Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: AEOTEC Multisensor
Likutis: Užklausti
53.99€
Be PVM: 44.62€

Aeon Multisensor-- main

Paverskite savo namus išmaniais su Aeotec MultiSensor 

Aeotec MultiSensor 6 yra labiausiai tinkantis įrenginys stebėti namuose vykstantiems procesams realiu laiku. Šis modernus įrenginys turi integruotus šešis skirtingus jutiklius: judesio, šviesos, temperatūros, oro drėgmės, seisminio aktyvumo ir UV spindulių. 

Šis jutiklis padės išplėsti išmanių namų funkcionalumą ir valdymo galimybes. Susietas su išmanių namų tinklu, gaunamą informaciją jis siųs Z-Wave valdikliui, kur ją galėsite stebėti iš bet kuriuos pasaulio vietos realiu laiku. Kitaip, nei kiti jutikliai, kurie informaciją perduoda per tam tikrus laiko intervalus, Aeotec MultSensor 6, leis stebėti jums svarbius parametrus ir realiuoju laiku. 

Penktos kartos jutiklis turi daug reikšmingų patobulinimų, kurie garantuoja, kad jutiklis siunčia stipresnius signalus ir kur kas tolesnį atstumą. Įrenginys yra sukalibruotas, taip, kad būtų užtikrintas aukščiausias tikslumas, o patys jutiklių komponentai buvo pagaminti JAV ir Šveicarijoje.

Aoetec taipgi padidino energijos efektyvumą, todėl jutikliui reikia mažiau baterijų, o veikimo laikas net iki 50% ilgesnis. Baterijų vidutiniškai užtenka dviejų metų veikimo trukmei.

Jutiklis sveria vos 75 gramus ir yra vienas iš lengviausių tokio tipo įrenginių. Jį galima montuoti naudojant net ir dvipusę lipnią juosta. Tai ypač patrauklu tiems, kurie nenori namuose gręžti papildomų skylių.

Aeon Multisensor-- Motion

Aptikite Įsilaužimą

MultiSensor 6 judesio jutiklis – daugiau, nei išmanios apsaugos sistemos dalis. Jutiklis penkių metrų atstumu turi 120° stebėjimo kampą, kas leidžia itin efektyviai užfiksuoti tai kas vyksta jūsų namuose. Pasirinkite MultiSensor 6 ir padarykite savo namus dar saugesniais.

Stebėkite Vidaus Temperatūrą

MultiSensor 6 integruotas jau kalbiruotas tempratūros jutiklis, kuris leidžia tiksliai nustatyti vidaus temperatūrą. Susiekite jutiklį su Z-Wave išmanių namų tinklu ir išmaniai valdykite šildymo, vėdinimo sistemas, ar tiesiog stebėkite ir analizuokite jūsų namų temperatūros tendencijas.

Aeon Multisensor-- Temperature

Aeon Multisensor-- Infrared

Šviesos Lygio Jutiklis

Išmanus apšvietimo sistemos yra labai priklausomos nuo jutiklių galimybių. MultiSensor 6 skaitmeninis šviesos jutiklis leidžia taikliai nustatyti esamą šviesos lygį patalpose. Šis funkcionalumas leis valdyti apšvietimo sistemą daug išmaniau - atsižvelgiant į tai, koks šviesos lygis yra patalpose. 

Oro Drėgmės Matavimas

MultiSensor 6 oro drėgmės matavimo galimybės leis užtikrinti geresnį klimatą, bei apsaugoti jūsų turtą. Jutiklis geba tiksliai nsutatyti oro drėgmę 0-100% imtyje. Oro drėgmės parametrai gali būti naudojami automatiniam ventiliatorių, oro kondicionierių arba drėgmės surinkėjų valdymui, kad užtikrinti optimalių klimatą namuose.

Aeon Multisensor-- _Humidity

Aeon Multisensor-- _Vibration

Seisminis Aktyvumas

Ši funkcija ko gero labiausiai išskiria MultiSensor 6 iš kitu jutikliu. Jutiklis geba užfiksuoti neįprastas vibracijas, įskaitant net ir ir seisminio aktyvumo sukeltą subtilų vibravimą. Integruokite šias galimybes į savo apsaugos sistemą ir būkite nedelsiant informuoti pavojaus atveju.

Apsauga Nuo UV Spinduliavimo

Kad sukurtumėte idealias aplinkos sąlygas, aplinką reikia gerai pažinti. Šis išmanus jutiklis geba atskirti įprastą apšvietimo sukeltą spinduliavimą nuo UV spinduliavimo. Susiekite jutiklį su automatizuotomis žaliuzėmis, kad aptikusios UV spinduliavimą jos automatiškai nusileistu ir taip apsaugokite savo turtą ir sveikatą. 

