Langų ir durų jutikliai

Langų ir dūrų jutikliai yra skirti jumis informuoti apie langų ir dūrų padėtį. Gaukite pranešimą, kai durys ar langai atidaromi ar uždaromi. Pažangiausi Z-Wave langų ir dūrų jutikliai išmaniems namams.    

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Aeotec Door/Window Detector Gen5 Langų Ir Durų Jutiklis
Mažas, Išmanus ir Elegantiškas Langų Ir Durų Jutiklis Aeotec Door/Window Detector Gen5 yra Z-Wave magnetinis langų ir durų jutiklis, kuris nepriekaištingai įsilies į jūsų namų aplinką. Jutik..
Aeotec Door/Window Sensor 6 Langų Ir Durų Jutiklis
Door/Window Sensor 6 – Modernus Jutiklis  Aeotec Door / Window Sensor 6 yra Z-Wave magnetinis langų ir durų jutiklis, kuris nepriekaištingai įsilies į jūsų namų aplinką. Jutiklis skirtas sekti du..
Aeotec MultiSensor 6 Daugiafunkcinis Jutiklis
Paverskite savo namus išmaniais su Aeotec MultiSensor Aeotec MultiSensor 6 yra labiausiai tinkantis įrenginys stebėti namuose vykstantiems procesams realiu laiku. Šis modernus įrenginys turi inte..
Aeotec Recessed Door Sensor Durų Jutiklis
Mažas. Bevielis. Nepastebimas. Sužinokite durų/langų padėti (atidaryta/uždaryta), naudodami šį modernų AEOTEC įleidžiamą jutiklį. Jutiklis naudojamas nustatyti langų/dūrų padetį, bei informuoti Z-Wa..
Daviklis Zipato Quad 4in1
Zipato Z-Wave 4in1 Quad DaviklisSuteikite savo namams aukštesnį funkcionalumo lygį su Zipato Multisensor 4in1 jutikliu! Šis daugiafunkcinis jutiklis turi integruotus keturis jutiklius: judesio, l..
Dio Išmanus Langų Ir Durų Jutiklis
Dio Išmanus Langų Ir Durų Jutiklis Šis jutiklis skirtas aptikti langų ir durų būseną. Jis siunčia išmanių namų sistemai informaciją, jei langai ar durys yra atidaromi ar uždaromi. Susietas su išm..
DW1 Durų langų daviklis su radijo bangų 433MHz siųstuvu
DW1 Durų langų daviklis su radijo bangų 433MHz siųstuvuDW1 yra durų ir langų aliarmo jutiklis. Durų pavojaus signalai gali veikti su Sonoff RF Bridge 433. DW1 durų pavojaus jutiklis aptinka atidarymo ..
Eltako Langų Ir Dūrų Jutiklis
ELTAKO Langų Ir Dūrų Jutiklis Šis jutiklis skirtas aptikti langų ir durų būseną. Jis siunčia išmanių namų sistemai informaciją, jei langai ar durys yra atidaromi ar uždaromi. Susietas su išm..
Garažo vartų jutiklis Vision Garage Door Detector
Vision Garage Door Detector Šis išmanus jutiklis skirtas nustatyti garažo vartų padėtį: atidaryta/uždaryta, pasikeitus vartų būsenai jutiklis informuoja išmanių namų sistemą, kuri gali ..
Judesio Daviklis NEO Coolcam Motion Sensor 2in1
Judesio daviklis, nuolatos besirūpinantis jūsų namų apsauga. Judesio jutiklis naudoja PIR (passive infrared) technologiją, kuri aptinka, aplinkoje esančią infraraudonąją spinduliuotę. Kambario te..
Langų Dūžio Jutiklis Smanos GB1260 White
Langų Dūžio Jutiklis Smanos GB1260 Išmanus Smanos GB1260 langų dūžio jutiklis, naudoja integruotus garso jutiklius ir mikroprocesorių, kad tiksliai nustatytų momentą, kai išdaužiamas langas. Jis ..
Langų Ir Durų Everspring Door/ Window Sensor
Langų Ir Dūrų Everspring Door/ Window SensorEverspring langų/durų jutiklis yra skirtas nustatyti langų/durų padėčiai: atidaryta/uždaryta. Jutiklis tinka išmanių namų apsaugos ir apšvietimo sistemoms v..
Langų Ir Dūrų Jutiklis 2GIG Thin Door/Window Contact
Langų Ir Dūrų Jutiklis 2GIG Thin Door/Window Contact2GIG langų/durų jutiklis yra skirtas nustatyti langų/durų padėčiai: atidaryta/uždaryta. Jutiklis tinka išmanių namų apsaugos ir apšvietimo sistemoms..
Langų Ir Dūrų Jutiklis Elgato Eve Door & Window Sensor
Bevielis langų ir durų jutiklis su Apple HomeKit technologija Judesio jutiklis skirtas namų apsaugai ir apšvietimo valdymui. Jis reaguoja į judesius patalpoje ir praneša apie tai išmanių namų sis..
Langų Ir Durų Jutiklis Fibaro Door/Window Sensor 2
Door/Window Sensor 2 – kontakto jutiklis su integruotu temperatūros jutikliu Fibaro Door/Window Sensor 2 yra bevielis, baterijomis maitinamas, Z-Wave Plus magnetinis kontakto jutiklis. Jutiklis fiksuo..
Rodoma 1 iki 15 iš 34 (3 Puslapis)