Judesio davikliai

Judesio davikliai - išmaniai, protingų namų apsaugos, bei apšvietimo sistemai. Itin pažangūs judesio davikliai, automatizuotam apšvietimo valdymui ir aukštesniam jūsų namų saugumo lygiui.

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Judesio Jutiklio Laikiklis Philio Square Recessor
Judesio Jutiklio Laikiklis Philio Square Recessor Šis laikiklis yra skirtas  PHILIO Z-Wave judesio jutiklio montavimui į lubas. PrivalumaiTvirtas judesio laikiklio montavimas į lub..
Judesio Daviklis iSmartAlarm Motion Sensor
Judesio Daviklis iSmartAlarm Motion SensorJudesio daviklis yra skirtas iSmartAlarm apsaugos sistemos išplėtimui. Judesio daviklis, fiksuoja judesius, bei nedelsiant praneša sistemos valdikli..
Judesio daviklis Aqara Motion Sensor
Aqara Motion Sensor Budget motionsensor by Xiaomi which is smaller than you think. And it only weighs 18gram! The motion sensor in attached to the wall or ceiling with double sided tape. You..
Judesio Daviklis Smanos MD9100 White
Judesio Daviklis Smanos MD9100 White Išmanus Smanos MD9100 judesio jutiklis turi integruotas dvi linzes, IR zondus ir remiasi analitiniais algoritmais, todėl pasižymi gebėjimu itin tiksliai atski..
Judesio Daviklis Smanos MD7000 White
Judesio Daviklis Smanos MD7000 White Išmanus Smanos MD7000 judesio jutiklis su automatine temperatūros kompensavimo technologija itin tiksliai nustato net mažiausius, judesių sukeltus pokyčius pa..
Hank Motion Sensor Judesio Daviklis
Judesio Daviklis Hank Motion Sensor Hank judesio jutiklis skirtas namų apsaugai ir apšvietimo valdymui. Jis reaguoja į judesius patalpoje ir praneša apie tai išmanių namų sistemai. Susietas su iš..
Judesio Daviklis 2GIG Motion Detector
Judesio Daviklis 2GIG Motion Detector Šis išmanus judesio jutiklis tiksliai patalpoje nustato judesius. Jutiklis pasižymi plačiu stebėjimo kampu ir yra reguliuojamo jautrumo. Dėka pažan..
Judesio Daviklis Everspring Motion Detector P816
Judesio Daviklis Everspring Motion Detector P816Everspring P816 yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius ir šviesos lygio pokyčius. Labiausiai jo pritaikymas tinka lauko a..
Judesio Daviklis STEINEL IS 140-2 Motion sensor
Steinel išmanių jutikliu technologija Gyvenkite patogiai ir taupykite energiją.Steinel, šiam jutikliui suteikė dar daugiau pranašumų. Jutiklis turi platų 140° matymo kampą, 14 metrų atstumu ir ti..
Jutiklis Everspring Presence Detector SP814
Judesio Jutiklis Everspring SP814 Motion Everspring HSP02 yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius ir šviesos lygio pokyčius, todėl labiausiai tinka pritaikymui namų apsau..
Zipato Trio Multisensor 3in1 Jutiklis
Zipato Multisensor 3in1 Jutiklis Suteikite savo namams aukštesnį apsaugos lygį su Zipato Multisensor 3in1 jutikliu! Šis daugiafunkcinis jutiklis turi integruotus trys jutiklius: temperatūros, drė..
Išmanus Judesio Daviklis Dio
Edisio Išmanus Judesio DaviklisŠis Dio jutiklis skirtas apšvietimo sistemos veikimui nuo judesiu. Jutikis aptinka judesius patalpoje ir aktyvuoja apšvietimo sistemą arba individualius šviestuvus. Šis ..
Judesio Daviklis Vision PIR-Sensor Gen5
Judesio Daviklis Vision PIR-Sensor Gen5 Vision PIR-Sensor yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius patalpoje, todėl labiausiai tinka pritaikymui namų apsaugos arba ap..
Judesio Daviklis Everspring HSP02 Motion
Judesio Daviklis Everspring HSP02 Motion Everspring HSP02 yra universalus Z-Wave judesio jutiklis. Jis reaguoja į judesius ir šviesos lygio pokyčius, todėl labiausiai tinka pritaikymui namų apsau..
PHILIO 4in1 Daugiafunkcinis Jutiklis
PHILIO 4in1 Daugiafunkcinis Jutiklis PHILIO 4in1 jutiklis, tai keturi skirtingi jutikliai viename įrenginyje. Jis gali būti naudojamas, kaip langų/dūrų, judesio, šviesos ir temperatūros jutiklis...
Rodoma 1 iki 15 iš 26 (2 Puslapis)