Prekių Ženklai DOORBIRD
Prekės kodas: D2101V
Likutis: Užklausti
659.00€
Be PVM: 544.63€

SCHWAIGER GmbH

Išmani telefonspynė domofonas DOORBIRD D2101V 


Atsieliepkite į durų skambutį, naudodami išmanujį telefoną iš bet kurios namų ar net pasaulio vietos. Išmanus domofonas leidžia jums stebėti vazidą prie jūsų namų durų, bendrauti su paskambinusiais asmenimis, bei atrakinti duris net tada, kai esate toli nuo namų. 


Svečiui paskambinus į duris, jūs nedelsiant gausite įspėjimą į išmanųjį telefoną, ar kitą pasirinktą įrenginį, iš viso prie Doorbird domofono galima pririšti net aštuonis skirtingus įrenginius. Doorbird domofonas garantuoja aukštos kokybės HD raišką, platų matymo kampą, bei galimybę kalbėti su paskambinusiu asmeniu. Integruota naktinio matymo funkcija suteiks jums aiškų, aukštos kokybės vaizdą, net tamsiu paros metu. 


IP video domofonas turi integruotą aukščiausio lygio judesio daviklį, todėl net ir niekam nepaskambinus į duris, jūs galėsite sužinoti, jei prie durų ar įėjimo yra aktyvumas.


Domofonas, nemokamoje cloud talpykloje - išsaugo visų apsilankymų istoriją prie kurių pridedamos nuotraukos, datos, laikai, tam, kad galėtumėte sužinoti, kas ir kada buvo atvykę.

Būkite visada arčiau savo namų, net ir tada, kai tai neįmanoma ir jauskites ramesni. Interento ir išmaniosjios technologijos leidžia jums stebėti domofono vaizdą 24/7 per parą. 

Dėka dvipusio garso technologijos, jūs ne tik galėsite girdėti savo svečią, bet ir su juo kalbėti. 


Doorbird domofonas gali būti susietas ir valdyti vieną arba du užraktus (domofone yra integruotos dvi relės), tai suteikia galimybę atrakinti duris ar vartus, vos vieno mygtuko paspaudimu, išmaniajame telefone.


Domofonas turi trys mygtukus, kurie gali būti priskirti trims skirtingiems butams. Pasitelkus nustatymus galima nurodyti, kurias duris, kiekvienas iš būtų galės atrakinti. Tai labai patogu, tuo atveju, jeigu vienam iš butų reikalingas įėjimas tik pro vienas duris. Taipogi yra galimybė išplėsti atrakinamų durų skaičių, naudojant papildomas reles.

Pasirinkite aukščiausią kokybę. 

Doorbird domofonas sukurtas ir pagamintas Vokietijoje, naudojant aukščiausios kokybes medžiagas. Domofono korpusas yra ilgaamžis, atsparus karščiui, šalčiui, bei kitiems lauko sąlygų faktoriams. Įrenginys atitinka IP65 standartą, todėl galėsite būti ramūs, kad domofonas veiks net atšiausriausiomis sąlygomis.
Privalumai

RFID skaitytuvas


Nustatymai, naudojant programėlę)


Aukštos kokybės garsiakalbis


RFID pakabuko veikimo grafikas (pvz. tik šeštadienį arba tik 8-10 ryte)


4D judesio jutiklis  


 Dvi integruotos relės užraktų valdymui


Relė veikia net nutrūkus elektros tiekimui


 Naktinio matymo funkcija


3 mygtukai skirtingiems butams


Nemokamas įrašų saugojimas