Prekių Ženklai DANALOCK
Prekės kodas: Danalock HomeKit
Likutis: Užklausti
159.00€
Be PVM: 131.41€


Danalock V3 - Saugiausia, Greičiausia ir Patvariausia Išmani Durų Spyna

Danalock V3 tai išmani durų spyna su integruotu motoru, skirta montavimui į jūsų laukines duris. Šios spynos veikimą, jūs galėsite valdyti išmaniuoju telefone (per ZigBee valdiklį arba tiesiogiai per Bluetooth). Danalock galima naudoti su bet kuriomis, Europietišką širdelę, turinčiomis durimis. Danalock V3 tai intriguojantys dizaino ir technologijų sprendimai sutelkti, viename įrenginyje. Nuo šiol naudokite vien savo išmanųjį telefoną, kad užrakintumėte ir atrakintumėte duris.


Danalock Smart Lock

Nauji standartai

Danalock V3 buvo sukurta, remiantis vartotojų atsiliepimais, kurie padėjo sukurti dar tobulesnę išmanios spynos versiją.

V3 yra mažesnė, tvirtesnė, lengviau diegiama. Ši spyna neabejotinai yra viena pažangiausių išmanių spynų rinkoje.


Danalock Smart Lock
Danalock Smart Lock


Papraščiau nebūna

Norėdami suteikti įėjimą į namus savo svečiams, ar šeimos nariams, tiesiog nusiųskite laikiną arba pastovų skaitmeninį įėjimo raktą per SMS arba el. paštą.

Gaukite pranešimą ir sužinokite, kas pasinaudojo skaitmeniniu raktu.
Sužinokite, kada jūsų vaikai grįžo namo

Daugiau nepergyvenkite, dėl neužrakintų durų, ar duryse paliktų raktų. Su Danalock šiuos nemalonius momentus galėsite pamiršti. Jūsų vaikams bus paprasta naudotis šia spyna, tuo pačiu sužinosite, kada jie grįžo ar išėjo iš namų.


Danalock Smart LockDanalock Smart Lock


Lengvas montavimas

Danalock V3 montavimas greitas ir paprastas. Tiesiog pakeiskite standartinę durų spynos širdelę, išmania Danalock širdele ir pritvirtinkite prie jos Danalock išmanų užraktą.
Aukšto lygio apsauga ir AES 256

Danalock V3 naudoja specialią TMP mikroschemą, užtrinančią įvairius saugumo aspektus. Mikroschema atsakinga už šifruotą, skaitmeninių raktų apsaugą.

Ryšys tarp Danalock V3 spynos ir mobiliojo įrenginio naudoja panašaus į TLS 1.2 lygio apsaugą, kuri naudojama pasaulinių bankų sistemose.


Danalock Smart LockDanalock Smart Lock

TwistAssist

Užrakinkite arba atrakinkite duris, švelniai pasukdami rankenėlę. Palaukite 5 sekundes po pasukimo ir vėl naudokites twistassist funkcija.


Techniniai duomenys
Funkcijos užrakinimas/atrakinimas
Maitinimas 4x CR123
Technologija Z-Wave plus, Bluetooth
Tipas Išmani spyna