Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: Nano Dimmer
Likutis: Užklausti
64.99€
Be PVM: 53.71€

AEOTEC


Nano Dimmer. Paverskite Savo Apšvietimą Išmaniu.

83% mažesnis už pirmtaką, bei su visiškai naujais inžineriniais sprendimais. Aeotec pristato iš pagrindų atnaujintą Dimmer modulį, skirta naujos kartos apšvietimo sistemoms kurti. Su Nano Dimmer, bet kurį sieninį jungiklį paversite išmaniu.

Šis modulis yra universalus ir tinka naudoti visose apšvietimo sistemose, bei su visomis šiandieninėmis lemputėmis. Nano Dimmer ir toliau siūlo technologijas, kurios iš esmės pakeičia apšvietimo valdymą: nuotolinis apšvietimo valdymas, tikslus suvartojamos energijos matavimas, ir visą tai pasiekiama, įdiegus modulį vos per kelias minutes. 

Aeotec Nano Dimmer leis drąstiškai patobulinti jūsų apšvietimo sistemą. Su šiuo moduliu bet kurį sieninį jungiklį paversite išmaniu jungikliu, kuris leis nuotoliniu būdu įjungti/išjungti apšvietimą, reguliuoti jo ryškumą, aktyvuoti išmanių namų scenarijus, ir dar daugiau. Be viso to, jis leis jums sužinoti, prijungto įrenginio suvartojamą energijos kiekį, tiek realiu laiku, tiek per tam tikrą laikotarpį.

Nano Dimmer tai revoliucija jūsų apšvietimo sistemose, kuri be vargo pavers jūsų paprastą jungiklį išmaniu ir leis jums mėgautis neįtikėtinomis apšvietimo valdymo funkcijomis.

Aeotec

Paprastas diegimas

Nano Dimmer leidžia jums lengvai ir greitai prijungti jūsų apšvietimą prie Z-Wave išmanių namų sistemos. Su šiuo moduliu jūs paversite jūsų apšvietimo sistemą išmania, galėsite valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu, kurti apšvietimo scenarijus, grafikus, bei susieti su kitais įrenginiais.

Nano Dimmer prijungti yra išties paprasta ir greita ir tam nereikalingi jokie dideli elektros darbai.

Geriausias suderinamumas

Su naujuoju moduliu, suderinamumas su sudėtingomis apšvietimo lemputėmis tapo dar lengvesnis. Dėka naudojamos apšvietimo technologijos ir dedikuoto 32-bit’ų procesoriaus, modulis idealiai apskaičiuoja ir nustato apšvietimo pritemdymą, nepaisant naudojamos lemputės tipo. O optimalūs nustatymai bus parenkami, kas kartą, naudojant naujo tipo lemputę.

Jums niekada nereikės varginti, ieškant lempučių ar šviestuvų, kurie būtų suderinami su Nano Dimmer moduliu. Nano Dimmer apšvietimo variklis, atsakingas už suderinamumą yra nuolatos atnaujinamas, o, kad viskas būtų dar paprasčiau, modulis palaiko Over The Air programinės įrangos atnaujinimo funkciją, kuri garantuoja, kad įrenginys turėtų naujausia programinę įrangą, nereikalaujant jūsų pastangų.

Aeotec

Veikia ir su neutraliu laidu ir be jo

Aeotec pasistengė, kad įrenginys būtų kuo labiau suderinamas, todėl Nano Dimmer modulį galima naudoti ir dviejų ir trijų laidų sistemose. Modulis pats atpažįsta, kokioje sistemoje jis buvo įdiegtas ir pagal tai automatiškai parenka veikimo nustatymus.

AEOTEC

Naudokite su senu jungikliu

Nano Dimmer buvo skurtas naudojimui su beveik visų tipų sieniniais jungikliais. Jums nebus būtina, keisti jungiklio, tiesiog įmontuosite modulį už senojo jungiklio, prijungsite ir jungiklis taps išmaniu jungikliu.


Veikia ir be jungiklio

Nenorite sieninio jungiklio visai? Ne problema - Z-Wave technologija leis apšvietimą valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone arba kompiuteryje. Tai daryti galėsite net būdami toli nuo namų.

