Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: Nano Switch
Likutis: Užklausti
54.99€
Be PVM: 45.45€

Nano Switch. Valdykite jungiklius nuotoliniu būdu. 

Paverskite, bet kurį namuose esantį jungiklį Z-Wave išmaniu jungikliu ir valdykite jį nuotoliniu būdu. Modulis Aeotec Nano Switch suteiks jums galimybę valdyti susietus įrenginius nuotoliniu būdu, automatizuoti jų veikimą, kuriant scenarijus ir visa tai atlikti, savo išmaniajame telefone.

Itin Mažas Modulis

Modulio korpusas yra itin mažo dydžio, vos 42.5 x 40 x 20 mm, todėl jį lengva sumontuoti standartinėse jungiklių ertmėse. Modulis gali valdyti du prijungtus standartinius jungiklius ir atskirai valdyti jų įjungimo/išjungimo funkcijas.

Nano Switch naudoja Z-Wave ir Aeotec Gen 5 technologijas, kurios leidžia užtikrinti aukšto lygio suderinamumą su tokių technologijų įrenginiais, kaip Samsung SmartThings, , Mios Vera, Fibaro, Jeedom, ir Open Z-Wave, o suderinamumas su Amazon Alexa, atvers valdymo balsu galimybes.

Veikia su visų tipų jungikliais

Aeotec Nano Switch yra suderinamas su beveik visų tipų jungikliais, todėl jums nereikės keisti senų jungiklių į naujus. Tiesiog prijunkite Nano Switch moduli ir paverskite jungiklį išmaniu.

Valdykite iš bet kurios vietos

Nano Switch gali būti valdomas, įtraukiant jį į automatizuotus Z-Wave scenarijus, arba per prijungus išmanius jungiklius, kaip pavyzdžiui Aeotec WallMote.

Nano Switch neapsiriboja valdymo galimybėmis, modulis turi apsaugą nuo įtampos šuolių,o modulio ryšys su tinklu ir kitais įrenginiais turi AES-128 bitų šifravimo apsaugą.

Gen5

Nano Switch modulyje naudojama Aeotec Gen5 ir Z-Wave Plus technologija leido modulį padaryti daug efentyvesniu. 

Lengvesnis montavimas

Nano Switch diegimas tapo dar paprastesnis. Modulį galima prijungti, naudojant 25% plonesnius laidus, bet tuo pačiu valdyti elektros grandines iki 15 amperų galingumo.

Atnaujinimai

Nano Dimmer yra nuolatos atnaujinamas bevieliu būdu, todėl jūs galėsite būti tikri, kad įrenginys veiks nepriekaištingai


Techniniai duomenys
Bevielis ryšys 868.42 MHz
Elektros įvestis 230V 50Hz, Max: 10A
Išmatavimai 42.5 x 40 x 20 mm
Maksimali apkrova 10A
Veikimo temperatūra 0°C iki 40°C