Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: AEOTEC LED Strip
Likutis: Turime
188.99€
Be PVM: 156.19€

AEOTEC

Suteikite Savo Namams Milijonus Naujų Atspalviu

Aeotec LED Strip yra išmani Z-Wave LED juosta. Skirtingai nei kitos LED juostos, ši LED juosta gali būti valdoma nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone ir automatizuojama, per išmanių namų scenarijus. Aeotec LED juosta puikiai tinka įvairiaspalviam apšvietimui, bei interjero detalių akcentavimui. Juosta yra vos 3mm storio, todėl ją galėsite įrengti bet kurioje namų vietoje.

Ši LED juosta turi 16 milijonų atspalvių, kurie jums leis kurti apšvietimą be ribų. Prireikus, LED juosta gali atkurti ir puikius baltos šviesos atspalvius. LED juosta turi ir ryškumo reguliavimo funkciją, kuri leis LED juostą pritemdyti ar paryškinti iki norimo lygio.

Z-Wave leis jums automatizuoti LED juostos veikimą, įtraukiant ją į išmanių namų scenarijus, susiejant su kitais įrenginiais, kaip pavyzdžiui judesio jutikliai.


Aeon Bulb-- main

16 Milijonų Spalvų. Nuo Šaltai Baltos iki Šiltai Baltos.

Su Aeotec LED juosta galėsite pamiršti, ką reiškia nuobodus apšvietimas. Kartu su dviem baltos spalvos atspalviais, Aeotec LED juosta siūlo 16 milijonų atspalvių ir aukštos kokybės apšvietimą. Su tokia spalvų įvairove, galėsite išsirinkti apšvietimo spalvą - labiausiai atitinkančią jūsų laisvalaikį, nuotaiką ar produktyvų laiką.

Aeotec LED juostą galima nustatyti taip, kad išskirtų tokį šviesos kiekį, kuris atitinką natūralų šviesos kiekį, patenkantį per langus, arba apšviesti kambarius, ramiomis, vakarą atitinkančiomis spalvomis. Nuo šiol galėsite neapsiriboti tik baltu apšvietimu, jį galėsite keisti, taip dažnai, kaip keičiasi jūsų nuotaika. Apšvietimo spalvos leis jums ne tik sukurti aplinką, kurioje jausitės atsipalaidavę, bet ir aplinką, kuri padės nuveikti sunkius darbus.

aeotec

Valdykite Apšvietimą Ir Spalvas Iš Bet Kur

Susieję LED juostą su Z-Wave valdikliu, galėsite ją valdyti nuotoliniu būdu, išmaniame telefone, kompiuteryje iš bet kurios namų ar pasaulio vietos.

Aukščiausios Kokybės LED Apšvietimas

Aeotec LED juostoje naudojami aukščiausios kokybės LED diodai, bei naujausios bevielės technologijos. Mėgaukitės ne tik aukštos kokybės apšvietimu, bet ir jį valdykite: kurkite apšvietimo grafikus, pritemdykite, susiekite su kitais Z-Wave įrenginiais.

AEOTEC

Geriausios LED Technologijos

Aeotec LED juosta pagaminta, naudojant galingus LED diodus, o vienas metras juostos išskleidžia ~1100 liumenų. Visa juosta yra padengta apsauginio sluoksniu, kuris ją apsaugo nuo drėgmės, todėl juosta galima naudoti ir lauko sąlygomis.    

AEOTEC

Ilga Veikimo Trukmė

Aeotec LED juostoje yra naudojami aukščiausios kokybės komponentai, todėl ji nepriekaištingai veiks net per 25.000 valandų.

5 metrų Ilgio

Aeotec LED juosta yra 5 metrų ilgio, o prireikus galima ją sutrumpinti iki jums reikalingo, naudojant žirkles ir atkerpant juostą, pažymėtose vietose.

Reguliavimas

Kitaip nei daugelio kitų LED juostų, šios LED juostos ryškumą galima efektyviai reguliuoti, nustatant jį nuo 1% iki 100%.  

Atspari Vandeniui

LED juosta yra IP65 klasės įrenginys, kas reiškia, kad jinai yra atspari vandeniui ir drėgmei.

Kelvinai

Aeotec LED juosta gali išskirti baltas spalvas nuo 273.15 iki 313.15 Kelvinų.

Tinka Ir Lauke

LED juostą galima naudoti net ir lauko sąlygomis, vengiant tiesioginių saulės spindulių. LED jusota gali būti naudojama -20ºC - 40ºC temperatūroje.

72 W

LED juosta atitinka 250 vatų kaitrinę lemputę, tačiau sunaudoja vos 72 vatus energijos, šviesdama maksimaliu ryškumu.

Gen5

LED juostoje naudojama Aeotec Gen5 ir Z-Wave Plus technologija leido įrenginį padaryti daug efentyvesniu. 


Techniniai duomenys
Atitinka direktyvas FCC, UL, CE, RoHS
Išmatavimai Ilgis - 5 metrai
Maitinimas Adapteris 24V/3A DC
Suvartoja energijos Min - 1.2W; Max - 72W
Šviesos spalvos 450 to 650K RGB, 3000-3500K - warm white, 6500-8000K - cool white
Technologija 868.42 MHz
Veikimo temperatūra 0°C iki 40°C