausias pasaulyje

Išmanus kištukas Fibaro Wall Plug su energijos matavimo funkcija, tai įrenginys, leidžiantis jums ne tik nuotoliniu būdu valdyti prijungtus įrenginius, bet ir stebėti suvartojamą energijos kiekį. Šis, itin funkcionalus išmanus kištukas gali būti pritaikytas, bet kuriems įrenginių valdymo poreikiams ir tuo pačiu pranešti apie jų energijos suvartojimo ypatumus.

Itin kompaktiškas ir Išvaizdus

Fibaro Wall Plug yra vienas mažiausių tokio tipo įrenginių pasaulyje. Be viso to, kitaip nei daugelio panašių įrenginių dizainas, šio kištukas dizainas sukurtas, laikantis aukščiausių dizaino standartų, jis – modernus, stilingas ir puikiai pritaps prie bet kurių namų interjero.


Fibaro Wall Plug


Plug & Play

Fibaro Wall Plug nereikalauja jokių elektros darbų. Tiesiog išimkite jį iš pakuotės, įkiškite į elektros rozetę, o tada prie jo prijunkite, norimą įrenginį. Fibaro sistema, pasižymi intuityviu valdymu, todėl kištuką prie tinklo prijungsite vos per kelias minutes.


Fibaro Wall PlugDizainas, tarnaujantis jums

Kiekvienas kištuko komponentas buvo sukurtas, laikantis aukščiausios preciziškumo ir išbandytas, ekstremaliomis sąlygomis. Nepaisant šimtų techninių iššūkių – galų gale pasiektas bekompromisinis kokybės standartas. Fibaro Wall Plug nėra tiesiog paprastas kištukas, tai įrenginys, kuriame sutelkta daugybė unikalių inžinerinių sprendimų.

Ar žinote, kad? RGB LED žiedas, esantis korpuso priekyje rodo informaciją apie energijos apkrovas. Žiedas automatiškai keičia spalvą, sumažėjus ar padidėjus suvartojamam energijos kiekiui.


Fibaro Wall Plug


Energijos matavimas

Stebėkite, prijungtų įrenginių suvartojamą energijos kiekį ir sužinokite, kurie įrenginiai suvartoja daugiausiai energijos, bei nuspręskite ką su jais norite daryti.

Fibaro Wall Plug

TOP 5

Jūs galėsite matyti ir stebėti top 5 įrenginius, pagal suvartojamą energijos kiekį, bei kuriuos kambariuose jie randasi. Nuspręskite, ką daryti su daug energijos suvartojančiais įrenginiais.Fibaro Wall Plug
Apsauga

Kaip žinome, vaikų smalsumas yra beribis, todėl dėl šios priežasties įrenginys turi specialių dangtelį, kuris padės geriau apsaugoti jūsų vaikus, sumažindamas elektros iškrovos tikimybę.  

Fibaro Wall Plug
Fibaro Wall Plug


Kontroliuojama apkrova

Fibaro sistema visada žinos, kur randatės jūs ir jūsų šeimos nariai. Kai jūs paliekate namus – sistema automatiškai išjungia nereikalingus įrenginius, įjungia signalizacijos sistemą ir imituoja jūsų buvimą, kad sumažintu vagystės įsilaužimo riziką. Sistema apskaičiuos laiką iki jūsų grįžimo namo ir aktyvuos  šildymą, kad temperatūra pasiektų nustatytą lygti iki kol jus būsite namie.Z-Wave ryšio stiprumo indikatorius

Drėgmės jutiklis yra kritinis įrenginys, kuris turi veikti nepertraukiamai. Tam kad užtikrinti nepriekaištingą jutiklio veikimą, jutiklis turi integruotą Z-Wave ryšio stiprumo indikatorių. Z-Wave mesh technologija užtikrina kokybišką, stiprų ryšį, net ir per didelį atstumą tarp netiesiogiai susietų įrenginių. Integruotas LED indikatorius leis jums greitai įvertinti ar jutiklis yra Z-Wave ryšio zonoje.


Fibaro Wall PlugBevieliai atnaujinimai

Wall Plug, kaip ir kiti įrenginiai palaiko bevielio atnaujinimo funkciją. Jums nereikės gaišti laiko, numontuojant įrenginius ir prijunginėjant juos prie kompiuterio tam, kad atnaujintumėte. Fibaro pasirūpins, kad įrenginiai būtų visada atnaujinti ir turėtų naujausią programinę įrangą.


Fibaro Wall PlugValdykite Vaikų Pramogas 

Galbūt norėtumėte, kad televizorius po kurio laiko išsijungtų automatiškai ir sutelktų jūsų vaikus į kitą veiklą. Sukurkite automatinį scenarijų, kurio metu Wall Plug kištukas pasirūpins, kad visi norimi įrenginiai išsijungs, jūsų nustatytu laiku.


Fibaro Wall Plug


Techniniai duomenys
Funkcijos Įjungimas/išjungimas, energijos matavimas
Išmatavimai 43 x 43 x 65 mm
Maksimali apkrova 3,500 W
Spalva Balta
Technologija Z-Wave Plus
Tipas Išmanus kištukas