Prekių Ženklai FIBARO
Prekės kodas: Fibaro Motion
Likutis: Užklausti
55.99€
Be PVM: 46.27€


Fibaro Motion Sensor yra daugiafunkcinis Z-Wave PIR jutiklis, sudarytas iš judesio, šviesos, temperatūros, bei vibracijos jutiklių. Fibaro yra visiškai bevielis įrenginys, maitinamas baterija, todėl jį lengvai sumontuosite, bet kurioje namų vietoje.

Daugiafunkcinis

Fibaro Motion Sensor – vienas jutiklis, suteikiantis daug. Kurkite išmanius apšvietimo scenarijus, integruokite jutiklį į apsaugos sistemą, kurį įspės jumis, gaisro, ar įsibrovimo į namus atveju. Efektyviau valdykite šildymo sistemą.

Fibaro Motion Sensor


LED indikatorius, intuityviai pranešantis apie judesius ir temperatūrą

Jutiklio akis, gali keisti spalvą, atsižvelgiant į temperatūros pokyčius, arba užfiksavus judesius. Tai leis jums intuityviai suprasti aplinkoje vykstančius ir užfiksuotus procesus.


Fibaro Motion Sensor


Itin mažas!

Moderniausios technologijos buvo sutalpintos itin mažame korpuse. Jutiklio korpuso diamateras – vos 44 milimetrų.

Fibaro Motion Sensor


Itin tikslus jutiklis

Vienas iš didžiausių Fibaro Motion Sensor pranašumų yra jo gebėjimas tiksliai užfiksuoti, net nežymius judesius. Fibaro Motion Sensor turi nustatymus, atitinkančius patalpos pabudį ir jautrumą reikalavimus.


Fibaro Motion Sensor

Suskaičiuokite svečius

Fibaro Motion Sensor turi funkciją, kuri gali apskaičiuoti žmonių srautą. Jeigu nesate tikri, ar jūsų vaikai yra namie ir ar jie yra vieni, jutiklis jums padės tai sužinoti. Funkcija jumis informuos, kada jūsų vaikas išėjo iš namų, kada grįžo ir kiek kartu žmonių su juo buvo.


Fibaro Motion Sensor


Visapusiška apsauga!

Susietas su išmanių namų sistema, jutiklis gali aktyvuoti papildomus apsaugos scenarijus. Jeigu valdiklis gaus informaciją, kad nieko nėra namie, tačiau tuo pačiu metu užfiksuos, kad yra paliktas įjungtas lygintuvas, sistema automatiškai jumis įspės ir išjungs elektros tiekimą, kad išvengti nelaimės.

Fibaro Motion Sensor


Optimali temperatūra

Integruotas temperatūros jutiklis gali būti naudojamas ir šildymo sistemos valdymui. Nepaisant to, kad temperatūra prie lubų skiriasi, jutiklis turi kompensacinį nustatymą, kurio dėka valdiklis galės efektyviai valdyti šildymo sistemą, remdamasis jutiklio matavimais.


Fibaro Motion Sensor
Techniniai duomenys
Ryšio įranga Z-Wave Transmitter (868.42MHz)