Rikiuoti pagal:
Rodyti:
-5%
Domofonas Fibaro Intercom
Fibaro Intercom Fibaro Intercom yra išmani, elegantiška ir daugiafunkcinė telefonspynė domofonas, tiems, kurie nori daugiau saugumo ir patogumo. Su Intercom, jūs galėsite stebėti vaizdą, prie jūsų dur..
Fibaro Button Išmanus Z-Wave Mygtukas
FIBARO mygtukas tai kompaktiškas, baterija maitinamas, Z-Wave Plus įrenginys. Mygtukas leidžia valdyti Z-Wave tinkle esančius įrenginius nuotoliniu būdu, bei aktyvuoti scenarijus. Skirtingas skaičius ..
Fibaro Bypass Dimmer Modulis
Fibaro Dimmer Bypass 2 Dimmer Bypass yra skirtas naudojimui su Fibaro Dimmer 2 moduliu, lempučių ir šviestuvų, sunaudojančių mažiau,nei 50W energijos valdymui. Jis idealiai tinka žemos įtamp..
Fibaro CO Sensor Z-Wave Smalkių Jutiklis
Fibaro Smalkių Jutiklis - Apsaugo Nuo Nematomo Pavojaus  Fibaro smalkių jutiklis yra itin lengvas, kompaktiškas, baterijomis įkraunamas Z-Wave anglies monoksido jutiklis, skirtas kabinimui ant si..
Fibaro Dimmer 2 Modulis
Tikri Išmanūs Sprendimai Fibaro Z-Wave Dimmer modulis leidžia nuotoliniu būdu valdyti namų apšvietimą. Šis modulis yra universaliausias iš visų - automatiškai parenka tinkamiausią apšvietimą, pagal le..
Fibaro Flood Sensor Drėgmės Jutiklis
Elegantiškas ir funkcionalus Šis modernaus dizaino, nedidelio dydžio jutiklis vienas iš pranašiausių jutiklių rinkoje. Fibaro flood sensor tai efektyvus jutiklis skirtas apsaugoti jūsų namus, turtą ir..
Fibaro Heat Controller Termostatas Reguliatorius (Homekit)
Išmanus Šildymo Reguliavimas.  Išmaniausias, kada nors sukurtas termostatas. Fibaro Heat Controller nuotoliniu būdu valdomas radiatoriaus termostatas, skirtas kambarių temperatūrai valdyti. Jis m..
Fibaro Home Center 2 Valdiklis
Fibaro Home Center 2, tai galingas ir funkcionalus valdiklis skirtas išmanių namų tinklo valdymui. Pagrindinė jo užduotis - nuotoliniu būdu valdyti visą tinklą ir jam priklausančius išmanius įrenginiu..
Fibaro Home Center Lite Valdiklis
Fibaro Home Center Lite Džiaugiamės galėdami pristatyti jums modernų, išmanių namų valdiklį. Fibaro Home Center Lite - kompaktiškas, tačiau daug sugebantis išmanių namų tinklo valdiklis. Jis sukurtas,..
Fibaro Motion Sensor Gen5 Judesio Daviklis
Fibaro Motion Sensor yra daugiafunkcinis Z-Wave PIR jutiklis, sudarytas iš judesio, šviesos, temperatūros, bei vibracijos jutiklių. Fibaro yra visiškai bevielis įrenginys, maitinamas baterija, todėl j..
Fibaro RGBW Controller Modulis
Neįtikėtinos galimybės Fibaro Z-Wave RGBW valdiklis suteiks jums galimybę valdyti daugiaspalvius LED šaltinius ir taip susikurti jums labiausiai nuotaiką atitinkantį apšvietimą. Fibaro RGBW ..
Fibaro Single Switch 1*2.5KW Modulis
Nauja Switch Modulių Karta Fibaro Single Switch 2 yra relės modulis, skirtas nuotoliniam ir automatizuotam įrenginių valdymui. Modulio korpusas yra itin mažas, todėl jis lengvai tilps jungiklių ertmės..
Fibaro Starter Kit Z-Wave Išmanių Namų Komplektas
Pradėkite savo išmanių namų kelionę su Fibaro Starter Kit komplektu Fibaro Starter išmanių namų komplektas yra paprasčiausias ir lengviausias būdas pradėti naudotis namų automatika. Komplekte esantys ..
Fibaro Walli Z-Wave Dimmer reguliatorius
Fibaro Walli Z-Wave Dimmer reguliatoriusFibaro Walli Dimmer reguliatorius tai estetiškas ir išmanus įrenginys skirtas apšvietimo ryškumo reguliavimui. Skritingai nuo įprasto reguliatoriaus su Fibaro W..
Fibaro Walli Z-Wave Išmanioji rozetė
Fibaro Walli Z-Wave Išmanioji rozetėFibaro Walli - rozetė, kuri leidžia vadlyti prijungtus įrenginius išmaniai. Per Z-Wave tinklo nustatymus galėsite užprogramuoti, kada prijungti įrenginiai turi įsij..
Rodoma 1 iki 15 iš 27 (2 Puslapis)