Judesio davikliai

Judesio davikliai - išmaniai, protingų namų apsaugos, bei apšvietimo sistemai. Itin pažangūs judesio davikliai, automatizuotam apšvietimo valdymui ir aukštesniam jūsų namų saugumo lygiui.

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Bosch Smart Home judesio detektorius
Bosch Smart Home judesio detektoriusBosch Smart Home judesio detektorius yra skirtas tiksliam judesių fiksavimu.Jutiklis naudoja passive infrared technologiją, kas leidžia nustatyti įvairiausio pobūdž..
Daugiafunkcinis Daviklis OOMI MultiSensor
Susipažinkite su Oomi. Jūsų Išmanių Namų Sistema Jau Čia. Oomi išmanių namų sistema, tai ir dizainas ir funkcionalumas ir intuityvumas – viskas viename. Šeši jutikliai vianeme įrenginyj..
Daviklis 4in1 SCHWAIGER - 4 in 1 Multi Sensor Outdoor
SCHWAIGER - 4 in 1 Multi Sensor Daugiafunkcinis SCHWAIGER® jutiklis, tai keturi skirtingi jutikliai viename įrenginyje. Jis gali būti naudojamas, kaip langų/dūrų, judesio, šviesos ir temperatūros..
Daviklis Zipato Quad 4in1
Zipato Z-Wave 4in1 Quad DaviklisSuteikite savo namams aukštesnį funkcionalumo lygį su Zipato Multisensor 4in1 jutikliu! Šis daugiafunkcinis jutiklis turi integruotus keturis jutiklius: judesio, l..
Fibaro Motion Sensor Gen5 Judesio Daviklis
Fibaro Motion Sensor yra daugiafunkcinis Z-Wave PIR jutiklis, sudarytas iš judesio, šviesos, temperatūros, bei vibracijos jutiklių. Fibaro yra visiškai bevielis įrenginys, maitinamas baterija, todėl j..
Hank Motion Sensor Judesio Daviklis
Judesio Daviklis Hank Motion Sensor Hank judesio jutiklis skirtas namų apsaugai ir apšvietimo valdymui. Jis reaguoja į judesius patalpoje ir praneša apie tai išmanių namų sistemai. Susietas su iš..
Išmanus Judesio Daviklis Dio
Edisio Išmanus Judesio DaviklisŠis Dio jutiklis skirtas apšvietimo sistemos veikimui nuo judesiu. Jutikis aptinka judesius patalpoje ir aktyvuoja apšvietimo sistemą arba individualius šviestuvus. Šis ..
Išmanus Judesio Daviklis Eve Wireless Motion Sensor
 Bevielis Judesio Jutiklis, Apple HomeKit ir Bluetooth  Eve Motion tai judesių fiksavimui skirtas jutiklis. Su Eve motion, nedelsiant sužinokite, jei kažkas neįprasto vyksta jūsų namuos..
Judesio Daviklis 2GIG Motion Detector
Judesio Daviklis 2GIG Motion Detector Šis išmanus judesio jutiklis tiksliai patalpoje nustato judesius. Jutiklis pasižymi plačiu stebėjimo kampu ir yra reguliuojamo jautrumo. Dėka pažan..
Judesio Daviklis Everspring HSP02 Motion
Judesio Daviklis Everspring HSP02 Motion Everspring HSP02 yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius ir šviesos lygio pokyčius, todėl labiausiai tinka pritaikymui namų apsau..
Judesio Daviklis Everspring Motion Detector P816
Judesio Daviklis Everspring Motion Detector P816Everspring P816 yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius ir šviesos lygio pokyčius. Labiausiai jo pritaikymas tinka lauko a..
Judesio Daviklis iSmartAlarm Motion Sensor
Judesio Daviklis iSmartAlarm Motion SensorJudesio daviklis yra skirtas iSmartAlarm apsaugos sistemos išplėtimui. Judesio daviklis, fiksuoja judesius, bei nedelsiant praneša sistemos valdikli..
Judesio Daviklis Osram SMART+ Motion Motion Detector
Paverskite savo apšvietimą išmaniu  Individualizuotas, komfortiškas ir patikimas - toks apšvietimas, kokio dar niekada nebuvo. Osram SMART+ suteiks jums visiškai naujas apšvietimo galimybes, įva..
Judesio Daviklis Smanos MD7000 White
Judesio Daviklis Smanos MD7000 White Išmanus Smanos MD7000 judesio jutiklis su automatine temperatūros kompensavimo technologija itin tiksliai nustato net mažiausius, judesių sukeltus pokyčius pa..
Judesio Daviklis Smanos MD9100 White
Judesio Daviklis Smanos MD9100 White Išmanus Smanos MD9100 judesio jutiklis turi integruotas dvi linzes, IR zondus ir remiasi analitiniais algoritmais, todėl pasižymi gebėjimu itin tiksliai atski..
Rodoma 1 iki 15 iš 26 (2 Puslapis)