Vidaus vaizdo kameros

Išmanios vidaus vaizdo kameros, IP kameros, nuotolinis valdymas, stebėkite vaizdą, mobiliajame telefone iš bet kurios pasaulio vietos.  Visiskška automatika: pasirinkite, kurios kameros ir kada turi veikti. Gaukite išmanias vaizdo įrašų ataskaitas.  

Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Išmani Kamera iCamera KEEP
Išmani Kamera iCamera KEEP Pro iSmartAlarm kamera, tai daugybė funkcijų ir technologijų, apjungtų, viename įrenginyje. Ši kamera turi naktinio matymo, garso ir vaizdo aptikimo funkcijas. Dėka on-..
Dio Išmani WIFI Vaizdo Kamera
Dio Išmani WIFI Vidaus Kamera Ši išmani kamera suteiks jums dar daugiau saugumo, stebint jūsų namus. Dėka Wi-Fi techologijos galėsite žinoti, kas vyksta jūsų namuose, pažvelgę į programėlę, išman..
Chacon Vidaus Stebėjimo WIFI HD Vaizdo Kamera
Chacon Vidaus Stebėjimo WIFI HD Kamera Ši kamera suteiks jums dar daugiau saugumo, stebint jūsų namus. Dėka Wi-Fi techologijos galėsite žinoti, kas vyksta jūsų namuose, pažvelgę į programėlę, išm..
-13%
Aukštos Raiškos IP Kamera Dahua C46
Aukštos Raiškos IP Kamera Dahua C46  Puikiai tinka vidaus patalpoms. 4 megapikselių kamera užtikrina itin aiškų ir detalų vaizdą, o integruota Wi-Fi funkcija leidžia prie kameros prisijungti bevi..
Vaizdo Kamera Foscam FI9831P (Balta)
FunkcijosŠiandien esame visur, be ne visada ten kur reikia.Kaip tai išspręsti?Su FI9831P, jūs lengviau pasirūpinsite svarbiausiais dalykais, būdami, bet kurioje pasaulio vietoje. Stebėkite savo namus,..
Vaizdo Kamera Foscam FI9831P (Juoda)
Funkcijos Šiandien esame visur, be ne visada ten kur reikia.Kaip tai išspręsti?Su FI9831P, jūs lengviau pasirūpinsite svarbiausiais dalykais, būdami, bet kurioje pasaulio vietoje. Stebėkite savo ..
Vaizdo Kamera Technaxx WiFi IP-Cam Bullet PRO
 WiFi IP-Cam Bullet PRO FullHD Outdoor TX-65Techniniai duomenys:1/3 inch 3MP CMOS sensorEffective pixels 2304 horizontal x 1536 verticalLens: 3.6 mm fixed, stebėjimo kampas 77 ° - horizontalus &a..
Vaizdo Kamera Technaxx WiFi IP-Cam Dome PRO
 Technaxx WiFi IP-Cam Dome PRO FullHD Outdoor TX-66Techniniai duomenys:1/3 inch 3MP CMOS sensorEffective pixels 2304 horizontal x 1536 verticalLens: 3.6 mm fixed, stebėjimo kampas 77 ° - horizont..
Zipato PTZ IP Z-Wave Vaizdo Kamera
Zipato Z-Wave PTZ IP Kamera Zipato PTZ apjungia aukštos raiškos vaizdo kokybę ir Wi-Fi technologiją, ir suteikia jums galimybę stebėti namus iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriuo dienos laiku..
Chacon Pan Tilt IP Vaizdo Kamera
Chacon Pan Tilt IP Kamera Ši kamera suteiks jums dar daugiau saugumo, stebint jūsų namus. Dėka Wi-Fi techologijos galėsite žinoti, kas vyksta jūsų namuose, pažvelgę į programėlę, išmaniajame telefone,..
Išmani Kamera VERA Indoor HD 720p
Sukurta specialiai Vera…Tobulam veikimui. IP kamerų pridėjimas prie tinklo, niekada nebuvo lengva užduotis. Su šia kamera, viskas kitaip...VistaCam 700, tai kamera sukurta specialiai VERA platfor..
Vaizdo Kamera Technaxx WiFi IP-Cam Speed Dome
         Technaxx WiFi IP-Cam Speed Dome TX-67Techniniai duomenys:1/2,7 Inch 2MP Scan-CMOS-SensorEffective pixels 1920 horizontal x 1080 verticalLens: 2.7-..
Išmani Kamera VERA Indoor Full HD 1080p
Kai Apsauga Sutinka Išmanų Dizainą Ši universali aukštos raiškos kamera garantuoja geros kokybės vaizdą, bei platų stebėjimo kampą. Stebėkite tiesioginės vaizdo transliacijas arba įrašus iš savo ..
Wi-Fi Išmani Kamera Somfy Security
 Apie Somfy Somfy kuria apsaugos inovacijas jau nuo 2005m. 2009 vieni iš pirmųjų sukūrė šiuolaikinę vaizdo stebėjimo sistemą. Somfy Security Apsauga ir privatumas Somfy S..
Kamera Ir Valdiklis Z-Wave Popp Home Smart Camera Gateway
Kamera Ir Valdiklis Z-Wave Popp Home Smart Camera GatewayPOPP Home - Z-Wave protingų namų valdiklis ir vaizdo kamera - viename įrenginyje. Tai unikalus ir patogus sprendimas - jūsų namų saugumui. ..
Rodoma 1 iki 15 iš 22 (2 Puslapis)