Prekės kodas: LB 37
Likutis: Turime
56.22€
Be PVM: 46.46€

beurer

Oro drėkintuvas Beurer LB 37 white

Sauso oro įtaka jūsų sveikatai


Šiuolaikinis žmogus beveik 90% laiko praleidžia patalpose, todėl patalpų oro kokybė daro labai didelę įtaką sveikatai. Optimalus oro drėgnumas turėtų būti nuo 40% iki 60% santykinio drėgnumo. Šis diapozonas ne tik palankus žmonių sveikatai, bet ir idealiai tinka gyvūnams. Optimali drėgmė taipogi nuo išdžiuvimo apsaugo jūsų namų daiktus, kaip pavyzdžiui, medines grindis, muzikos instrumentus, augalus, meno kūrinus ir kitus vertingus daiktus. Kai oras yra pernelyg sausas, kvėpavimo sistema negali tinkamai veikti, o tai gali sukelti sausą gerklę, šienligės simptomus, sinusines problemas, lėtinį kosulį ir astmos paūmėjimą. Jis taip pat gali paveikti odos būklę, nes jis džiūsta, todėl dirgina odą, pvz., Egzema ir psoriazė.Beurer LB 37 white 


Jei nuolat kenčiate nuo bet kokių šių sveikatos problemų, tai gali būti dėl to, kad oras jūsų namuose ar darbo vietoje pernelyg išdžiūvo, o tai dažnai atsitinka šaltesniais metų laikais, nes centrinis šildymas išgaruoja orą. Oro drėkintuvas išspręs šią problemą jums! Beurer LB37 yra labai kompaktiškas ultragarsinis oro drėkintuvas, kuris veikia tyliai, kad galėtumėte pasinaudoti drėgno oro teikiamais privalumais netrukdomai, todėl puikiai tinka bet kurioje jūsų namų patalpoje, net ir vaiko kambaryje. Mažai energijos suvartoja tik 20 vatų, todėl tai puikiai tinka aplinkai ir kišenėms. Jis tinka patalpoms, kurios yra iki 20m2, o drėkinimo našumas - 200 ml / h.


Sveika aplinka, jūsų miegui


Pakartotinis kosulys, sausos gerklės ir alergijos simptomai sukels jums problemų, kurios sukels sutrikusią naktį. Naudodamiesi „LB37“, kai miegate, galėsite mėgautis visi6ka ramybe, kadangi prietaisas veikia itin tyliai. Naktinis nustatymas ir automatinis išjungimas leis jums miegoti be jokių sutrikimų ar rūpesčių.


Aromaterapijos funkcija


LB37 drėkintuvas taip pat suteikia jums galimybę naudoti drėgno oro naudą sveikatai, taip pat suteikia galimybę naudoti aromaterapinius aliejus, kad gautumėte papildomą naudą, priklausomai nuo to, kokius aliejus norite naudoti. Aromaterapijos aliejus ir jis bus tolygiai pasklidus į orą.
Privalumai

  • Patalpoms iki 20m2
  • Mažas energijos suvartojimas
  • Aromaterapijos funkcija
  • Utrasonic technologija