Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Wh.Amb. DIM
Likutis: Turime
137.99€
Be PVM: 114.04€


Paverskite savo momentus nuostabiais 

Philips Hue white ambience išmanaus apšvietimo komplektas, tai kokybiškos baltos šviesos apšvietimas jūsų namams, kuris ne tik padės sukurti jaukesnę aplinką, bet ir padės geriau susikoncentruoti, suteiks daugiau energijos, ar reikiamu momentui atsipalaiduoti.
Sukurkite jaukumą

Sukurkite jaukią aplinką su Philips Hue siūlomomis natūralios baltos šviesos atspalviais. Vos keliais paspaudimais, išmaniajame telefone – pasirinkite norimą baltos šviesos atspalvį nuo šaltos iki atlaiduojančios šiltos. Keiskite baltos šviesos atspalvius. Pakeiskite savo nuotaiką.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitSukurkite ypatingus miego ritualus

Padarykite ryta dar nuostabesniu, nustatę, kad šviestuvo ryškumas pasikeistu palaipsniui ir nubudimas nesukeltų jums streso. Jeigu jūsų vaikai bijo miegoti tamsoje, nustatykite, kad šviestuvas pritemtų palaipsniui ir leistų jiems ramiai pasinerti į nakties miegą.

Atraskite energijos šaltinį

Kava tai ne vienintelis būdas jaustis energingai. Philips Hue White Ambience ryškus baltas apšvietimas - suteiks jūsų kūnui ir protui energijos, kad galėtumėte tinkamai pradėti naują dieną ar veiklą.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitApšvietimas gerai savijautai

Apšvietimas turi daug įtakos mūsų savijautai, nuotaikai, darbingumui ir net elgesiui. Su Philips Hue jūs galėsite pasirinkti apšvietimą, kuris, esant reikalui jumis atpalaiduos, suteiks energijos, ar padės susikaupti ir pabaigti nebaigtus darbus.Atpalaiduokite kūną ir protą

Skleidžiama švelni balta spalva puikiai tiks kiekvienos dienos pabaigai. Nušvieskite namus, balta, jaukia šviesa ir pajuskite ramybę.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitPrijunkite iki 50 lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.

Techniniai duomenys
Cokolis E27
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Išmatavimai 110 x 62 mm
Maitinimas 220-240V
Pakaitinės lemputės galia (max.) 60 W
Ryškumas 806 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Suvartoja energijos 10 kWh/1000 h
Šviesos temperatūra iki 6500K
Technologija ZigBee
Tipas Išmanaus apšvietimo komplektas