Prekių Ženklai OOMI
Prekės kodas: Smart Plug
Likutis: Užklausti
59.99€
Be PVM: 49.58€

Susipažinkite su Oomi. Jūsų Išmanių Namų Sistema Jau Čia. 

Oomi išmanių namų sistema, tai ir dizainas ir funkcionalumas ir intuityvumas – viskas viename. 

Paveskite bet kurią elektros rozetę – išmania

Prijunkite įrenginius prie Oomi Home Plug išmanaus kištuko ir valdykite įrenginius nuotoliniu būdu, automatizuokite jų veikimą. Kištuko korpuso priekyje integruotas LED indikatorius įspės apie suvartojamą energijos kiekį realiu laiku.

Kištuko korpuso šone, esanti USB jungtis, leis patogiai įkrauti mobiliuosius įrenginius.


Energijos Matavimas

Sužinokite, kiek energijos suvartoja, prijungti įrenginiai. Oomi Plug išmanus kištukas siunčia informaciją apie bet kurio prijungto įrenginio, suvartojamą energiją, realiu laiku. Sužinokite apie energijos suvartojimo ypatumus ir sutaupykite.

LED Indikatorius

Kištuko korpuso priekyje integruotas LED indikatorius įspės apie suvartojamą energijos kiekį realiu laiku. Tai intuityvus ir greitas būdas identifikuoti įrenginius, suvartojančius daugiausiai energijos.

Raskite Energijos Vampyrus

Ar žinojote, kad įrenginiai naudoja elektrą, net ir tada, kai jie yra išjungti? Sužinokite, kurie įrenginiai suvartoja nepateisinamai daug energijos ir priimkite tinkamus sprendimus.

Apšvietimui    

Prijunkite šviestuvus ir paverskite juos išmaniais.

Šildymui

Nustatykite, kada šildytuvas turi įsijungti ir išsijungti.

Pamirštiems Įrenginiams

Pamiršote įjungtą lygintuvą? Išjunkite jį nuotoliniu būdu.Sistema, kurią paprasta naudoti

Oomi Smart Home išmanių namų sistemą galite išplėsti, pridėdami papildomus įrenginius. Įrenginių pridėjimas prie sistemos pareikalaus vos kelių paspaudimų, Oomi Touch ekrane ir tai sugebės atlikti kiekvienas. Jums nereikės siųsti programėlių, prisijungti prie tinklo, visa sistemą galėsite valdyti tiesiog viename įrenginyje – Oomi Touch.

Oomi Cube valdiklis yra pagrindinė Oomi Smart Home išmanių namų sistemos dalis. Kitaip nei kiti valdykliai, Oomi Cube yra itin funkcionalus, jis ne tik gali valdyti išmanių namų tinklą, bet ir turi integruotą vaizdo kamerą su naktinio matymo funkciją, šešis jutiklius ir 360º IR modulį, kuris leis valdyt jūsų Audio/Video įrangą ir kitus IR valdomus įrenginius.

Techniniai duomenys
Funkcijos Įjungimas/išjungimas, energijos matavimas, LED indikatorius
Išmatavimai 60 x 60 mm
Maitinimas 110V-240V AC
Technologija WiFi
Tipas Išmanus kištukas