Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Philips Hue wireless Dimmer Kit E27 9,5W (60W)
Likutis: Turime
49.99€
Be PVM: 41.31€


Philips Hue - Įjunkite pažangą 

Reguliuokite savo apšvietimo ryškumą, nuotoliniu būdu su Philips Hue Dimming kit apšvietimo komplektu. Komplektą sudaro išmanus apšvietimo reguliatorius ir baltos šviesos Philips Hue lemputė. Komplektui nereikia jokio sudėtingo montavimo ar diegimo, tiesiog padėkite reguliatorių, norimoje vietoje, įsukite kemputę ir valdykite apšvietimą išmaniai. Su Hue reguliatoriumi, galėsite valdyti iki dešimties Hue baltos šviesos lempučių.   
Paprasta ir greita

Šiam komplektui nereikalingi jokie diegimo ar montavimo darbai, jūs viską atliksite be elektros specialisto pagalbos, tiesiog įsukite Philips lemputę, vietoje senos ir valdykite apšvietimą išmaniai, naudodami išmanų Philips reguliatorių.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitNaudokite reguliatorių bet kur ir bet kada

Philips Hue dimmer reguliatorius gali būti naudojamas, vietoje įprastinio sieninio jungiklio. Jūs galite jį naudoti, bet kurioje jums patinkančioje vietoje, pritvirtindami reguliatorių su dvipuse lipnia juosta.


Funkcionalumas šalia jūsų

Reguliatorius sudarytas iš dviejų dalių: paties reguliatoriaus ir magnetinio rėmelio. Reguliatorių nuo rėmelio galima atskirti ir nešiotis su savimi.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitPrijunkite iki 50 lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.

Techniniai duomenys
Cokolis E27
Funkcijos Apšvietimas, apšvietimo valdymas
Pakaitinės lemputės galia (max.) 60W
Ryškumas 806 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Šviesos spalvos Warm White
Technologija ZigBee
Tipas Apšvietimo komplektas