AEOTEC

Tobulas pritemdymo reguliavimas

Nano Dimmer modulyje sudėta daugiametė Aeotec patirtis, kuriant sieninius dimmer modulius. Nepaisant to, kad Nano Dimmer modulis yra 60% mažesnis už pirmtaką, Aeotec šiam moduliu perdavė visą turėtą patirtį, todėl jo pritemdymo ir apšvietimo valdymo galimybės, nenusileidžia ankstesniems moduliams, nors yra kur kas mažesnis.

Su šiuo moduliu galėsite pasirinkti jums idealiai tinkantį apšvietimo ryškumą. Jis gali pritemdyti jūsų apšvietimą nuo 0-100%, jūsų pageidaujamu greičiu, apšvietimas gali pasikeisti vos per akimirką, ar per nustatytą minučių skaičių.

AEOTEC

Įtampos ir perkrovos apsauga

Elektros įtampos šuoliai yra dažnas reiškinys, galintys neigiamai paveikti įrenginius. Modulis turi integruotą apsaugą, nuo įtampos šuolių ir perkrovų, kuri leis apsaugos prijungtus įrenginius ir užtikrins sklandų veikimą.

Atnaujinimai

Nano Dimmer yra nuolatos atnaujinamas bevieliu būdu, todėl jūs galėsite būti tikri, kad įrenginys veiks nepriekaištingai.

Greitesnis

Nepriekaištingam apšvietimo valdymui labai svarbu, kad modulis gretai reaguoti į gaunamas komandas. Nano Dimmer reakcijos į komandą laikas užtrunka vos sekundės dalį, 250% greičiau, nei ankstesnė versija.

Gen5

Nano Dimmer modulyje naudojama Aeotec Gen5 ir Z-Wave Plus technologija leido modulį padaryti daug efentyvesniu. 

Tobulas pritemdymas

Nano Dimmer gali pritemdyti apšvietimą, palaipsniui po 1% nuo 0% iki 100%. Nano Dimmer leidžia pasirinkti pritemdymo greitį, jei norėtumėte, kad apšvietimas pasikeistų palaipsniui lėtai ar iš karto.

Ventiliatoriaus valdymas

Modulis gali valdyti ne tik apšvietimą, bet ir ventiliatorius iki 100 vatų galingumo. Galėsite ne tik įjungti/išjungti, bet ir valdyti ventiliatoriaus greitį.

Sužinokite išlaidas

Kartu su valdymo ir pritemdymo galimybėmis, Nano Dimmer turi ir energijos matavimo technologiją, kuri leidžia tiksliai nustatyti prijungtų įrenginių suvartojamą energijos kiekį.

Geresnis signalas

Modulis siunčia geresnį ir stipresnį signalą. Nano Dimmer naudojamas patobulinta bevielė technologija, kuri užtikrins, kad signalas sklandžiai keliaus ir per namų sienas.

Apšvietimo variklis

Kiekvieni namai turi skirtingas apšvietimo sistemas, šviestuvus, jungiklius. Nano Dimmer apšvietimo variklis užtikrina modulio suderinamumą su įvairiausio tipo sistemomis ir komponentais.

Mažas ir galingas

Modulis net 83% mažesnis už savo pirmtaką, tačiau gali valdyti elektros grandines, suvartojančias iki 1.5 ampero energijos.

AEOTEC

Idealiai tinka su žemos įtampos apšvietimu

Vis daugiau namų šiandiena naudoja žemos įtampos apšvietimą, kurį gali būti sunku pritemdyti. Tačiau su Nano Dimmer tai nebus problema. Su papildomu Bypass moduliu, Nano Dimmer gali valdyti ir pritemdyti žemos įtampos LED ir kitas lemputės, kurios naudoja mažiau nei vatų energijos.


Techniniai duomenys
Elektros įvestis 120VAC - 240VAC
Išmatavimai 42.5 x 40 x 20 mm
Tikslumas ±3W
Veikimo temperatūra 0°C iki 40°C