Prekių Ženklai Osram
Prekės kodas: Dimmer Switch
Likutis: Turime
29.99€
Be PVM: 24.79€


Paverskite savo apšvietimą išmaniu 

Individualizuotas, komfortiškas ir patikimas - toks apšvietimas, kokio dar niekada nebuvo. Osram SMART+ suteiks jums visiškai naujas apšvietimo galimybes, įvairiausiems jūsų poreikiams. Su Osram SMART+ apšvietimą galėsite valdyti, išmaniajame telefone iš bet kurios namų ar pasaulio vietos. Visi  Osram SMART+ naudoja ZigBee bevielę technologiją.



Osram Smart+ Switch Mini

Switch Mini siūlo tokias pat galimybės, kaip ir Smart+ Switch: jis gali susieti iki 10 ZigBee apšvietimo įrenginių per Touchlink ir leisti juos valdyti, kaip vieną grupę – įjungti/išjungti, reguliuoti ryškumą, pakeisti spalvą arba šviesos temperatūrą.

Switch Mini korpusas padengtas silikono sluoksniu, todėl puikiai tinka naudojimui, virtuvėse, vonios kambariuose. Switch Mini galima pasirinkti iš keturių skirtingų spalvų ir taip pritaikyti jungiklį prie jūsų namų interjero, arba parinkti spalvas, tinkančias skirtingiems kambariams.

Osram smart


SMART+ privalumai

SMART+ leis jums žengti į platų išmanaus apšvietimo galimybių pasaulį. SMART+ bevieliai apšvietimo produktus, galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone.  Valdykite apšvietimo spalvas, ryškumą, šviesos temperatūrą, kurkite automatizuotus scenarijus vos kelių mygtukų paspaudimu, išmaniajame telefone. Sujunkite skirtingus SMART+ produktus tarpusavyje ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, atitinkančią jūsų poreikius.

Osram smart


Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimo reguliavimas
Išmatavimai 80 x 40 x 14
Maitinimas CR2450
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip IFTTT: Ne Z-Wave: Ne Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Technologija ZigBee
Tipas Jungiklis