Dūmų ir smalkių detektoriai

Itin aukšto patikimumo ir tiklsumo išmanieji dūmų ir smalkių detektoriai. Išmanūs dūmų ir smalkių detektoriai padeda geriau apsaugoti namus, jūsų ir jūsų artimųjų gyvybę nuo tokių pavojingų grėsmių, kaip gaisras, apsinuodijimas smalkėmis. 

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Popp Dūmų Detektoriaus Adapteris
Popp Dūmų Detektoriaus Adapteris Maitinimo adapteris skirtas Popp Z-Wave Dūmų Jutikliui. Šis adapteris reikalingas, norint dūmų jutiklį prijungti prie pastovaus maitinimo šaltinio.PrivalumaiAdapt..
Dūmų Detektorius Bosch Smoke Detector FERION 5000 OW
Bosch Smoke Detector FERION 5000 OW Kaip ir visi Bosch produktai, šis dūmų jutiklis atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Šio jutiklio baterijos veikimo trukmė yra net 10 metų, tod..
Zipato Smoke Sensor Dūmų Daviklis
Zipato Z-Wave Dūmų DaviklisŠis išmanus jutiklis yra skirtas dūmų pasklidimui patalpose aptikti. Jutikliui aptikus pasklidusius dūmus yra aktyvuojama sirena, bei informuojama išmanių namų sistemą. Juti..
Dūmų Detektorius HEIMAN Smoke Sensor
Dūmų detektorius HEIMAN Smoke Sensor Šis išmanus dūmų jutiklis pagamintas iš nedegių medžiagų suteiks daugiau saugumo jūsų namams. Jutikliui aptikus dūmus yra aktivuojama sirena, bei informu..
Zipato Gas Sensor Z-Wave Dujų Jutiklis
Zipato Z-Wave Dujų Jutiklis Dujų jutiklis yra skirtas apsaugoti jūsų namus ir sveikata nuo dujų nuotėkio keliamos grėsmės. Jutikliui aptikus pasklidusias dujas - sistema įspės jumis nedelsiant, k..
Išmanus Dūmų Detektorius Fibaro Smoke Sensor
Mažas. Tikslus. Išmanus Daugiausiai, dūmų jutikliai yra kuriami, turint galvoje tik vieną tikslą - aptikti dūmus. Sunku rasti gamintoją, kuris skiria daug dėmesio jutiklio dizainui. Natūralu, dūmų jut..
Zipato CO Sensor Z-Wave Smalkių Jutiklis
Zipato Z-Wave Smalkių Jutiklis Šis jutiklis yra skirtas anglies monoksido, dar žinomo, kaip smalkėmis lygio matavimui. Jutiklis naudoja speciali1 technologiją, kad aptiktų padidėjusį ir kenksming..
Dūmų Detektorius SCHWAIGER Smoke Sensor
Dūmų Detektorius SCHWAIGER Smoke Sensor Šis išmanus dūmų jutiklis suteiks daugiau saugumo jūsų namams. Jutikliui aptikus dūmus yra aktivuojama sirena, bei informuojama išmanių namų sistemą. ..
Popp Z-Wave Dūmų Detektorius
Popp Z-Wave Dūmų DetektoriusŠis jutiklis yra pirmasis pasaulyje VdS ir EN14604 sertifikuotas detektorius, kuris geba ne tik aptikti pasklidusius dūmus, bet ir aktyvuoti įspėjimo sistemą, gaisro a..
Fibaro CO Sensor Z-Wave Smalkių Jutiklis
Fibaro Smalkių Jutiklis - Apsaugo Nuo Nematomo Pavojaus  Fibaro smalkių jutiklis yra itin lengvas, kompaktiškas, baterijomis įkraunamas Z-Wave anglies monoksido jutiklis, skirtas kabinimui ant si..
Dūmų Detektorius Popp Z-Wave 10 metų
The Z-Wave Popp 10 Years Smoke Detector POPP 10 Year Smoke Sensor yra išmanus dūmų jutiklis, kuris geba ne tik aptikti pasklidusius dūmus, bei aktyvuoti įspėjimo sistemą, gaisro atveju. Jutiklis ..
Popp Išmanus Smalkių Jutiklis
Popp Išmanus Smalkių Jutiklis Šis jutiklis yra skirtas anglies monoksido, dar žinomo, kaip smalkėmis lygio matavimui. Jutiklis turi EN 50270:1999, EN 60335-1:1994,EN 50291:2001 ser..
Dūmų Detektorius 2GIG Smoke & Heat Detector
Dūmų Detektorius 2GIG Smoke & Heat Detector Šis išmanus jutiklis yra skirtas dūmų pasklidimui patalpose ir nebūdingiems temperatūros pokyčiams (karščiui, šalčiui) aptikti. Jutikliui..
Oro Kokybės Jutiklis OOMI HOME Oomi Air
Oro Kokybės Jutiklis OOMI HOME Oomi Air OOMI HOME Oomi Air oro kokybės jutiklis yra skirtas PM2.5 (atmospheric particulate matter) koncentracijai patalpose matuoti. PM2.5 tai ore galinčios t..
Dūmų Detektorius Elgato Eve Smoke Smoke Detector
ĮspėjimaiSavaiminė patikra Įspėjimai, pagal kambario tipąModerni apsauga. Be kompromisų.Eve Smoke, tai HomeKit dūmų ir karščio jutiklis sukurtas bendradarbiaujant su Hager. Gaukite gyvybiškai sva..
Rodoma 1 iki 15 iš 17 (2 Puslapis)