LED apšvietimo komplektai

Išmanūs LED apšvietimo komplektai, tai įrenginių ir komponentų rinkinys skirtas paversti apšvietimo sistemą išmania. Išmanūs LED apšvietimo komplektai suteiks jūsų namams naują komforto ir efektyvumo lygį. Nuo šiol galėsite valdyti apšvietimą, išmaniajame telefone, kurti automatizuoto apšvietimo scenarijus. 

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Philips Hue wireless Dimmer Kit
Philips Hue - Įjunkite pažangą  Reguliuokite savo apšvietimo ryškumą, nuotoliniu būdu su Philips Hue Dimming kit apšvietimo komplektu. Komplektą sudaro išmanus apšvietimo reguliatorius ir baltos ..
Išmanaus Apšvietimo Komplektas Z-Wave.Me
Išmanaus Apšvietimo Komplektas Z-Wave.Me Šis išmanaus apšvietimo komplektas yra skirtas apšvietimo sistemos automatizavimui ir nuotoliniam valdymui. Įdiegę šį komplektą - galėsite nuotoliniu būdu..
Išmanaus Apšvietimo Komplektas KONYKS - Wi-Fi Starter Kit
Išmanaus Apšvietimo Komplektas KONYKS - Wi-Fi Starter KitKonyks Wi-Fi išmanaus apšvietimo komplektas suteiks jūsų namams dar daugiau funkcionalumo ir patogumo. Su šiuo komplektu - galėsite nuotoliniu ..
Philips Hue LED Lamp E27 9,5W Starter Set
Philips Hue - Įjunkite pažangą  Philips Hue apšvietimo komplektai atneš jums nepamirštamus potyrius. Hue sprendimai sukurti tam, kad palengvintų jums gyvenimą ir suteiktų jūsų kasdienybei komfort..
Išmanaus Apšvietimo Komplektas ZipaDimmer
Z-Wave Valdiklis Zipato Zipamicro Išmanių namų technologijos nepalieka abejingų ir daugelis iš mūsų nori jomis naudotis ir mėgautis. Išmanios technologijos padaro jūsų namus patogesniais, efektyvesnia..
Philips Hue White Ambience
Paverskite savo momentus nuostabiais  Philips Hue white ambience išmanaus apšvietimo komplektas, tai kokybiškos baltos šviesos apšvietimas jūsų namams, kuris ne tik padės sukurti jaukesnę aplinką..
Dio Išmanaus Apšvietimo Komplektas
Dio Išmanaus Apšvietimo Komplektas Dio išmanaus apšvietimo komplektas suteiks jūsų namams dar daugiau funkcionalumo ir patogumo. Su šiuo komplektu - galėsite nuotoliniu būdu valdyti savo namų apš..
Dio Vartų Automatikos ir Kiemo Apšvietimo Valdiklis
Dio Vartų Automatikos ir Kiemo Apšvietimo ValdiklisDio keturių kanalų kiemo apšvietimo, garažo ir kiemo vartų valdymo komplektas. Šis komplektas suteiks galimybę automatizuoti ir nuotoliniu būdu valdy..
Philips Hue E27 White Color Starter
Philips Hue E27 White Color Ambiance Starter Kit – Beribės Galimybės  Pasirinkite Philips Hue white and colour ambience apšvietimo komplektą ir jums atsivers beribės apšvietimo galimybės. Pasirin..
Philips Hue LED GU10 Starter Set
Philips Hue GU10 White Color Ambience Starter Kit – Beribės Galimybės   Pasirinkite Philips Hue white and colour ambience apšvietimo komplektą ir jums atsivers beribės apšvietimo galimybės. ..
Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapis)