Prekių Ženklai EDIMAX
Prekės kodas: Smart Plug
Likutis: Turime
37.99€
Be PVM: 31.40€

Išmanus Kištukas Edimax Smart Plug Switch 

Išmanus kištukas Edimax Smart Plug Switch su energijos matavimo funkcija sujungia namus, žmones ir įrenginius. Sukurtas tam, kad paverstu namus dinamiškais, funkcionalesniais, bei labiau pritaikytais, moderniam gyvenimo stiliui. Smat Plug suteikia jums išmanų, jūsų namuose esančių įrenginių valdymą.

Smart Plug Switch pavers išmaniu, bet kurį prie jo prijungtą įrenginį ir leis jums jį valdyti nuotoliniu būdu, kurti automatizuotus scenarijus, grafikus ir dar daugiau… Kištukas turi energijos matavimo funkciją, kuri jums suteiks daugiau informacijos apie įrenginių suvartojamą energijos kiekį, bei leis nustatyti limitus, kuriuos pasiekus, jūs gausite pranešimą į išmanųjį telefoną ir galėsite imtis atitinkamų veiksmų.

Stebėkite Ir Valdykite Energiją

Smart Plug yra naujausios kartos išmanus kištukas, leidžiantis jums daugiau suprasti apie energijos suvartojimo ypatumus. Stebėkite, prijungtų įrenginių suvartojamą energijos kiekį, išmaniajame telefone. Jums į pagalbą ateis, aiškiai suprantami grafikai, kuriuose galėsite analizuoti energijos suvartojimo ypatumus, tiek realiu laiku, tiek per tam tikrą laikotarpį. Informacijos turėjimas leidžia priimti teisingus sprendimus, šiuo atveju jūs galėsite priimti sprendimus, leidžiančius jums sutaupyti dideles pinigų sumas.

 

Edimax SP-2101W Smart Plug Switch with power meter, Intelligent Home Energy Management, SP-2101W_remote_control.png
 

 

Auto Budget – Pradėkite Taupyti Jau Dabar

Pradėkite taupyti pinigus jau dabar, naudodami integruotą budget funkciją. Nustatykite dienos, savaitės ar mėnesio energijos limitus, kiekvienam iš norimų įrenginių ir Smart Plug automatiškai išjungs įrenginius, pasiekus nustatytą ribą. Sužinokite, kiek energijos suvartojote per pereitus laikotarpius (net 12 mėnesių istorija), kilovatais ar pinigų suma ir nuspręskite, ar jumis tai tenkina.

 

Edimax SP-2101W Smart Plug Switch with power meter, Intelligent Home Energy Management, SP-2101W_budget_management.png

 

Daugiau įžvalgų – Daugiau Santaupų

Sukurkite išmanius ir efektyvesnius namus, naudodami Smart Plug išmanų kištuką, kuris sukurtas moderniam gyvenimo tempui. Edimax išmanus kištukas jumis automatiškai informuos apie viršytus energijos kiekius, bei pateiks dienos ir savaitės ataskaitas, kurios jums leis priimti tinkamus sprendimus. Ne tik žinokite, kiek energijos suvartojama, bet ir stebėkite, kurie įrenginiai yra įjungti – jums niekada nebeteks rūpintis, ar nepamiršote išjungti lygintuvo. Saugesni, taupesni ir modernesni namai.
 

 

Edimax SP-2101W Smart Plug Switch with power meter, Intelligent Home Energy Management, SP-2101W_intelligent_home_control.png

 

Lengvas Diegimas

Kištuko diegimas itin paprastas ir užtruks vos kelias akimirkas, naudojant išmanųjį telefoną, ar planšetinį kompiuterį. Vos Smart Plug bus paleistas jūs galėsite naudotis pilnais jo privalumais - gauti informaciją, apie įrenginius, juos valdyti, bei nuolatos žinoti, kad jūsų namai yra saugūs.

 

Edimax Smart Plug Switch, Intelligent Home Control, SP-1101W_email_notification_EdiPlugEdimax Smart Plug Switch, Intelligent Home Control, SP-1101W_3-step_setup.png

 

 

Techniniai duomenys
Atitinka direktyvas CE, FCC, LVD
Funkcijos Įjungimas/išjungimas, energijos matavimas
Išmatavimai 105mm (L) x 64mm (W) x 60mm (H)
Maitinimas 100–240VAC
Technologija WIFI
Tipas Išmanus kištukas