Moduliai
Rikiuoti Pagal:
Rodyti:
Sonoff RF išmanusis jungiklis su RF nuotoliniu valdymu
Sonoff RF išmanusis jungiklis su RF nuotoliniu valdymuSonoff RF jungiklis yra Sonoff Basic versija su 433,92 MHz RF imtuvo moduliu. Šis belaidis jungiklis gali būti naudojamas kartu su RF nuotolinio v..
Relės Modulis Philio Double Relay Insert 2*1.5 KW
Relės Modulis Philio Double Relay Insert 2*1.5 KW  PHILIO relės modulis yra skirtas nuotoliniam ir automatizuotam įrenginių valdymui. Prijungtus įrenginius galima valdyti nuotoliniu būdu, ar..
Fibaro Single Switch 1*2.5KW Modulis
Nauja Switch Modulių Karta Fibaro Single Switch 2 yra relės modulis, skirtas nuotoliniam ir automatizuotam įrenginių valdymui. Modulio korpusas yra itin mažas, todėl jis lengvai tilps jungiklių ertmės..
Nodon EnOcean Rėlės Modulis 2x1100W
NODON EnOcean Relės Modulis 2x1100W Relės modulis skirtas įrenginių nuotoliniam, bei automatizuotam valdymui. Lengvai montuojamas už sieninio jungiklio arba lubose jis pavers prijungtą įrenginį i..
Relės Modulis NODON EnOcean module 1*2.3Kw
Relės Modulis NODON EnOcean module 1*2.3Kw Relės modulis skirtas įrenginių nuotoliniam, bei automatizuotam valdymui. Lengvai montuojamas už sieninio jungiklio arba lubose jis pavers prijungtą įre..
Relės Modulis Philio Double Relay Insert2*1.5 KW with Metering Function
Relės Modulis Philio Double Relay Insert 2*1.5 KW with Metering Function PHILIO relės modulis yra skirtas nuotoliniam ir automatizuotam įrenginių valdymui. Prijungtus įrenginius galima valdyti nu..
Relės Modulis Qubino Flush 1D Relay (1*2.3 kW)
Relės Modulis Qubino Flush 1D Relay (1*2.3 kW) Modulis Qubino Flush 1D Relay yra skirtas įrenginių iki 10A valdymui ir automatizavimui. Modulio korpusas yra itin mažas, todėl lengvai telpa standa..
Aeotec Nano Switch Modulis
Nano Switch. Valdykite jungiklius nuotoliniu būdu. Paverskite, bet kurį namuose esantį jungiklį Z-Wave išmaniu jungikliu ir valdykite jį nuotoliniu būdu. Modulis Aeotec Nano Switch suteiks jums g..
Fibaro Z-Wave Double Switch 2*1.5KW Modulis
Nauja Switch Modulių Karta Fibaro Double Switch 2 yra relės modulis, skirtas nuotoliniam ir automatizuotam įrenginių valdymui. Modulio korpusas yra itin mažas, todėl jis lengvai tilps jungiklių ertmės..
Zipato Micro Switch 1*2.5kW Modulis
Zipato Micro Switch Modulis 1*2.5kW Zipato Micro Switch modulis leidžia nuotoliniu būdu ir automatizuotai valdyti prijungtus šviestuvus, ar kitus įrenginius. Susiejus su išmanių namų tinklu, prij..
Relės Modulis Qubino Flush 2 Relay with Energy Meter (2*0.9 kW)
Relės Modulis Qubino Flush 2 Relay with Energy Meter (2*0.9 kW) Flush 2 Relay with Energy Meter yra skirtas įrenginių valdymui ir automatizavimui. Modulio korpusas yra itin mažas, todėl lengvai t..
Relės Modulis WiDom Double Switch Relay
Relės Modulis WiDom Double Switch Relay Šis relės modulis yra skirtas nuotoliniam ir automatizuotam įrenginių valdymui. Modulis yra dviejų kanalų ir gali valdyti iki dviejų atskirų grandinių. Kie..
Relės Modulis WiDom Energy Driven Switch (Shunt)
Relės Modulis WiDom Energy Driven Switch (Shunt) Šis relės modulis yra skirtas nuotoliniam ir automatizuotam įrenginių valdymui. Tai vienintelis tokio tipo įrenginys, turintis ir energijos matavi..
Fibaro Walli Z-Wave Dimmer reguliatorius
Fibaro Walli Z-Wave Dimmer reguliatoriusFibaro Walli Dimmer reguliatorius tai estetiškas ir išmanus įrenginys skirtas apšvietimo ryškumo reguliavimui. Skritingai nuo įprasto reguliatoriaus su Fibaro W..
Fibaro Walli Z-Wave Išmanioji rozetė
Fibaro Walli Z-Wave Išmanioji rozetėFibaro Walli - rozetė, kuri leidžia vadlyti prijungtus įrenginius išmaniai. Per Z-Wave tinklo nustatymus galėsite užprogramuoti, kada prijungti įrenginiai turi įsij..
Rodoma 1 iki 15 iš 18 (2 Puslapis)