Telefonspynės ir spynos

Išmanios telefonspynės, domofonai tai įrenginiai pagerinatys jūsų namų saugumą, bei suteikiantys daugiau patogumo. Stebėkite vazidą prie lauko durų, išmaniajame telefone, kalbėkite su svečiais ir atrakinkite duris, nepajudėję iš vietos. Domofonai, telefonspynės ir išmaniosios spynos iš garsiausių ir geriausių gamintojų.

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Doorbird Išmani Telefonspynė
Sužinokite, kas atvyko, net ir būdami toli nuo namų. Su DoorBird, jūs niekada nepraleisite svarbaus lankytojo. Žinokite, kad vyksta prie jūsų durų, net ir tada, kai esate toli nuo namų. DoorBird ..
Išmani Kodinė Klaviatūra POPP Keypad
Išmani Kodinė Klaviatūra POPP Keypad Tai yra pirmoji Z-Wave lauko kodinė klaviatūra, smart-home rinkoje. Klaviatūra yra skirta apsaugos sistemos įjungimui/išjungimui, naudojant PIN kodą.  Ši..
Išmani Spyna DANALOCK Smart Doorlock V3 Bluetooth & Z-Wave
Danalock V3 - Saugiausia, Greičiausia ir Patvariausia Išmani Durų Spyna Danalock V3 tai išmani durų spyna su integruotu motoru, skirta montavimui į jūsų laukines duris. Šios spynos veikimą, jūs galės..
Išmani Spyna DANALOCK Smart Doorlock V3 Bluetooth & Zigbee
Danalock V3. Išmaniusia, Mažiausia, Saugiausia, Greičiausia ir Patvariausia, Kada Nors Sukurta Durų SpinaDanalock V3 tai išmani durų spyna su integruotu motoru, skirta montavimui į jūsų laukines duris..
Išmani spyna Z-Wave POPP Door Opener Kit
Išmani spyna Z-Wave POPP Door Opener KitPirmoji Z-Wave išmani spyna idealiai tinka tiems, kurie nori patogumo, valdant durų užrakinimą ir atrakinimą nuotoliniu būdu  ir automatizuotai. Šis komple..
Išmani telefonspynė domofonas DOORBIRD D2101V
Išmani telefonspynė domofonas DOORBIRD D2101V Atsieliepkite į durų skambutį, naudodami išmanujį telefoną iš bet kurios namų ar net pasaulio vietos. Išmanus domofonas leidžia jums stebėti vaz..
Išmani telefonspynė domofonas DOORBIRD D2102V
Išmani telefonspynė domofonas DOORBIRD D2102V Atsieliepkite į durų skambutį, naudodami išmanujį telefoną iš bet kurios namų ar net pasaulio vietos. Išmanus domofonas leidžia jums stebėti vaz..
Išmani telefonspynė domofonas DOORBIRD D2103V
Išmani telefonspynė domofonas DOORBIRD D2103V Atsieliepkite į durų skambutį, naudodami išmanujį telefoną iš bet kurios namų ar net pasaulio vietos. Išmanus domofonas leidžia jums stebėti vaz..
Išmani Telefonspynė Fibaro Intercom
Fibaro Intercom Fibaro Intercom yra išmani, elegantiška ir daugiafunkcinė telefonspynė domofonas, tiems, kurie nori daugiau saugumo ir patogumo. Su Intercom, jūs galėsite stebėti vaizdą, prie jūs..
Išmanus Skambutis FENOTEK Connected
Išmanus Skambutis FENOTEK Connected Šis skambutis yra priedas skirtas išmaniai telefonspynei FENOTEK Connected Video. Jis lengvai montuojamas bet kurioje namų vietoje ir naudojamas, skambuči..
Išmanusis Domofonas Chacon VIDEOPHONE IP
Išmanusis Domofonas Chacon VIDEOPHONE IPŠi išmani telefonspynė domofonas leis jums visada žinoti, kas vyksta prie jūsų namų dūrų. Sužinoti, kas atvyko prie jūsų namų dūrų galėsite pažvelgę į programėl..
Išmanusis Domofonas FENOTEK Connected Video
Prancūzų kompanija Fenotek, pristatydama Intercom telefonspynę domofoną įnešė daug naujovių, dar nematytų šių įrenginių rinkoje. Be tokių standartiniu funkcijų, kaip dvipusis garsas, tiesioginė vaizdo..
Klaviatūra iSmartAlarm Smart Keypad
Klaviatūra iSmartAlarm Smart KeypadKlaviatūra iSmartAlarm apsaugos sistemai valdyti. Įrenginys pasižymi intuityviu valdymu,todėl galėsite lengvai aktyvuoti/de-aktyvuoti apsaugos sistemą, iškviesti pag..
Maitinimo Adapteris POPP Keypad Kodinei Klaviatūrai
Maitinimo Adapteris POPP Keypad Kodinei Klaviatūrai Maitinimo adapteris skirtas POPP Keypad kodinei klaviatūrai. Šis adapteris reikalingas, norint klaviatūrą prijungti prie pastovaus maitini..
Nuki Combo 2.0 Smart Lock Išmani Durų Spyna
Atrakinkite duris telefonu Pamirškite vargus, rakindami duris su raktu. Praėjo laikai, kai grižę namo turite ieškoti raktų, ar padėti pirkinius, kad galėtumėte atrakinti duris. Su Nuki Smart Lock dur..
Rodoma 1 iki 15 iš 21 (2 Puslapis)