Aeon Multisensor-- UV sensor

Tobulai mažas

MultiSensor 6 korpusas pasižymi gražiu dizainu ir yra idealiai mažas. Įrenginys yra vos 4.2cm dydžio, todėl gali būti naudojamas bet kurioje namų vietoje. Dizainas reiškia ne tik grožį, bet ir funkcionalumą. Ypatingos formos korpusas leidžia užtikrinti iki 2 metų baterijos veikimo trukmę. Jutiklis puikiai įsilies namų aplinkoje, todėl bus vos pastebimas.


Privalumai

Aeon Multisensor-- 6 in 1 sensor

Daugiafunkcinis

Šis modernus jutiklis turi integruotus šešis skirtingus jutiklius: judesio, šviesos, temperatūros, oro drėgmės, seisminio aktyvumo ir UV spindulių.

Aeon Multisensor-- Super Wireless

Geresnis Ryšys

MultiSensor 6 turi geresnį ir greitesnį ryšį, signalai keliauja iki 50% didesnį atstumą, 250% didesniu greičiu.

Aeon Multisensor-- Superior Quality

Pažangūs Jutikliai

MultiSensor 6 jutikliai naudoja pažangiausias technologijas pasaulyje , o jutiklių komponentai yra gaminami tokiose šalyse, kaip JAV ir Šveicarija.

Aeon Multisensor-- Longer Life

Baterijų Efektyvumas

Pamirškite baterijų keitimą. MultiSensor dabar veikia ~ du metus iki pirmo baterijų keitimo. Tai keturis kartus ilgiau, nei pirma MultiSensor versija.

Aeon Multisensor-- Smaller

Mažesnis Dydis

MultiSensor 6 yra 70% mažesnis už savo pirmtaką. Tai ypatingai funkcionalus įrenginys, tokiame mažame korpuse.

Aeon Multisensor-- Battery Life

Lengvesnis

MultiSensor 6 sveria tik 74 gramus, 50% lengvesnis už pirmąją versiją. Jį pritvirtinti galėsite beveik bet kur, net naudodami dvipusę lipnią juostą.

Aeon Multisensor-- Calibration

Top Kalibracija

Integruoti temperatūros, drėgmės, šviesos ir UV jutikliai gali būti kalibruojami rankiniu būdu, kad atitiktų aplinką, kurioje yra naudojami.

Aeon Multisensor-- Half Batteries

Mažiau Baterijų

Aeotec sumažino reikalingą baterijų skaičių nuo keturių AAA tipo baterijų iki dviejų CR123A tipo baterijų (batteries not included), kas leido padaryti jutiklį mažesnių ir efektyvesniu.

Aeon Multisensor-- Degree

Asmeniniai Nustatymai

MultiSensor 6 leidžia pasirinkti, kaip jūs norite matuoti temperatūrą - Farenheito ar Celsijaus skalėje. Pasirinkite nustatymus, atitinkaničius jūsų poreikius.

Aeon Multisensor-- Digital Light Sensor

Šviesos Jutiklis

MultiSensor 6 jutiklis turi integruota aukščiausio lygio skaitmeninį šviesos jutiklį, gebantį matuoti šviesos ryškumą nui 0 lux iki 30000 lux realiu laiku.

Aeon Multisensor-- Tamper Protection

Apsauga

MultiSensor 6 jutiklis turi apsaugą nuo vagysčių ir bandymo sugadinti, todėl galėsite būti garantuoti nepertraukiama apsauga.

Aeon Multisensor-- Secure Communication

Saugus Ryšys

MultiSensor 6 naudoja AES-128 bit informacijos šifravimą, kad užtikrintų saugų ryšį tarp susietų Z-Wave įrenginių.

Smart Aksesuarai Patogiam Diegimui

Aeon Multisensor-- Recessor

Rėmelis

Su specialiu rėmeliu, MultiSensor 6 galėsite lengvai įmontuoti lubose. Magnetiniai liežuvėliai prireikus leis jutiklį lengvai ištraukti.

Aeon Multisensor-- Mounting Arm

Laikiklis

Skirtas jutiklio montavimui lubų kampe. Prireikus, šis laikiklis leis pasukti jutiklį 360°kampu.

Aeon Multisensor-- USB Cable

USB Cable

1.5 metrų ilgio laidas leis jutiklį prijungti prie alternatyvaus maitinimo šaltinio.

Aeon Multisensor-- Tape

Lipni Juosta

Kadangi Aeotec MultiSensor 6 sveria vos 74 gramus, jis gali būti montuojamas, naudojant ir dvipusę lipnią juostą..

Techniniai duomenys
Maitinimas USB arba 2* CR123A baterijos
Matavimo imtis Temp: -10 to 50°C; Šviesa: 0LUX - 3000LUX; Drėgmės: 20% - 90% (RH)
Veikimo temperatūra 0°C iki 40°C