Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: WallMote Dual
Likutis: Užklausti
65.99€
Be PVM: 54.54€

Aeotec WallMote

Palieskite Pirštu Ir Valdykite Įrenginius Nuotoliniu Būdu 

Aeotec WallMote yra išmanus Z-Wave jungiklis, galintis valdyti šimtus įrenginių ir dešimtis Z-Wave scenarijų. Susiekite jungiklį su Z-Wave valdikliu ir susietus įrenginius ne tik galėsite įjungti išjungti nuotoliniu būdu, bet ir aktyvuoti išmanių namų scenarijus.

Sukurtas, laikantis aukščiausių standartų, Wallmote jungiklis leidžia valdyti 15 skirtingų Z-Wave scenarijų iš kurių kiekvienas turi daugiau, nei 15 įrenginių. Jungiklio dizainas leidžia įrenginius valdyti piršto prilietimais ir perbraukimais, kas leidžia pasiūlyti aukštą funkcionalumą, patogumą ir modernumą viename įrenginyje.

Jungiklio korpusas turi elegantišką LED pašvietimą, kuris informuoja apie atliekamų veiksmų būseną, todėl nereikės spėlioti, ar norimas atlikti veiksmas pavyko ar ne. Įrenginys taipogi palaiko Over The Air funkciją, kuri užtikrina pastovius, nuotolinius programinės įrangos atnaujinimus.

Valdykite Vos Vienu Piršto Prilietimu

Nesvarbu ar ketinate valdyti vieną, ar daug Z-Wave įrenginių iš karto – tai atlikti galėsite vos vienu piršto paspaudimu.

Kiekvienas iš WallMote mygtukų gali būti užprogramuotas valdyti vieną ar kelis Z-Wave įrenginius. Vienas jungiklio paviršiaus prilietimas pirštu gali perjungti vieną lemputę, o prireikus ir visa kambario apšvietimą.

Jungiklio mygtukai yra lietimui jautrūs, o skirtingos komandos gali būti aktyvuojamos trumpu prilietimu, arba ilgiau palaikant pirštą, prilietus jutiklio paviršių.

Aeotec Wallmote

Bevielis ryšys

Jungiklis turi integruotą vieną iš geriausių savo klasėje antenų, kurios pajėgumai užtikrina bevielį ryšį, net 150 metrų atstumu.

Atnaujinimai

Kad užtikrinti nepriekaištingą veikimą, sistemos atnaujinimai yra labai svarbūs, kiekvienam įrenginiui. WallMote turi automatinio atnaujinimo funkciją, kuri užtikrins, kad jutiklis turi naujausią programinę įrangą.

Elegantiškas

Jungiklio dizainas yra net ik elegantiškas, bet ir minimalistinis, įrenginys vos 7.7cm pločio ir 1.9cm gylio puikiai įsilies bet, kuriuose namuose.

Įkraunama Baterija

WallMote jungikliai turi integruotą įkraunamą ličio bateriją, kurią prireikus galima lengvai pakrauti prijungus įrenginį per USB laidą

Haptic technologija

Palietus WallMote jungiklio stiklinį paviršių jūs pajusite atsakomają vibraciją, kuri indikuos, kad veiksmas priimtas ir vykdomas.

Gen5

Wallmote jungikliuose naudojama Aeotec Gen5 ir Z-Wave Plus technologija leido jutiklį padaryti daug efentyvesniu. 

Bevielis jungiklis, tikram bevieliui valdymui

Susietas tiesiogiai su Z-Wave valdikliu, WallMote gali valdyti visus įrenginius, kurie tik yra susieti su valdikliu. Jungiklis gali valdyti įrenginius, kurie yra ne Z-Wave, kaip pavyzdžiui Philips Hue apšvietimo produktus, arba muziką, transliuojamą iš Sonos įrenginių.


Techniniai duomenys
Bevielis ryšys 868.42 MHz
Funkcijos Išjungimas/įjungimas/reguliavimas
Išmatavimai 76.8x76.8x10.9mm
Maitinimas Ličio baterija 3.7V, 640mAh
Technologija Z-Wave
Tipas Jungiklis
Veikimo diapazonas 120m