Prekių Ženklai AEOTEC
Prekės kodas: AEOTEC Door/Window Sensor
Likutis: Turime
36.99€
Be PVM: 30.57€

Mažas, Išmanus ir Elegantiškas Langų Ir Durų Jutiklis 

Aeotec Door/Window Detector Gen5 yra Z-Wave magnetinis langų ir durų jutiklis, kuris nepriekaištingai įsilies į jūsų namų aplinką. Jutiklis skirtas sekti durų ir langų būseną, bei informuoti sistemą ir jumis, kai kažkas langus ar duris atidaro arba uždaro. Jis taipogi informuoja, kai durys/angai yra atidaryti, tada, kai neturėtų būti atidaryti. Jutiklio korpusas yra iš dviejų dalių, kurioms atsiskyrus, jutiklis išsiunčia radijo signalą kitiems įrenginiams, esantiems Z-Wave tinkle. Jutiklis lengvai tvirtinamas prie bet kokio paviršiaus ir esant reikalui gali būti lengvai nuimtas.


Bevielis Ryšys

Door & Window Sensor yra visiškai bevielis įrenginys. Dėka naudojamo Z-Wave ryšio, jo signalams netrukdo kitų, jūsų namuose esančių įrenginių skleidžiami signalai. Jutiklis naudoja itin stiprią anteną, kuri užtikrins, kad įrenginys gali bendrauti su kitais įrenginiais, esančiais, net už 90 metrų.

Itin Mažas

Jutiklio korpusas yra labai kompaktiškas ir puikiai įsilieja aplinkoje, todėl yra beveik nepastebimas pašalinėms akims. Nepaisant jo dydžio, jutiklis yra išskirtinio funkcionalumo. Dėka elegantiško, tačiau neutralaus dizaino, jis tiks bet kurių namų interjere.

Lengvas Montavimas 

Door & Window Sensor yra itin lengvas, todėl gali būti montuojamas, naudojant dvipusę lipnią juostą. Tai reiškia, kad jums nebus būtina gręžti skyles ir gadinti tvirtinimo paviršiaus. O prireikus, galėsite lengvai perkelti jutiklį į naują vietą.

Be Rūpesčių

Pamirškite rūpinimąsi baterijomis. Jutiklis naudoja itin mažai energijos, o su vienu komplektu baterijų, jutiklis veiks vidutiniškai 2 metus. Jutiklis turi integruotą funkciją, kuri praneš apie senkančią bateriją. Visai tai leidžia padaryti jutiklį dar patikimesniu ir užtikrinti stabilų jūsų išmanių namų sistemos veikimą.

Techniniai duomenys
Išmatavimai 28 x 74.3 x 20mm
Maitinimas 2×AAA baterijos
Technologija Z-Wave Transmitter (868.42MHz); Z-Wave Plus
Tipas Magnetinis
Veikimo temperatūra 0°C iki 40°C