Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: warm-white 800lm
Likutis: Turime
24.99€
Be PVM: 20.65€


Philips Hue - Įjunkite pažangą 

Philips Hue apšvietimo komplektai atneš jums nepamirštamus potyrius. Hue sprendimai sukurti tam, kad palengvintų jums gyvenimą ir suteiktų jūsų kasdienybei komfortą. Philips Hue white galėsite valdyti iš bet kurios namų, ar pasaulio vietos, automatizuoti apšvietimo veikimą, susieti su kitais įrenginiais, bei sukurti visapusišką išmanaus apšvietimo sistemą. Philips Hue white komplektas tai puikus pasirinkimas, pradedantiems naudoti Philips Hue sistemą. Philips Hue white yra reguliuojamo apšvietimo komplektas, kuris siūlo kokybišką baltos spalvos šviesos šaltinį jūsų namams. Prijunkite komplektą prie Hue bridge valdiklio ir valdykite apšvietimą, naudodami išmanųjį telefoną. Philips Hue white komplektas veikia su tokiomis pažangiomis išmanių namų technologijomis, kaip Amazon Alexa, Apple HomeKit ir Google Assistant.
Valdykite apšvietimą iš bet kur

Net jei ir esate toli nuo namų, nustatykite, kad apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikrais intervalais ir atrodytų, jog kažkas yra namuose. Hue sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone, todėl patogiai atliksite visus nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos. Geofencing funkcija leidžia sistemai nustatyti, kai jūs grįžtate ar paliekate namus ir atitinkamai įjungti ar išjungti apšvietimą.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitDaugiau saugumo jūsų namams

Philips Hue apšvietimo pagalba gali imituoti, jog jūsų namuose yra žmonių, net ir tuo atveju, jeigu namie nieko nėra. Tai patraukli funkcija, leisianti suklaidinti nepageidaujamus svečius. Sistema automatiškai įjungs ir išjungs apšvietimą, nereguliariais intervalais ir taip sudarys įspūdį, jog namie yra žmonių. Tiesiog sukurkite nereguliaraus apšvietimo įjungimo ir išjungimo grafiką, visą darbą atliks Philips Hue sistemą.

Valdykite taip, kaip norite jūs

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius. Naudodami valdiklį galėsite kurta išmanaus apšvietimo scenarijus, atlikti nustatymus ir sukurti savo svajonių apšvietimą. Philips Hue veikia su naujausiomis tokiomis naujausiomis technologijomis, kaip Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home, kurios leis apšvietimą valdyti per balso komandas.


Philips Hue Starter Kit


Philips Hue Starter KitPrijunkite iki 50 lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.

Techniniai duomenys
Cokolis E27
Energetinė klasė A+
Funkcijos Apšvietimas, intensyvumo reguliavimas, nuotolinis valdymas
Išmatavimai 110 x 61 mm
Maitinimas 220-240V
Pakaitinės lemputės galia (max.) 60 W
Ryškumas 800 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Suvartoja energijos 9,5 kWh/1000 h
Šviesos temperatūra iki 2700
Technologija ZigBee
Tipas Išmani LED lemputė
Veikimo trukmė 25000 valandų