Prekių Ženklai MiPow
Prekės kodas: Smart LED E27
Likutis: Turime
24.99€
Be PVM: 20.65€


PLAYBULB Rainbow


Valdymas išmaniuoju telefonu:, įjunkite, išjunkite, reguliuokite ryškumą, pasirinkite spalvas, spalvų efektus, atlikite laikmačio nustatymus. Valdykite pavienes lemputes, arba lemputes iš kelių ar daugiau lempučių grupių. Shake Control, leidžia jums pakeisti apšvietimo spalvą, vien pajudinus telefoną.


16 milijonų spalvų ir keturi efektai: pasirinkite iš 16 milijonų RGB spalvų. Pasirinkite iš keturių apšvietimo efektų: Pulsing, Rainbow, Fading ir Flashing.


Miego programos: nustatykite laikmatį, kuris įjungs ir išjungs lemputę jūsų nustatytu laiku. Tegul ryte jumis pasitinka mėgstamos spalvos šviesą, o vakare panirkite į miegus, palaipsniui pritemstančiam apšvietimui.


Grupių valdymas: sugrupuokite net iki penkių lempučių ir valdykite jas kartu. Vienu mygtuko paspaudimu, jūs galėsite valdyti į vieną grupę sujungtas lemputes tuo pačiu metu.


Aukšta kokybė ir energetinis efektyvumas: lemputės korpusas yra padengtas aukštos klasės aliuminiu, kas sumažino išskiriamą šilumos kiekį ir užtikrina lemputės ilgaamžiškumą. Lemputės veikimo trukmė siekia net 20.000 valandų, o ryškumas atitinka 40W įprastinės lemputės ryškumą.

Techniniai duomenys
Cokolis E27
Funkcijos Apšvietimas, spalvų keitimas, apšvietimo temos
Maitinimas 100 - 240
Ryškumas 280 lumenų
Suderinamumas Apple Home Kit: No Amazon Alexa: No Google Assistant: No IFTTT: No Z-Wave: No Zigbee: No Wlan: Ne Bluetooth: Yes IR: Ne
Suvartoja energijos 5 kWh/1000 h
Šviesos temperatūra iki 3000K
Technologija Bluetooth
Tipas LED lemputė