Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: AEOTEC Door/Window Sensor
Likutis: Užklausti
43.90€
Be PVM: 36.28€


Z-Wave valdiklisValdiklio versijaVersijaSuderinamumo statusasKomentarai
FIB_HOMEC2
4.540
1.0Pilnai suderinami
POPEHOME
040202
1.0
Dalinai suderinami
Tilt was not supported
ZMEERAZ
2.3.8
1.0
Pilnai suderinami

ZMEEUZBWAY
2.3.81.0
Pilnai suderinami

MCVEVERA_PLUS
1.7.4453
1.0Dalinai suderinami

To show correct sensor type, change following under Advanced on the main device: device_type:

urn:schemas-micasaverde-com:device:DoorSensor:1 , device_file: D_DoorSensor1.xml , device_json: D_DoorSensor1.json ; CentralScene is not supported.

ZMEEUZBWD
2.3.8
1.0
Pilnai suderinami

ZMEERAZ2
2.3.8
1.0
Pilnai suderinami

ZMEEUZB1
2.3.8
1.0
Pilnai suderinami


Aeotec

Aeotec Door/Window Sensor 7 Langų Ir Durų Daviklis

Aeotec Door/Window Detector Gen 7 yra Z-Wave magnetinis langų ir durų jutiklis, kuris nepriekaištingai įsilies į jūsų namų aplinką. Jutiklis skirtas sekti durų ir langų būseną, bei informuoti sistemą ir jumis, kai kažkas langus ar duris atidaro arba uždaro. Jis taipogi informuoja, kai durys/angai yra atidaryti, tada, kai neturėtų būti atidaryti. Jutiklio korpusas yra iš dviejų dalių, kurioms atsiskyrus, jutiklis išsiunčia radijo signalą kitiems įrenginiams, esantiems Z-Wave tinkle. Jutiklis lengvai tvirtinamas prie bet kokio paviršiaus ir esant reikalui gali būti lengvai nuimtas.


Bevielis

Door & Window Sensor yra visiškai bevielis įrenginys. Dėka naudojamo Z-Wave ryšio, jo signalams netrukdo kitų, jūsų namuose esančių įrenginių skleidžiami signalai. Jutiklis naudoja itin stiprią anteną, kuri užtikrins, kad įrenginys gali bendrauti su kitais įrenginiais, esančiais, net už 90 metrų.


Mažo dydžio

Jutiklio korpusas yra labai kompaktiškas ir puikiai įsilieja aplinkoje, todėl yra beveik nepastebimas pašalinėms akims. Nepaisant jo dydžio, jutiklis yra išskirtinio funkcionalumo. Dėka elegantiško, tačiau neutralaus dizaino, jis tiks bet kurių namų interjere.


Lengvas montavimas

Door & Window Sensor yra itin lengvas, todėl gali būti montuojamas, naudojant dvipusę lipnią juostą. Tai reiškia, kad jums nebus būtina gręžti skyles ir gadinti tvirtinimo paviršiaus. O prireikus, galėsite lengvai perkelti jutiklį į naują vietą.


Baterijos trukmė - 3 metai

Pamirškite rūpinimąsi baterijomis. Jutiklis naudoja itin mažai energijos, o su vienu komplektu baterijų, jutiklis veiks vidutiniškai 3 metus. Jutiklis turi integruotą funkciją, kuri praneš apie senkančią bateriją. Visai tai leidžia padaryti jutiklį dar patikimesniu ir užtikrinti stabilų jūsų išmanių namų sistemos veikimą.


Privalumai

  • Kompaktiškas ir modernus dizainas
  • Apsauga nuo atjungimo ir sugadinimo
  • Galima integruoti papildomą daviklį
  • Patobulintas apsaugos standartas
  • Z-Wave smart start diegimas
  • Compatible Zwave PLUS 

Techniniai duomenys
Išmatavimai 28x95x35 mm
Maitinimas 1 x ER14250
Technologija Z-Wave Plus
Tipas Magnetinis