Prekių Ženklai HELTUN
Prekės kodas: Heating Thermostat
Likutis: Turime
181.99€
Be PVM: 150.41€

Perimkite Komforto Kontrolę Į Savo Rankas 

Elegancija 

Galingas, efektyvus, bei tobulai sutvertas – HELTUN yra pats ploniausias (vos 9 mm. storio) ir vienas iš stilingiausių termostatų rinkoje. Korpuso gamybai panaudotas stiklas – neabejotinai suteikia prabangiausią ir solidžiausią įvaizdį.

Dizainas
HELTUN termostatą galima pasirinkti net iš 24 dizaino variacijų: 4 – rėmelio spalvų (sidabrinė, chromuota, juoda ir balta) ir 6 – stiklo spalvų (balta, juoda, geltona, žalia, raudona, mėlyna).


Integruoti jutikliai

Be integruotų temperatūros jutiklių, HELTUN termostate yra integruoti drėgmės ir šviesos jutikliai.

Heltun Thermostat

Itin aukštas matavimo tikslumas

Prietaisai, kurie matuoja temperatūrą dažniausiai patys išskiria šilumą, dėl veikimo to pasekoje iškraipydami temperatūros matavimo tikslumą ~1.5-2.0 laipsniais. HELTUN inžinieriai integravo papildomus du jutiklius, kurie geba nustatyti įrenginio generuojamą šilumą, o speciali programa, atsižvelgusi į šias reikšmes – apskaičiuoja daug tikslesnę temperatūros reikšmę (vos so 0.2-0.3 laipsnių paklaida).


Heltun Thermostat

Priedai

Prie HELTUN išmaniojo termostato galima prijungti NTC temperatūros jutiklį (3 metrų ilgio ir 3.5mm storio) ir naudoti jį temperatūros matavimui, reikiamose vietose, pavyzdžiui grindų ar stogo temperatūros valdymui. Jutiklis gali būti montuojamas net po grindų danga, kad tiksliai išmatuotų pasirinkto paviršiaus temperatūrą.

Jis pilnai suderinamas su kitų gamintojų NTC jutikliais, todėl galėsite naudoti jutiklius, kuriuos naudojote savo senoje sistemoje.

Taipogi galite susieti HELTUN termostatą su savo namų apsaugos sistemą ir termostatas automatiškai reguliuos šildymą, atsižvelgdamas į signalizacijos būseną, pavyzdžiui sumažins temperatūrą, kai apsaugos sistema yra įjungta ir greičiausiai nieko nėra namuose.

Suvartojamos energijos matavimas

Su HELTUN integruotomis energijos matavimo galimybėmis, jūs galėsite tiksliai žinoti, kiek energijos yra suvartojama tam tikromis savaitės dienomis arba mėnesiais. Tai viena iš moderniausių funkcijų, kurias turi nedaugelis, rinkoje parduodamų termostatų.


Heltun Thermostat

Valdymas

HELTUN termostato mygtukai yra itin jautrūs ir reaguoja vos prilietus juos pirštu. Naudodami mygtukus jūs galėsite:

  • Rankiniu būdu įjungti/išjungti šildymo sistemą
  • Pakeisti šildymo rėžimą, pavyzdžiui įjungti ekonominį rėžimą
  • Nustatyti skirtingą temperatūrą, pagal dienos laiką
  • Atlikti įvairius termostato nustatymus
  • Naudojant +/- mygtukus, lengvai ir greitai pakeisti temperatūrą

LCD ekranas

HELTUN termostatas turi didelį LCD ekraną, kurioje pateikiama visa būtiniausia informacija. Skirtingai nuo kitų termostatų, pamatyti norimą informaciją galima labai greitai ir paprastai. Visa svarbiausia informaciją yra vaizduojama pirminiame ekrane: kambario temperatūra, oro drėgmė, išorinio jutiklio matavimai, esami temperatūros nustatymai, šildymo rėžimas, bei data ir laikas. Ekrano ryškumas adaptuojasi automatiškai, pagal patalpoje esantį apšvietimo lygį, todėl informaciją galėsite perskaityti, net ir tamsoje.

Šildymo programos

COM, ECO, VAC rėžimai yra skirti nuolatiniam temperatūros palaikymui. Naudotojas gali lengvai pakeisti temperatūros nustatymus, nepaisant, kokį šildymo rėžimą naudoja. Tai atlikti galima tiesiog paspaudus “mode mygtuką” ir nustatant temperatūrą, naudojant +/- mygtukus. Daugumoje termostatų, tai atlikti gali būti sudėtinga, ir kiekvieno šildymo rėžimo temperatūros reikšmės jau yra parinktos gamintojo.

Termostatas turi DRY rėžimą, kuris gali būti naudojamas pakelti temperatūrą greitai iki itin aukšto lygio, o po to termostatas grįžta į normalų rėžimą. Ši programa itin praverčia grindų džiovinimui, po plovimo.

Laiko programos

Laiko programos leidžia jums parinkti skirtingą temperatūrą, skirtingiem dienos periodams ir užprogramuoti šildymo nustatymus visoms septynioms savaitėms dienoms.

Laiko programos leidžia sumažinti šildymo išlaidas iki 50%, bei tuo pačiu tausoti energijos išteklius. Tiesiog nustatykite skirtingą temperatūros lygi, atsižvelgdami į tai, kada jūs būnate ar nesate namie. Parinkite žemesnę temperatūrą, nakties periodui, kadangi kokybiškesnis miegas yra vėsioje patalpoje, o nustatymai pasirūpins, kad prieš jums atsikeliant – sistema pradės šildyti namus ir jums neteks išlipti iš lovos į šaltą aplinką.

Automatinė klimato kontrolė

Jūs galite nustatyti, kad termostatas valdytų šildymo sistemą, visapusiškai atsižvelgdamas į patalpų temperatūrą. Pavyzdžiui, jeigu bendra kambario temperatūra yra jūsų nustatytose ribose, tačiau grindų temperatūrą nukrito, termostatas automatiškai įjungs grindinį šildymą, kad gražinti temperatūrą iki reikiamo lygio. Temperatūros stebėjimo funkcija niekada neleis temperatūrai nukristi ar pakilti virš nustatyto lygio.


Heltun Thermostat

Galimi temperatūros nuokrypiai

HELTUN termostatas leidžia pasirinkti leistiną pageidaujamą temperatūros nuokrypį. Pavyzdžiui, jei jūsų pageidaujama temperatūra yra 25 laipsniai, o jūsų pageidaujamas nuokrypis yra 0.5 laipsnio, tai sistema automatiškai įsijungs, temperatūrai nukritus iki 24.5 laipsnio.

 

Techniniai duomenys
Funkcijos šildymo reguliavimas, temperatūros ir drėgmės jutiklis
Išmatavimai 89x89x9mm
Maitinimas 100V – 230VAC, 50Hz/60Hz
Matavimo imtis Temperatūros: -40°C to +125°C Drėgmės: 0 – 80%RH
Matavimo tikslumas Temperatūros: ±0.5°C Drėgmės: ±3.0%RH
Suvartoja energijos 1.5W
Technologija Z-Wave Plus
Temperatūros imtis 4°C-37°C
Tipas Išmanus termostatas