Langų ir durų jutikliai

Langų ir dūrų jutikliai yra skirti jumis informuoti apie langų ir dūrų padėtį. Gaukite pranešimą, kai durys ar langai atidaromi ar uždaromi. Pažangiausi Z-Wave langų ir dūrų jutikliai išmaniems namams.    

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
DW1 Durų langų daviklis su radijo bangų 433MHz siųstuvu
DW1 Durų langų daviklis su radijo bangų 433MHz siųstuvuDW1 yra durų ir langų aliarmo jutiklis. Durų pavojaus signalai gali veikti su Sonoff RF Bridge 433. DW1 durų pavojaus jutiklis aptinka atidarymo ..
Smart Wifi Door and Window sensor Acme SH2102 White
Smart Wifi Door and Window sensor Acme SH2102 WhiteDažnai tenka išvykti iš namų ar tiesiog norite būti įsitikinę, kad jūsų namai saugūs? Užtenka įsigyti ACME išmanųjį durų / langų jutiklį ir savo..
Aqara Door Window Sensor
Aqara Door Window Sensor The Xiaomi Aqara smart window / door sensor can detect the opening and closing of doors and windows and send a message to your phone via the App. It also has the ability ..
Langų Ir Dūrų Jutiklis 2GIG Thin Door/Window Contact
Langų Ir Dūrų Jutiklis 2GIG Thin Door/Window Contact2GIG langų/durų jutiklis yra skirtas nustatyti langų/durų padėčiai: atidaryta/uždaryta. Jutiklis tinka išmanių namų apsaugos ir apšvietimo sistemoms..
Langų Ir Durų Jutiklis iSmartAlarm Contact Sensor
Langų Ir Durų Jutiklis iSmartAlarm Contact Sensor Langų ir durų daviklis iSmartAlarm apsaugos sistemos išplėtimui. Langų ir durų jutiklis, fiksuoja langų ir durų padėtį, bei nedelsiant ..
Langų Ir Durų Jutiklis KONYKS - Wi-Fi Door/Windows sensor
Langų Ir Durų Jutiklis KONYKS - Wi-Fi Door/Windows sensorLangų/durų jutiklis yra skirtas fiksuoti langų ir durų būseną. Jis siunčia išmanių namų sistemai informaciją, jei langai ar durys yra atidaromi..
Judesio Daviklis NEO Coolcam Motion Sensor 2in1
Judesio daviklis, nuolatos besirūpinantis jūsų namų apsauga. Judesio jutiklis naudoja PIR (passive infrared) technologiją, kuri aptinka, aplinkoje esančią infraraudonąją spinduliuotę. Kambario te..
Neo Coolcam Door/Window Sensor Langų Ir Durų Jutiklis
Langų Ir Durų Jutiklis Neo Coolcam Coolcam langų/durų jutiklis yra skirtas nustatyti langų/durų padėčiai: atidaryta/uždaryta. Jutiklis tinka išmanių namų apsaugos ir apšvietimo sistemoms valdyti...
Telldus Langų Ir Dūrų Jutiklis
Z-Wave Telldus Magnetsensor Gen5 Telldus didžiuojasi galėdami pristatyti savo pačių sukurtą pirmąjį magnetinį langų ir durų jutiklį. Prie šio įrenginio darbavosi ta pati komanda, kuri sukūrė TellStic..
Dio Išmanus Langų Ir Durų Jutiklis
Dio Išmanus Langų Ir Durų Jutiklis Šis jutiklis skirtas aptikti langų ir durų būseną. Jis siunčia išmanių namų sistemai informaciją, jei langai ar durys yra atidaromi ar uždaromi. Susietas su išm..
Garažo vartų jutiklis Vision Garage Door Detector
Vision Garage Door Detector Šis išmanus jutiklis skirtas nustatyti garažo vartų padėtį: atidaryta/uždaryta, pasikeitus vartų būsenai jutiklis informuoja išmanių namų sistemą, kuri gali ..
Langų Dūžio Jutiklis Smanos GB1260 White
Langų Dūžio Jutiklis Smanos GB1260 Išmanus Smanos GB1260 langų dūžio jutiklis, naudoja integruotus garso jutiklius ir mikroprocesorių, kad tiksliai nustatytų momentą, kai išdaužiamas langas. Jis ..
Langų Ir Durų Everspring Door/ Window Sensor
Langų Ir Dūrų Everspring Door/ Window SensorEverspring langų/durų jutiklis yra skirtas nustatyti langų/durų padėčiai: atidaryta/uždaryta. Jutiklis tinka išmanių namų apsaugos ir apšvietimo sistemoms v..
Langų Ir Dūrų Jutiklis Vision Door/ Window Sensor
Langų Ir Dūrų Jutiklis Vision Door/ Window Sensor Vision langų/durų jutiklis yra skirtas nustatyti langų/durų padėčiai: atidaryta/uždaryta. Jutiklis tinka išmanių namų apsaugos ir apšvietimo sist..
Aeotec Door/Window Sensor 7 Langų Ir Durų Daviklis
Aeotec Door/Window Sensor 7 Langų Ir Durų DaviklisAeotec Door/Window Detector Gen 7 yra Z-Wave magnetinis langų ir durų jutiklis, kuris nepriekaištingai įsilies į jūsų namų aplinką. Jutiklis skirtas s..
Rodoma 1 iki 15 iš 35 (3 Puslapis)