Davikliai išmaniam apšvietimui

Davikliai apšvietimo automatizavimui ir išmaniajai apšvietimo sistemai. Apšvietimo davikliai, judesio davikliai, davikliai matuojantys šviesos lygį. Apšvietimo sistemos davikliai skirti automatizuotam apšvietimo sistemos valdymui. 

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Judesio Jutiklio Laikiklis Philio Square Recessor
Judesio Jutiklio Laikiklis Philio Square Recessor Šis laikiklis yra skirtas  PHILIO Z-Wave judesio jutiklio montavimui į lubas. PrivalumaiTvirtas judesio laikiklio montavimas į lub..
Judesio Daviklis NEO Coolcam Motion Sensor 2in1
Judesio daviklis, nuolatos besirūpinantis jūsų namų apsauga. Judesio jutiklis naudoja PIR (passive infrared) technologiją, kuri aptinka, aplinkoje esančią infraraudonąją spinduliuotę. Kambario te..
Judesio Daviklis Smanos MD9100 White
Judesio Daviklis Smanos MD9100 White Išmanus Smanos MD9100 judesio jutiklis turi integruotas dvi linzes, IR zondus ir remiasi analitiniais algoritmais, todėl pasižymi gebėjimu itin tiksliai atski..
Judesio Daviklis Smanos MD7000 White
Judesio Daviklis Smanos MD7000 White Išmanus Smanos MD7000 judesio jutiklis su automatine temperatūros kompensavimo technologija itin tiksliai nustato net mažiausius, judesių sukeltus pokyčius pa..
Hank Motion Sensor Judesio Daviklis
Judesio Daviklis Hank Motion Sensor Hank judesio jutiklis skirtas namų apsaugai ir apšvietimo valdymui. Jis reaguoja į judesius patalpoje ir praneša apie tai išmanių namų sistemai. Susietas su iš..
Judesio Daviklis 2GIG Motion Detector
Judesio Daviklis 2GIG Motion Detector Šis išmanus judesio jutiklis tiksliai patalpoje nustato judesius. Jutiklis pasižymi plačiu stebėjimo kampu ir yra reguliuojamo jautrumo. Dėka pažan..
Judesio Daviklis Everspring Motion Detector P816
Judesio Daviklis Everspring Motion Detector P816Everspring P816 yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius ir šviesos lygio pokyčius. Labiausiai jo pritaikymas tinka lauko a..
Judesio Daviklis STEINEL IS 140-2 Motion sensor
Steinel išmanių jutikliu technologija Gyvenkite patogiai ir taupykite energiją.Steinel, šiam jutikliui suteikė dar daugiau pranašumų. Jutiklis turi platų 140° matymo kampą, 14 metrų atstumu ir ti..
Jutiklis Everspring Presence Detector SP814
Judesio Jutiklis Everspring SP814 Motion Everspring HSP02 yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius ir šviesos lygio pokyčius, todėl labiausiai tinka pritaikymui namų apsau..
Zipato Trio Multisensor 3in1 Jutiklis
Zipato Multisensor 3in1 Jutiklis Suteikite savo namams aukštesnį apsaugos lygį su Zipato Multisensor 3in1 jutikliu! Šis daugiafunkcinis jutiklis turi integruotus trys jutiklius: temperatūros, drė..
Išmanus Judesio Daviklis Dio
Edisio Išmanus Judesio DaviklisŠis Dio jutiklis skirtas apšvietimo sistemos veikimui nuo judesiu. Jutikis aptinka judesius patalpoje ir aktyvuoja apšvietimo sistemą arba individualius šviestuvus. Šis ..
Judesio Daviklis Vision PIR-Sensor Gen5
Judesio Daviklis Vision PIR-Sensor Gen5 Vision PIR-Sensor yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius patalpoje, todėl labiausiai tinka pritaikymui namų apsaugos arba ap..
Judesio Daviklis Everspring HSP02 Motion
Judesio Daviklis Everspring HSP02 Motion Everspring HSP02 yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius ir šviesos lygio pokyčius, todėl labiausiai tinka pritaikymui namų apsau..
Aeotec MultiSensor 6 Daugiafunkcinis Jutiklis
Paverskite savo namus išmaniais su Aeotec MultiSensor Aeotec MultiSensor 6 yra labiausiai tinkantis įrenginys stebėti namuose vykstantiems procesams realiu laiku. Šis modernus įrenginys turi inte..
Fibaro Motion Sensor Gen5 Judesio Daviklis
Fibaro Motion Sensor yra daugiafunkcinis Z-Wave PIR jutiklis, sudarytas iš judesio, šviesos, temperatūros, bei vibracijos jutiklių. Fibaro yra visiškai bevielis įrenginys, maitinamas baterija, todėl j..
Rodoma 1 iki 15 iš 21 (2 Puslapis)