Sirenos


Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Sirena Neo Coolcam Siren
Sirena Neo Coolcam Siren Coolcam sirena suteiks daugiau saugumo jūsų namams. Susieta su išmanių namų apsaugos sistema, ji įspės jumis, apie iškilusį pavojų ir įvairias grėsmes, nepaisant jų ..
Šviečianti Sirena Smanos S105 White/Blue
Šviečianti Sirena Smanos S105 White/Blue Išmani Smanos S105 sirena skirta naudoti kartu su Smanos apsaugos sistema. Apsaugos sistemai sureagavus į galimą įsibrovimą, ar kitokį pavojų, ši sirena p..
Sirena Everspring Indoor Siren
Sirena Everspring Indoor Siren Everspring išmani sirena praneša apie pavojų 100dB garsu, bei integruotu LED įspėjamuoju žibintu. Susieta su išmanių namų tinklu jj taps išmanios apsaugos sistemos ..
Išmani Sirena Aeotec Indoor Siren
Aeotec Siren – Saugiems Ir Išmaniems Namams Z-Wave Aeotec Siren garsinė sirena naudoja pažangiausią išmanių namų technologiją, kad padarytų jūsų namus dar saugesniais. Tai įrenginys, kurį lengva ..
Zipato Smart Siren Išmani Sirena
Zipato Z-Wave Išmani Sirena Zipato vidaus sirena yra neatsiejama kiekvienos išmanios apsaugos sistemos dalis. Pagal poreikius, sirena gali būti aktyvuojama, kai iškyla įvairūs pavojai: gaisras, į..
Išmani Apsaugos Sirena Smanos L020 White Security Alarm System
Išmani Apsaugos Sirena L020 Išmanus pasaulisApsauga Elegancija KomfortasViskas Jūsų RankoseL020Išmani SirenaApsauga PaprastaiL020 pasiruošusi pilnai veikti, vos tik prijungsite įrenginį prie..
Somfy Protect Lauko sirena
Somfy Protect Lauko sirena Somfy Protect lauko sirena idealiai tinka naudojimui su Somfy Protect apsaugos sistema. Ši sirena, pavojaus atveju skleidžia 112dB garsą, kuris efektyviai sutrikdys nek..
Somfy Protect Vidaus Sirena
Somfy Protect Vidaus Sirena Somfy Privalumai112dB ..
Išmani Sirena SCHWAIGER Solar Powered Outdoor Siren
SCHWAIGER Solar Powered Outdoor Siren Išmani SCWHAIGER, saulės energija maitinama sirena, skirta naudojimui pastato išorėje. Ji yra atspari lauko sąlygoms, o jos veikimas yra pilnai aprūpinamas i..
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapis)