Prekių Ženklai Philips
Prekės kodas: Plus Extension 1m
Likutis: Turime
29.99€
Be PVM: 24.79€

Spalvos Jūsų Namams 

Philips Hue LightStrip Plus Basic LED juosta gali būti valdoma nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone ir automatizuojama, per išmanių namų scenarijus. Išmani Philips LED juosta puikiai tinka įvairiaspalviam apšvietimui, bei interjero detalių akcentavimui.

2 metrai lankstaus ir  pritaikomo ilgio apšvietimo

Hue Lightstrip Plus yra pats lanksčiausias įsivaizduojamas šviesos šaltinis. Juosta komplektuojama su nuimamu įkrovimo adapteriu, kad diegimas būtu kaip galima paprastesnis. Jūs galite sukarpyti juostą norimais ilgiais ir pritvirtinti prie bet kurio pageidaujamo paviršiaus. Hue Lightstrip Plus galėsite naudoti bet kurioje norimoje vietoje: po spintelėmis, lentynose, po stalais ir tt.  

Šviesos šaltinis, tiek funkciniam, tiek dekoratyviniam apšvietimui

Juosta sugeneruoja pakankamai šviesos, kad būtų naudojama funkciniam apšvietimui. Tai reiškia, kad ją galėsite naudoti, tiek dirbdami darbus, tiek norėdami apšviesti namų akcentus.

Suderinkite apšvietimą su mėgstama muzika ar filmu

Gaukite dar didesnius pojūčius, žiurėdami filmą, ar klausydami megstamos muzikos su Philips Hue. Philips Hue apšvies jūsų namus, pagal filme ar kompiuteriniame žaidime vyraujančias spalvas.

Sukurkite jaukumą

Sukurkite jaukią aplinką su Philips Hue siūlomomis natūralios baltos šviesos atspalviais.  Vos keliais paspaudimais, išmaniajame telefone – pasirinkite norimą baltos šviesos atspalvį nuo šaltos iki atlaiduojančios šiltos. Keiskite baltos šviesos atspalvius. Pakeiskite savo nuotaiką.

16 Milijonų Spalvų

Su Philips Hue LightStrip juosta galėsite pamiršti, ką reiškia nuobodus apšvietimas. Kartu su dviem baltos spalvos atspalviais, Philips LED juosta siūlo 16 milijonų atspalvių ir aukštos kokybės apšvietimą. Su tokia spalvų įvairove, galėsite išsirinkti apšvietimo spalvą - labiausiai atitinkančią jūsų laisvalaikį, nuotaiką ar produktyvų laiką.

Valdykite apšvietimą, net ir būdami toli nuo namų

Net jei ir esate toli nuo namų, nustatykite, kad apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikrais intervalais ir atrodytų, jog kažkas yra namuose. Hue sistemą galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniajame telefone, todėl patogiai atliksite visus nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos. Geofencing funkcija leidžia sistemai nustatyti, kai jūs grįžtate ar paliekate namus ir atitinkamai įjungti ar išjungti apšvietimą. 

Valdykite apšvietimą taip, kaip norite jūs

Susiekite Philips Hue šviestuvus su valdikliu (bridge) ir atverkite neribotas galimybes. Valdiklis suteiks galimybę apšvietimą valdyti, išmaniajame telephone ir išplėsti sistemą pridedant skirtingus įrenginius. Naudodami valdiklį galėsite kurta išmanaus apšvietimo scenarijus, atlikti nustatymus ir sukurti savo svajonių apšvietimą. Philips Hue veikia su naujausiomis tokiomis naujausiomis technologijomis, kaip Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home, kurios leis apšvietimą valdyti per balso komandas.

Daugiau saugumo jūsų namams

Philips Hue apšvietimo pagalba gali imituoti, jog jūsų namuose yra žmonių, net ir tuo atveju, jeigu namie nieko nėra. Tai patraukli funkcija, leisianti suklaidinti nepageidaujamus svečius. Sistema automatiškai įjungs ir išjungs apšvietimą, nereguliariais intervalais ir taip sudarys įspūdį, jog namie yra žmonių. Tiesiog sukurkite nereguliaraus apšvietimo įjungimo ir išjungimo grafiką, visą darbą atliks Philips Hue sistemą.

Prijunkite iki 50 lempučių ir šviestuvų

Jūs galite prijungti iki 50 lempučių ir šviestuvų prie Philips Hue valdiklio (bridge). Įsigykite bet kurį Hue komplektą (Hue Kit) ir plėskite jį taip, kaip norite. Pasirinkite iš didelės įvairovės Philips Hue šviestuvų ir lempučių ir sukurkite išmanią apšvietimo sistemą, kurią galėsite lengvai valdyti savo išmaniajame telefone.

Techniniai duomenys
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Išmatavimai 2000 x 12 x 3
Maitinimas 24V
Pakaitinės lemputės galia (max.) 60W
Ryškumas 950 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: Taip Amazon Alexa:Taip Google Assistant:Taip IFTTT: Taip Z-Wave: su išimtimis Zigbee: Taip Wlan: Ne Bluetooth: Ne IR: Ne
Suvartoja energijos 24 kWh/1000 h
Šviesos temperatūra iki 6500 K
Technologija ZigBee
Tipas LED juosta
Veikimo trukmė 50000 ciklų