Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: Smart Switch
Likutis: Užklausti
69.99€
Be PVM: 57.84€

Aeon Switch- main

Smart Switch. Valdykite bet kurį, namuose esantį įrenginį!

Aeotec Switch 6 siūlo geresnį ir išmanesnį būdą jūsų namuose esančių įrenginių valdymui. Prijungę bet kurį įrenginį prie Aeotec Switch 6 kištuko, jį galėsite valdyti nuotoliniu būdu, bei automatizuoti jo veikimą per išmanių namų scenarijus. Su šiuo kištuku, prijungtus įrenginius galėsite valdyti, tiesiog iš savo išmaniojo telefono.

Prie kištuko prijungti įrenginiai galės būti valdomi automatizuotų scenarijų, nustatant, kelintą valandą, arba kokiam įvykiui atsitikus jie turi įsijungti/išsijungti.

Smart Switch 6 ne tik gali išmaniai valdyti įrenginius, bet ir turi energijos matavimo funkciją, kuri jums leis sužinoti, kiek prijungti įrenginiai sunaudoja energijos realiu laiku, arba per tam tikrą laikotarpį. Ši funkcija, leis jums geriau suprasti energijos suvartojimo ypatumus ir sumažinti elektros energijos sąskaitas.

Smart Switch 6 skirtas įrenginiams, kurie sunaudoja iki 13A energijos. Kištukas be visų minėtų funkcijų turi integruotą apsaugą nuo įtampos šuolių ir perkrovos, todėl prijungti įrenginiai bus visada saugūs naudoti.

Sužinokite Daugiau Apie Energiją

Aeon Switch- Monitor

Aeotec Switch tai kur kas daugiau, nei nuotolinis įrenginių valdymas. Jame integruota funkcija matuoja, prijungtų įrenginių suvartojamą energijos kiekį ir siunčia informaciją realiu laiku į Z-Wave valdiklį. Priklausomai nuo pasirinkto valdiklio, informaciją bus prieinama, aiškiai suprantamuose ir išsamiuose grafikuose.

Išmanus, Plug-and-Play kištukas

Aeotec sukūrė kištuką, kurį būtų galima lengvai naudoti su bet kuriuo įrenginiu. Šis kištukas yra plug-and-play tipo įrenginys, kas reiškia, kad jį pakanka įkišti į rozetę, prijungti prie jo norimą įrenginį, paspausti ant korpuso esantį mygtuką ir diegimas bus atliktas.

Aeon Switch- Plug and Play

Aeon Switch- Plugged

Patogus USB įkrovimas

Switch 6 sukurtas taip, kad suteiktų daugiau patogumo. Atsižvelgiant į tai, kad šiais laikais daugumą įrenginių įkrauname per USB, Aeotec Switch 6 turi tam specialiai skirtą išvestį, prie kurios galėsite prijungti USB laidą ir įkrauti norimą įrenginį.

LED Indikatorius Įspėjantis Apie Energijos Suvartojimą

Aeon Switch- No Colour

Mėlyna

LED indikatorius švies melyna spalva, kai suvartojamas energijos kiekis yra mažas, arba atitinka vidutines tendencijas.

Aeon Switch- Dual Colour

Oranžinė

LED indikatorius švies oranžine spalva, kai suvartojamas energijos kiekis yra aukštesnis, nes prijungtas galingas įrenginys, pavyzdžiui dulkių siurblys, ar lygintuvas.

Aeon Switch- Multi Colour

Raudona

LED indikatorius švies raudona spalva, kai suvartojamas energijos kiekis yra itin aukštas ir rekomanduojama į tai atsižvelgti.

Privalumai

Aeon Switch- Wireless Control

Bevielis Valdymas

Prie Aeotec Switch prijungtus įrenginius galėsite valdyti, išmaniajame telefone ar kompiuteryje iš bet kurios pasaulio vietos.

Aeon Switch- Safe Switch

Papildoma Apsauga

Aeotec Switch 6 ne tik išmanus, bet ir saugus naudoti įrenginys. Apsauga nuo įtampos šuolių ir perkrovos garantuos, kad prijungti įrenginiai bus visada saugūs.

Aeon Switch- Automation

Automatizavimas

Su Aeotec Switch 6 ne tik galėsite įrenginius valdyti nuotoliniu būdu, bet ir automatizuoti jų veikimą, nustatydami grafikus, kada prijungti įrenginiai automatiškai turi būti įjungti/išjungti.

Aeon Switch- Extended Connectivity

Geresnis Ryšys

Aeotec Smart Switch 6 bus pasiekiamas iki 150m atstumu, kas užtikrins, kad įrenginius sklandžiai galėsite valdyti iš bet kurios namų vietos.

Aeon Switch- Plug and Play

Plug and Play

Aeotec Smart Switch 6 yra plug-and-play tipo įrenginys, kas reiškia, kad jį pakanka įkišti į rozetę, prijungti prie jo norimą įrenginį, paspausti ant korpuso esantį mygtuką ir diegimas bus atliktas.

Techniniai duomenys
Maksimali apkrova 230V 50Hz, Max: 13A, 2990W
Veikimo temperatūra 0°C iki 40°C