Prekių Ženklai TELLDUS
Prekės kodas: Telldus Door/Window
Likutis: Turime
36.99€
Be PVM: 30.57€

Z-Wave Telldus Magnetsensor Gen5

Telldus didžiuojasi galėdami pristatyti savo pačių sukurtą pirmąjį magnetinį langų ir durų jutiklį. Prie šio įrenginio darbavosi ta pati komanda, kuri sukūrė TellStick, kas garantuoja aukščiausius saugumo standartus.

Jutiklis naudoja naujausią Z-Wave technologiją, kas jums leis įtraukti jutiklį į Z-Wave išmanių namų tinklą ir susieti su kitais įrenginiais. Jutiklio kurposas toks mažas, kad jis bevei nematomas, o faktas, kad jis yra maitinamas baterijomis, leis jums lengvai jį montuoti, bet kurioje norimoje vietoje.

Telldus sukūrė šį jutiklį neįtikėtinai mažo dydžio, todėl jis neišsiskirs iš aplinkos, bei bus sunkiai pastebimas tiems, kurie turi blogų tikslų…

Jutiklis lengvai itnegruojamas į Telldus išmanią sistemą – Telldus Live… Vos tik įdiegsite jutiklį, galėsite lengvai kurti, įtraukdami į apsaugos ar kitus išmanių namų automatizavimo scenarijus.

Telldus Live!

Telldus Live! Tai web-based sistema, kurią itin lengva naudoti. Tai įrankis, kuris jums leis lengvai stebėti ir valdyti jūsų išmanių namų įrenginius, grafikus ir scenarijus.

Telldus Live! scenarijų ir grafikų kurimas paremtas drag-and-drop principu, o tai reiškia, kad jums nereikės specifinių ar programavimo žinių, kad realizuotimėte savo namų automatizavimo idėjas, viską atliksite patys!

Telldus Live! siūlo ir PRO versiją, kuri suteiks jums dar daugiau galimybių.

Techniniai duomenys
Funkcijos Jutiklis
Maitinimas 1x 3.6V 1/2AA
Spalva Balta
Technologija Z-Wave Plus
Tipas Magnetinis jutiklis
Veikimo diapazonas 30m viduje