Domofonai

Išmanios telefonspynės, domofonai tai įrenginiai pagerinatys jūsų namų saugumą, bei suteikiantys daugiau patogumo. Stebėkite vazidą prie lauko durų, išmaniajame telefone, kalbėkite su svečiais ir atrakinkite duris, nepajudėję iš vietos. Domofonai, telefonspynės ir išmaniosios spynos iš garsiausių ir geriausių gamintojų.

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Maitinimo Adapteris POPP Keypad Kodinei Klaviatūrai
Maitinimo Adapteris POPP Keypad Kodinei Klaviatūrai Maitinimo adapteris skirtas POPP Keypad kodinei klaviatūrai. Šis adapteris reikalingas, norint klaviatūrą prijungti prie pastovaus maitini..
Nuotolinis Pultelis SOMFY PROTECT Badge
Nuotolinis Pultelis SOMFY PROTECT Badge Šis pultelis yra skirtas išmanios Somfy/MyFox apsaugos sistemos nuotoliniam valdymui. Su šiuo pulteliu galima lengvai įjungti/išjungti apsaugos sistemą. Iš..
Išmanus Skambutis FENOTEK Connected
Išmanus Skambutis FENOTEK Connected Šis skambutis yra priedas skirtas išmaniai telefonspynei FENOTEK Connected Video. Jis lengvai montuojamas bet kurioje namų vietoje ir naudojamas, skambuči..
Klaviatūra iSmartAlarm Smart Keypad
Klaviatūra iSmartAlarm Smart KeypadKlaviatūra iSmartAlarm apsaugos sistemai valdyti. Įrenginys pasižymi intuityviu valdymu,todėl galėsite lengvai aktyvuoti/de-aktyvuoti apsaugos sistemą, iškviesti pag..
Somfy Bracelet Patekimo Apyrankė
Somfy Bracelet Patekimo ApyrankėŠios patekimo apryankės yra skirta naudoti su išmania Somfy Smartreader įėjimo sistema. Pridėjus apyrankę prie skaitytuvo, šis atrakins durų užraktą..
Somfy Cardtag Patekimo Kortelė
Somfy Cardtag Patekimo Kortelė Šios patekimo kortelės yra skirta naudoti su išmania Somfy Smartreader įėjimo sistema. Pridėjus kortelę prie skaitytuvo, šis atrakins durų ..
Spynos širdis DANALOCK Safety cylinder for Danalock V3
Spynos širdis DANALOCK Safety cylinder for Danalock V3 Ši spynos širdis skirta naudojimui su DANALOCK Smart Doorlock išmaniu užraktu. Sumontavę šią spynos širdį, DANALOCK užraktą tiesiog pri..
RFID Klaviatūra Zipato RFID Keypad RFID Tag
RFID Klaviatūra Zipato RFID Keypad RFID Tag Zipato RFID Keypad klaviatūra yra skirta apsaugos sistemos valdymui, jos įjungimui/išjungimui, arba išmanių namų scenarijų valdymui. Klaviatū..
Valdiklis DANALOCK Danalock Bridge
Valdiklis DANALOCK Danalock BridgeNaudojant šį valdiklį su DANALOCK Smart Doorlock išmaniu užraktu jūs galėsite dar labiau išplėsti spynos funkcionalumą. Naudotojai galės nuotoliniu būdu užr..
Išmani spyna Z-Wave POPP Door Opener Kit
Išmani spyna Z-Wave POPP Door Opener KitPirmoji Z-Wave išmani spyna idealiai tinka tiems, kurie nori patogumo, valdant durų užrakinimą ir atrakinimą nuotoliniu būdu  ir automatizuotai. Šis komple..
Domofonas Chacon VIDEOPHONE IP Smart
Išmanusis Domofonas Chacon VIDEOPHONE IPŠi išmani telefonspynė domofonas leis jums visada žinoti, kas vyksta prie jūsų namų dūrų. Sužinoti, kas atvyko prie jūsų namų dūrų galėsite pažvelgę į programėl..
Spyna DANALOCK Smart Doorlock V3 Bluetooth & Zigbee
Danalock V3. Išmaniusia, Mažiausia, Saugiausia, Greičiausia ir Patvariausia, Kada Nors Sukurta Durų SpinaDanalock V3 tai išmani durų spyna su integruotu motoru, skirta montavimui į jūsų laukines duris..
Išmani Kodinė Klaviatūra POPP Keypad
Išmani Kodinė Klaviatūra POPP Keypad Tai yra pirmoji Z-Wave lauko kodinė klaviatūra, smart-home rinkoje. Klaviatūra yra skirta apsaugos sistemos įjungimui/išjungimui, naudojant PIN kodą.  Ši..
DANALOCK Smart Doorlock V3 Bluetooth & Z-Wave
Danalock V3 - Saugiausia, Greičiausia ir Patvariausia Išmani Durų Spyna Danalock V3 tai išmani durų spyna su integruotu motoru, skirta montavimui į jūsų laukines duris. Šios spynos veikimą, jūs galės..
Nuki Combo 2.0 Smart Lock Išmani Durų Spyna
Atrakinkite duris telefonu Pamirškite vargus, rakindami duris su raktu. Praėjo laikai, kai grižę namo turite ieškoti raktų, ar padėti pirkinius, kad galėtumėte atrakinti duris. Su Nuki Smart Lock duri..
Rodoma 1 iki 15 iš 21 (2 Puslapis)