Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: AEOTEC Trisensor
Likutis: Užklausti
46.89€
Be PVM: 38.75€

Aeotec

Aeotec TriSensor Daugiafunkcinis Daviklis

Aeotec TriSensor Daugiafunkcinis Daviklis yra itin mažas daugiafunkcinis daviklis skirtas svarbių namų parametrų stebėjimui, bei scenarijų automatizavimui, Z-Wave išmaniųjų namų tinkle. Tai puikus pasirinkimas, kadangi viename įrenginyje yra integruoti trys davikliai, ko pasekoje jums nereikės įsigyti atskiro daviklio, skirtingoms funkcijoms.


Judesio daviklis

Daviklis gali užfiksuoti judesius, nutolusius iki 7.5 metro atstumu. Speciali technologija užtikrina, kad daviklis nereaguos į jūsų namuose esančius gyvūnus.


Temperatūros daviklis

Daviklis geba tiklsiai nustatyti temperatūrą -10°C to 50°C (+/- 1°C) intervale. Jis tinka naudojimui, šildymo sistemose, kai temperatūra yra reguliuojama automatiškai, pagal temperatūros daviklio teikiamą informaciją.


Šviesos daviklis

Daviklis geba nustatyti šviesos ryškumą 0-3000 Lux intervale, todėl gali būti naudojamas automatizuotam apšvietimo reguliavimui, kai apšvietimas yra paryškinamas ir pritemdomas automatiniu būdu.


Baterijos trukmė - 3 metai

Pamirškite rūpinimąsi baterijomis. Jutiklis naudoja itin mažai energijos, o su vienu komplektu baterijų, jutiklis veiks vidutiniškai 3 metus. Jutiklis turi integruotą funkciją, kuri praneš apie senkančią bateriją. Visai tai leidžia padaryti jutiklį dar patikimesniu ir užtikrinti stabilų jūsų išmanių namų sistemos veikimą.


Privalumai

  • Kompaktiškas ir modernus dizainas
  • Apsauga nuo atjungimo ir sugadinimo
  • Patobulintas apsaugos standartas
  • Z-Wave smart start diegimas
  • Baterijos veikimo trukmė ~3 metai
  • Compatible Zwave PLUS 

Techniniai duomenys
Išmatavimai 45 x 45 x 60 mm
Maitinimas CR123A
Technologija Z-Wave Plus
Tipas Daugiafunkcinis