Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: AEOTEC Door/Window Sensor
Likutis: Užklausti
53.99€
Be PVM: 44.62€

AEOTEC

Door/Window Sensor 6 – Modernus Jutiklis 

Aeotec Door / Window Sensor 6 yra Z-Wave magnetinis langų ir durų jutiklis, kuris nepriekaištingai įsilies į jūsų namų aplinką. Jutiklis skirtas sekti durų ir langų būseną, bei informuoti sistemą ir jumis, kai kažkas langus ar duris atidaro arba uždaro. Jis taipogi informuoja, kai durys/angai yra atidaryti, tada, kai neturėtų būti atidaryti.

Jutiklio korpusas yra iš dviejų dalių, kurioms atsiskyrus, jutiklis išsiunčia radijo signalą kitiems įrenginiams, esantiems Z-Wave tinkle. Jutiklis lengvai tvirtinamas prie bet kokio paviršiaus ir esant reikalui gali būti lengvai nuimtas.

 Aeotec Door / Window Sensor 6 turi apsaugą nuo bandymo jį nuimti arba sugadinti, bei įspėjimą apie senkančią bateriją. Ši jutiklio versija yra 20% mažesnė už pirmtaką, bei naudoja naujausią Z-Wave technologiją.

Visoms Durims, Langams Ir Interjerui

Jutiklis pagamintas iš ABS plastiko, kad galėtų būti lengvai nudažytas jums patinkančia spalva. Nesvarbu, ar jūsų durys/langai yra moderniai baltos spalvos, naturalaus medžio, o gal pagaminti iš aliuminio, jutiklį galima nudažyti būtent taip, kaip jums reikia ir pritaikyti prie bet kurios spalvos.

Tikslus ir Kokybiškas Jutiklis

Nors įrenginio korpusas ir yra mažas, įrenginio kokybė ir tikslumas išliko aukščiausios kokybės. Jutiklis veikia nepriekaištingai tiksliai ir užtikrina, kad visada siunčia teisingą informaciją. Tai pasiekti leidžia naidojami itin maži ir kokybiški komponentai.

Ilgai Veikianti Baterija

Jutiklyje naudojama tokio pačio tipo baterija, kaip ir moderniuose telefonuose, todėl įkrautas jutiklis gali veikti iki vienerių metų, ant dažnai naudojamų langų ir durų. Jutiklio įkrovimas negali būti paprastesnis, tiesiog pakanka jutiklį nuimti nuo tvirtinimo plokštelės ir palikti prijungtą prie USB laido porai valandų.

Jutikliuose naudojama 500mAH baterija ir bevielės technologijos leidžia net pasiekti 67% didesnį energijos efektyvumą, kuris užtikrins ilgą ir nepertraukiamą jutiklio funkcionavimą.

Lengvas Montavimas Ir Diegimas

Jutiklis yra bevielis įrenginys ir sudarytas vos iš trijų atskirų dalių: jutiklio, tvirtinimo rėmelio ir plono magnetinio kontakto, todėl jo montavimas yra itin paprastas. Jūs galite pasirinkti, ar jutiklį norite pritvirtinti, naudodami dvipusę lipnią juostą, mažus varžtus, ar tiesiog su priklijuoti su mažu kiekiu klijų. Jutiklį pritvirtinus, beliks jį pridėti prie Z-Wave tinklo, kelių mygtukų paspaudimu ir viskas bus atlikta.

Jutiklis

Rėmelis


Magnetai

Sukurtas Būti Geresniu

Bevielis ryšys

Door / Window Sensor turi integruotą vieną iš geriausių savo klasėje antenų, kurios pajėgumai užtikrina bevielį ryšį, net 150 metrų atstumu.

Atnaujinimai

Kad užtikrinti nepriekaištingą veikimą, sistemos atnaujinimai yra labai svarbūs, kiekvienam įrenginiui. Door / Window Sensor 6 turi automatinio atnaujinimo funkciją, kuri užtikrins, kad jutiklis turi naujausią programinę įrangą.

Apsauga

Naudojant jutiklius namų apsaugai, ryšio saugumas yra kritiškais svarbus. Door / Window Sensor 6 naudoja AES-128 bevielio ryšio šifravimą, kuris padės apsaugoti jutiklį nuo įsilaužimų ar kitų panašių atvejų.

Gen 5

Door / Window Sensor naudojama Aeotec Gen5 ir Z-Wave Plus technologija leido jutiklį padaryti daug efentyvesniu.